0

słaby technicznie wolny i rudyyy

1

Rudyyyy geniusz co on robi w Barcelonie

0

Aduriz cóż za cwaniak lać w łeb

0

Ten co wygląda jak tania podróbka Gatusso ale mnie wqurwiaaa

0

Jeśli w pierwszym kwadransie padnie gol to realna szansa będzie

0

Do przerwy mogło być 2-0 ale też 2-1

0

Może być że kazachstan złapie LM i Finandia :) nie mówi mi że w państwie 40 milionowym nie stać nas na LM

0

Tak ale ja nie porównuje nas do zachodniej piłki.... Tylko do Rumuni Czechów czy Białorusi oni grywają w LM

0

Darek jeszcze wierzy :)

0

Czesi jakoś mogą a mają pewnie budżet jak polskie drużyny,

1

Co ty pier,,,, oni mają za to wielką jak na polskie warunki kasę

0

Ale im się wydaje że są gwiazdami :)

0

W którym to roku ostatnio była LM w 96 hahah to jeszcze pełnoletni nie byłem kpina

4

To są kpiny 40 milionowy naród są stadiony nawet są kibice nie ma Ligi,,,,, tak już azerowie może będą w LM nie mówiąc o Cypryjczykach czy Rumunach wstyd wstyd wstyd a są tacy co mówią że Polska liga jest na równi z Rumuńską czy Czeską

0

Wyżej są niż Włochy? czy Francja nie chce mi się patrzeć ale nie sądzę

0

Losowanie El Mś Rosja może mi ktoś wyjaśnić co Robi Walia i Rumunia w pierwszym koszyku? a Włochy i Francja w 2,,,, za cholerę nie pojmuje

0

Messi gra w reprezentacji ze 3 razy gorzej. mało rajdów, mało podań, w reprezentacji Messi to bardzo dobry zawodnik ale w Barcelonie to kosmita.... we wszystkich trzech meczach nie zachwycił ani Argentyna nie zachwyciła z taką Jamajką powinno być 6-0 a Messi hat trick i dwie asysty tak by ich rozjechała Barca a tu męczarnia

0

Akurat zgadłeś mgr psychologii i nauk o rodzinie :)

0

dokładnie w 2002 jak grało trio RRR w reprezentacji Brazyli to by ogony grał

0

Niestety Neymar nie ma charakteru może z wiekiem .... jest mnóstwo zawodników z mniejszymi umiejętnościami ale mają to coś, Można walczyć jak Masche czasem się nawet podrzeć ale bez chamstwa,,, nie wytrzymuje presji,tak się go tłumaczy ale on często gra pod siebie wiele akcji w Barcelonie pamietam takie mecze gdy nie podawał niepotrzebnie czarował i tyle,,, Jest świetnym piłkarzem ale takich było wielu jeśli chce stać się legenda jak Messi musi wiele zmienić, szczególnie z charakterkiem

1

Termalica do LM i Barcelona do Niecieczy hahahha

0

Teraz wyczytałem że Termalica nie odda meczów do Krakowa a ja mieszkam 30 km od Niecieczy w miasteczku 25 tys a tam 600 osób ma ekstraklase chyba rekord europy

http://www.krakow.sport.pl/sport-krakow/1,115708,18142384,Termalica_Bruk_Bet_Nieciecza_przyspiesza_i_nie_musi.html

0

Zazdrościć a czego ha tam wolę Europę zwiedzać ale każdy robi co mu lepiej co lubi i co kocha, życzę jak najmilszego pobytu stany są też piękne :) ja tylko informuje że będzie tam barcelona b

2

To nie jest jakieś info ale tak myślę to normalne Messi gra od początku roku co 3 dni nikt nie będzie ryzykował w sparingach niech odpocznie ten miesiąc wakacji mu się poprostu należy

2

Mecz z Jamajką będzie 100 meczem Messiego w kadrze :)

0

Dokładnie Messi będzie sączył drinka pod palemką ile ma grać... od poczatku roku co 3 dni wakacje mu się jakieś należą

0

Tam pojedzie Barcelona B :) bez
Messiego, Neymara, Masche i Alvesa i kilku innych oni będą na wakacjach

0

Nie będa grać w tych sparingach a stawią się w klubie koło początku sierpnia zeby być gotowymi na super puchar

2

W Tym prezsezonie to chyba bez Messiego Neymara Alvesa i wielu graczy z pierwszego składu Messi po Copa Amerika pewnie dopiero się stawi koło początku sierpnia żeby na Super puchar być gotowy podobnie reszta uczestników Copa,,, W końcu finał jesli Argentyna dojdzie będzie coś koło 4 lipca a ze trzy tygodnie urlopu się chłopakowi należy jak psu buda,,, Messi od początku roku gra w zasadzie co trzy dni

0

Na TVP sport wszystkie mecze,,, najlepsze na TVP wszystko na necie za darmo na stronie TVP sport

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?