wpjtasss33
Dołączył/a: maj 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zaraz będzie jutro mecz Barcelony
0
W Doncester jak by mu po nogach przejechali to by zobaczył a sędziowie by nie reagowali na jego wymachiwanie rękami dostałby ze 3 razy tak po nogach żeby chodzić nie mógł a nie Hat tricki .,,,,
1
Panu już dziękujemy smieszny dziadziooooo
0
Dokładnie on klubik typu MUnt do Barcelony porównuje ,,,śmieszny dziadzio
0
Pierdoły tyle że Barcelona jest jednym z 3 najlepszych klubów świata a nie ma w najlepszej 5 angielskiej drużyny a Munt to w pierwszej 20 nie ma więc panie Ferguson może Messi ma zagrać w Legii co pan wygaduje jakie QPR
0
Tak jak Ty byłeś tylko do Munt hahhaha
5
Wolałbym z Sevillą 2 po ciężkim meczu :) by się podłamali i Juve może by wygrało i to świętowanie 2 maja na griluuu
0
Messi jakiś Hat trick w środę z Getafę,,,, Krysia się zepnie i szansa na stratę pt przez Real większe :)
4
Ciekawe czy Messi ma szanse dogonić Ronaldo trzy gole ale Mamy Cordobe i Deportivo 2 z 3 najgorszych zespołów może Ronaldo złapie zółtko i pauza jakieś szanse jeszcze są
0
Taa pewnie a PSG tez miało szanse ;) Realnie patrzmy :) a nie teoretycznie
0
Mamy teraz dużo lepszy kalendarz niż Real nam zostało Atetico i Sociedad u siebie im Celta Valencia i Sevilla
2
Może być że nawet jutro zapewnimy sobie mistrzostwo w 99 :) nie sądzę zeby oprócz Atletico cokolwiek nam zagrażało
9
1 potknięcie Realu i jesteśmy mistrzami,,,,,
5
Co za komentator wylicza 400 Goli Messiego jak ta była 401,,,, ehhhhh
0
Z Bajernem hmmm 50 na 50
0
0
Popiłem i jaka Gimbaza mi poskoczy we 12 hahhaha
0
Komentarz usunięty
4
Gimabaza wonnnn mi z tej strony zakończmy tę Farsę strona od 18 lat najlepiej od 21 dla facetów a nie dzieci
2
Ustawka na kibiców Realu się szykuję mam nadzieję że mamy tu mocnych ludzi a nie gimnazjaistów których sam bym z 12 załatwił jednym ruchem hahahha
1
Perez to jest matko.......
0
Wypatrzone awans Juve karnego nie było ehh
0
Messi w tym roku nie grał nic Ney ma 1 więc to na pewno nie to :P
0
Jakiś chyba gimbus te statystki robił więc nie mieszaj ludziom w głowach
0
Co to za statystyki nie napisze jeszcze debilne ale skąd Messi ma tyle goli 49 jak ma 46 to samo Neymar, Ronaldo ma równe 50 pododawali komu chceii ?
3
25 Espanol
28 Getafe
2 Cordoba
5 połfinał LM
9 Sociedad
12 2 połfinal
17 Atetico
nasi padną a Messi to nie wiem co
1
Dalej seria meczy co 3 Dni tych meczy chyba czeka nas jeszcze z 10 bowiem 5 i już 12 maja półfinały a potem przerwa aż do Czerwca jak mówiłem kiedyś Debil ten kalendarz robił
0
30 skąd 36 z dupyyyy
0
Taaa jasne trochę przesadziłeś zostało tylko 10 meczy do końca
0
A nie ma kiedy odpocząć 4 dni po Finale LM zaczyna się Copa America