0

Mathieuuuu co za zawodnik

0

Pięknie nie ma Leoooo nie ma Barcelony tego się nie spodziwałem

0

hahahahahhahahahahhahahahahahhah jesteś super prorokiem

0

Leo to by tu z piątkę zapakował :)

0

Rakitić no nie nie nie nie

2

Marek Niedźwiedzki i Adam Małysz ;)

0


ale byłoby ciekawie jak by pierwszy chyba raz w historii polskiej piłki mistrz spadł :))

1

Możliwe ale wówczas Masche by go zabił :)

0

Bez Messiego w pierszych dwóch meczach EL 0 bramek 1 pt super Clascico jest ważne ja wiem klub,,,, ale czy jak by Lewego Bajern nie chciał puścić na super ważny mecz kadry też byś tak patrzył

0

Dawniej takich Neymarów było 10 :)

0

Nie zgodzę się Mś we Włoszech tam królowała defensywa to od lat się nie zmieniło ja nie mówię o latach 60 ,,,, dziś zauważ nie ma napastników ,,, W Brazylii nie ma we Włoszech nie ma i wielu innych ,, jest za to w Polsce ,,,,ale jest ich dużo dużo mniej ,,,,

0

Masz rację ale kiedyś to nie były pojedyncze przypadki każda reprezentacja miała gwiazdy a dziś ,,, jest ich bardzo bardzo mało ,,,, ja rozumiem co chcesz powiedzieć ale Ronaldo z Brazylii miał 19 lat jak szalał w Barcelonie ,,,,pokaż mi nastolatka co szaleje teraz w europie

0

jest Pelle :) ale myślę tak samo a pokolenie wcześniej Warkoczyk ,,, R Baggio i reszta a dziś masakra

0

Dawniej na świecie było więcej talentów strzeleckich teraz nikt z młodych się nawet nie zbliża do tego ,,,,, Mess Ibra Ronaldo Rooney nawet Lewy blisko 30 mają jak odejdą to nie wiem kto zostanie hhahaha Depay

0

Wlochy to strasznie przeciętna reprezentacja ,,,, straszliwie gdzie te czasy co był Del Pierro czy R Bagio

0

Kraje 2 świata typu Rumunia też będą miały szanse :)

1

Rozbuchali to Euro a optymalnie było 16 drużyn teraz będą mecze Albania - Słowacja albo tego typu

2

Na 95% Albania jedzie na Euro :) obok Irlandii Płn i Wali to największe niespodzianki

0

Mam nadzieję że Polska dziś wygra bo raczej w barażach bylibyśmy nierozstawieni ,,,, w Barażach na 90% zagrają Turcja Bośnia Ukraina Słowenia Szwecja Norwegia(chorwacja) Dania ,,,,, Węgry wejdą z 3 bez baraży,,,, no i możemy być nie rozstawieni jak będzie decydował ranking Uefa więc trafiamy na Ukrainę 9m Szwecja 14m Chorwacja 15m Dania 16m ewentu Bośnia 17 m łatwo by nie było

0

Ale oni mówią o tym sezonie i tej złotej piłce za obecny sezon ,,,,

0

Rozwalają mnie te media już nie tylko Polskie lansujące Lewandowskiego do złotej piłce i piszące że Leo miał zły rok jak i Ronaldo.... Leo zły rok :) potrójna korona wygrana LM król strzelców LM.... do tego masa asyst gra zespołowa ,,,, nie wiem ale złota piłka należy się za idywidualny wkład w sukcesy zespołu a nie za miesiąc gry

0

Może już z Leo :)

0

hahha w 11 chyba kolejki :) sezonu ,,,,

2

Tam się gra siłowo a mniej technicznie co się w Europie nie sprawdza na szczęscie tu króluje techniczna gra a nie bieganie jak d,,,,,

1

Angielska liga,,,, ile 5 porażek 1 wygrana z ogórkami z izraela :)

0

Neymar najsłabszy na boisku do zmiany koleś

0

Neymar może by chciał zarobki jak Leo a 7 razy słabszy

3

Gdzie ten Naymerek ktoś pisał że to wielki gracz jest ,,,,,, Nie ma Leo nie ma nic

0

ze ,,,, i tyle nie ma Leo nie ma obecnej Barcelony

0

Jeden gracz nie wygrywa meczy fakt ale Leo jest kosmitą i nieraz nam ratował tyłek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?