0

Realna szansa jest :)

17 hmmm z Cordobą 2 z Deportivo 3 z Sociedad 2 z Atletico 1
z Bajernem w dwumeczu 4 z Bilbao 3
Finał LM 2

0

Pewnie tak ale nasi mądrzy komentatorzy wiele razy się nad nim zachwycali a szczególnie nad tymi jego wyjściami że gra jak obrońca i że to przyszłość bramkarska z czym się nie zgadzam. Owszem świetna gra nogami tak ale bez błazenady

2

Kolega dał świetny Link może teraz się pozachwycacie nad Neurem


0

Komentarz usunięty

0

To był bramkarz gdzie Neurowi do niego :)

0

Komentarz usunięty

6

w swojej lidze drużyn na A :)

0

Ale jak by odszedł coś mu nie pasuje być rezerwowym

3

Co to za Herezję jasne Bajern szczególnie wczoraj grał wielką piłkę. Oj to raczej my im pojedziemy i frajerom Typu Muller czy Goetze

3

Na nowy sezon gdy nie ma kontuzji w trójce MNS i gdy wynik jest pewny Enrigue powinien się z nimi dogadać że co 3 mecz każdy schodzi w 65-70 minucie i kupić dobrego napastnika na rezerwę nie byłoby fochów :)

0

Tu się zgodzę nie można grac każdego meczu ze słabeuszami na 100% tylko czasem bez wysiłku wpadnie coś jeszcze a czasem nie ale warto mieć dobrego rezerwowego napastnika lepszego niż Pedro,,,, warto też umówić się z trójką MSN że każdy co trzeci mecz w którym wynik jest pewny zejdzie na te 20-25 minut.

0

Własnie z tym wstrząśnieniem jest problem jak by tak dostał znowu mocno w głowę to i maska nie pomoże a mogłoby się skończyć bardzo bardzo źle W kasku w końcu motocyklowym nie zagra

0

A pomyśleć że było chyba aż 4 mecze bez gola Barcelony w lidzie w następnym sezonie może pobijemy rekord 121 goli :)

0

Mamy wielką szanse na ustanowienie rekordu różnicy bramkowej w LL rekord to chyba +87 Realu 121 38 a my mamy 97 19 +78

0

Hmm a jak odejdzie ;( to kto zagra Munir i inni :) jest nadzieja

0

Bez Leo Neymara Masche i reszty będą na Copa albo zaraz po tak więc Barcelona B

0

Ale to tam jest niski tu wyraźnie wyższy niestety to właśnie widać

0

Czasem z ciekawości zajrzę na stronę Realu ale tam poziom komentarzy jest tak żenująco słaby że nie wiem u nas pewnie tez jest trochę gimbazy ale tam chyba tylko tacy młodzi,zapryszczeni chłopcy komentują.

4

Przesada z tym odpoczynkiem? Chyba oni wiedzą najlepiej i jak by się źle czuli to by nie grali no dajcie spokój.... Wczoraj mecz na luzie jak trening teraz tylko dobra odnowa i regeneracja i kolejny mecz.

0

Wyróżnia się trzy stopnie wstrząśnienia mózgu:
Stopień I – nie nastąpiła utrata przytomności, a objawy wstrząśnienia ustępują po 15 minutach od wypadku.
Stopień II – nie nastąpiła utrata przytomności, ale objawy wstrząśnienia utrzymują się dłużej niż 15 minut.
Stopień III – nastąpiła utrata przytomności.

0

Może masz i racje a mi wykryto tez po paru godzinach a 10 dni w szpitalu to obserwacja ale ja miałem 20 minutową utratę przytomnośći drgawki każdy przypadek jest jednak inny

0

.............................

0

Chyba nie wiesz co mówisz może miał lekkie wstrząśnienie ale Morgerstern Taki skoczek jak byś nie wiedział też miał wstrzaśnienie,,,, Ja też po upadku na MTB miałem 10 dni w szpitalu tomografia a w głowie się kręciło jeszcze pół roku,,,, To jest mózg a nie nóżka czy rączka,,,, tydzień hahhaha,,,, Nie daj Boże jak by zagrał w meczu i dostal drugi raz mocno w głowę to mogłoby się skończyć śmiercią

0

Lewandowski ma wstrząśnienie mózgu więc to nie przelewki minimum 3 tygodnie pauzy

0

hahahha Ty porównujesz Neymara do tego Norwega ale ile osiągnał Ney strzelał gola za golem i w reprezentacji już szalał ... a Ten Norwegia Chorwacja 1-5 w lidze Norweskiej cos grał ale jego statystki jakoś nie powalają, myslisz że to będzie kiedyś drugi Neymar akurat o to się mogę założyć że to będzie drugi Jordi Cruff pamiętacie takiego :)

3

właśnie gdzieś czytałem że geniusz Ancelotii powołał Ødegaarda na mecz z Almerią,,,, najbardziej przereklamowany młodzian będzie mógł zagrać, Justin Biber piłki nożnej,,, nie mogę patrzeć na tego gogusia on bije nawet Ronaldo

1

Przewrotka jakaś fajna

1

Czekamy na przewrotkę :)

0

Neuerrr cwaniak Niemiecki może i dobrze gra nogami ale się doczeka kiedyś takiej szmatyy że mało

0

Dopisz 5 bramek i 4 asysty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?