wpjtasss33
Dołączył/a: maj 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie będe pisał bo nwet na tej stronce Barcy mnie zjechano ale jak by tak Ronaldo się o swoje nogi potknął i pyk ;) to bym się nie pohniewał
1
To ty jesteś smiszny karnego nie bylo
4
Karny z dupyyyy jęśli w studio zagorzali kibice Realu tak mówią to nie wiem co odbiło niektórym na tej stronce że ewidentny
0
cooooo mówią nawet w studio że nie było
0
karny naciągany jednak mówia nawet w studio
0
Cholera jeszcze to ich Dna
8
DNA Realu --- karny musi być
5
Dna Realu ---- karny
0
Raczej nie na długo Ronaldo ma juz blisko120 występów 3-4lata jeszcze pogra
0
Do wygrania koszulka Realu hehehhe ale bym ją spalił
1
Isco to się niestety robi taki typowy gracz Realu,,, buc
0
Ale ten Benzema to przydupas szkoda gadać
0
Komentarz usunięty
9
Wstyd patrzeć karnyyyy a on sie cieszy jak by mistrzem był
0
OOOO karnyyyyy oni tylko tak umieją
0
Nieoczekiwanie to Juve ma przewagę
0
A ja kibicuje Juve odwrotnie niż większość kibiców Barcelony
0
Masz po części rację,,, Ale są takie postacie w sporcie zespołowym jak Messi Czy Jordan które czasem w pojedynkę (prawie ) wygrywają mecze.
3
Taa jasne i co jeszcze może żonę ;)
0
Lewandowski to jest,,,,,,
0
7 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
1
wypier,,,,, kut,,,
0
spie,,,,,,ta numer telefonu podam,,, co za gnój
0
Przeważnie na linkach gdzie jest mecz robią specjalnie że się tnie,,,, studio chodzi normalnie a jak się zaczyna mecz nagle się tnie,,, chamstwo
0
Jak czytam wypowiedzi co poniektórych,,,, Mamy majstra na 95% i tylko cud może nam go zabrać a wypowiedzi że nie będzie łatwo słyszałem już przed rewanżem z PSG ludzie opamiętajcie się,,, Kto myśli że takie Deportivo odbierze nam pt na naszym terenie niech idzie do psychiatry.
0
Na Finał zawsze znajdzie się jakiś termin ,,, gorzej z ligą
1
Komentarz usunięty
6
Komentarz usunięty
0
Niekoniecznie szanse są 50-50 z Juve
0
Jestem po prostu dziś szczęśliwy ..... Bezcenne