0

Nie będe pisał bo nwet na tej stronce Barcy mnie zjechano ale jak by tak Ronaldo się o swoje nogi potknął i pyk ;) to bym się nie pohniewał

1

To ty jesteś smiszny karnego nie bylo

4

Karny z dupyyyy jęśli w studio zagorzali kibice Realu tak mówią to nie wiem co odbiło niektórym na tej stronce że ewidentny

0

cooooo mówią nawet w studio że nie było

0

karny naciągany jednak mówia nawet w studio

0

Cholera jeszcze to ich Dna

8

DNA Realu --- karny musi być

5

Dna Realu ---- karny

0

Raczej nie na długo Ronaldo ma juz blisko120 występów 3-4lata jeszcze pogra

0

Do wygrania koszulka Realu hehehhe ale bym ją spalił

1

Isco to się niestety robi taki typowy gracz Realu,,, buc

0

Ale ten Benzema to przydupas szkoda gadać

0

Komentarz usunięty

9

Wstyd patrzeć karnyyyy a on sie cieszy jak by mistrzem był

0

OOOO karnyyyyy oni tylko tak umieją

0

Nieoczekiwanie to Juve ma przewagę

0

A ja kibicuje Juve odwrotnie niż większość kibiców Barcelony

0

Masz po części rację,,, Ale są takie postacie w sporcie zespołowym jak Messi Czy Jordan które czasem w pojedynkę (prawie ) wygrywają mecze.

3

Taa jasne i co jeszcze może żonę ;)

0

Lewandowski to jest,,,,,,

0

7 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

1

wypier,,,,, kut,,,

0

spie,,,,,,ta numer telefonu podam,,, co za gnój

0

Przeważnie na linkach gdzie jest mecz robią specjalnie że się tnie,,,, studio chodzi normalnie a jak się zaczyna mecz nagle się tnie,,, chamstwo

0

Jak czytam wypowiedzi co poniektórych,,,, Mamy majstra na 95% i tylko cud może nam go zabrać a wypowiedzi że nie będzie łatwo słyszałem już przed rewanżem z PSG ludzie opamiętajcie się,,, Kto myśli że takie Deportivo odbierze nam pt na naszym terenie niech idzie do psychiatry.

0

Na Finał zawsze znajdzie się jakiś termin ,,, gorzej z ligą

1

Komentarz usunięty

6

Komentarz usunięty

0

Niekoniecznie szanse są 50-50 z Juve

0

Jestem po prostu dziś szczęśliwy ..... Bezcenne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?