wpjtasss33
Dołączył/a: maj 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Realna szansa jest :)
17 hmmm z Cordobą 2 z Deportivo 3 z Sociedad 2 z Atletico 1
z Bajernem w dwumeczu 4 z Bilbao 3
Finał LM 2
0
Pewnie tak ale nasi mądrzy komentatorzy wiele razy się nad nim zachwycali a szczególnie nad tymi jego wyjściami że gra jak obrońca i że to przyszłość bramkarska z czym się nie zgadzam. Owszem świetna gra nogami tak ale bez błazenady
2
Kolega dał świetny Link może teraz się pozachwycacie nad Neurem
0
Komentarz usunięty
0
To był bramkarz gdzie Neurowi do niego :)
0
Komentarz usunięty
6
w swojej lidze drużyn na A :)
0
Ale jak by odszedł coś mu nie pasuje być rezerwowym
3
Co to za Herezję jasne Bajern szczególnie wczoraj grał wielką piłkę. Oj to raczej my im pojedziemy i frajerom Typu Muller czy Goetze
3
Na nowy sezon gdy nie ma kontuzji w trójce MNS i gdy wynik jest pewny Enrigue powinien się z nimi dogadać że co 3 mecz każdy schodzi w 65-70 minucie i kupić dobrego napastnika na rezerwę nie byłoby fochów :)
0
Tu się zgodzę nie można grac każdego meczu ze słabeuszami na 100% tylko czasem bez wysiłku wpadnie coś jeszcze a czasem nie ale warto mieć dobrego rezerwowego napastnika lepszego niż Pedro,,,, warto też umówić się z trójką MSN że każdy co trzeci mecz w którym wynik jest pewny zejdzie na te 20-25 minut.
0
Własnie z tym wstrząśnieniem jest problem jak by tak dostał znowu mocno w głowę to i maska nie pomoże a mogłoby się skończyć bardzo bardzo źle W kasku w końcu motocyklowym nie zagra
0
A pomyśleć że było chyba aż 4 mecze bez gola Barcelony w lidzie w następnym sezonie może pobijemy rekord 121 goli :)
0
Mamy wielką szanse na ustanowienie rekordu różnicy bramkowej w LL rekord to chyba +87 Realu 121 38 a my mamy 97 19 +78
0
Hmm a jak odejdzie ;( to kto zagra Munir i inni :) jest nadzieja
0
Bez Leo Neymara Masche i reszty będą na Copa albo zaraz po tak więc Barcelona B
0
Ale to tam jest niski tu wyraźnie wyższy niestety to właśnie widać
0
Czasem z ciekawości zajrzę na stronę Realu ale tam poziom komentarzy jest tak żenująco słaby że nie wiem u nas pewnie tez jest trochę gimbazy ale tam chyba tylko tacy młodzi,zapryszczeni chłopcy komentują.
4
Przesada z tym odpoczynkiem? Chyba oni wiedzą najlepiej i jak by się źle czuli to by nie grali no dajcie spokój.... Wczoraj mecz na luzie jak trening teraz tylko dobra odnowa i regeneracja i kolejny mecz.
0
Wyróżnia się trzy stopnie wstrząśnienia mózgu:
Stopień I – nie nastąpiła utrata przytomności, a objawy wstrząśnienia ustępują po 15 minutach od wypadku.
Stopień II – nie nastąpiła utrata przytomności, ale objawy wstrząśnienia utrzymują się dłużej niż 15 minut.
Stopień III – nastąpiła utrata przytomności.
0
Może masz i racje a mi wykryto tez po paru godzinach a 10 dni w szpitalu to obserwacja ale ja miałem 20 minutową utratę przytomnośći drgawki każdy przypadek jest jednak inny
0
.............................
0
Chyba nie wiesz co mówisz może miał lekkie wstrząśnienie ale Morgerstern Taki skoczek jak byś nie wiedział też miał wstrzaśnienie,,,, Ja też po upadku na MTB miałem 10 dni w szpitalu tomografia a w głowie się kręciło jeszcze pół roku,,,, To jest mózg a nie nóżka czy rączka,,,, tydzień hahhaha,,,, Nie daj Boże jak by zagrał w meczu i dostal drugi raz mocno w głowę to mogłoby się skończyć śmiercią
0
Lewandowski ma wstrząśnienie mózgu więc to nie przelewki minimum 3 tygodnie pauzy
0
hahahha Ty porównujesz Neymara do tego Norwega ale ile osiągnał Ney strzelał gola za golem i w reprezentacji już szalał ... a Ten Norwegia Chorwacja 1-5 w lidze Norweskiej cos grał ale jego statystki jakoś nie powalają, myslisz że to będzie kiedyś drugi Neymar akurat o to się mogę założyć że to będzie drugi Jordi Cruff pamiętacie takiego :)
3
właśnie gdzieś czytałem że geniusz Ancelotii powołał Ødegaarda na mecz z Almerią,,,, najbardziej przereklamowany młodzian będzie mógł zagrać, Justin Biber piłki nożnej,,, nie mogę patrzeć na tego gogusia on bije nawet Ronaldo
1
Przewrotka jakaś fajna
1
Czekamy na przewrotkę :)
0
Neuerrr cwaniak Niemiecki może i dobrze gra nogami ale się doczeka kiedyś takiej szmatyy że mało
0
Dopisz 5 bramek i 4 asysty