1

Zaraz będzie jutro mecz Barcelony

0

W Doncester jak by mu po nogach przejechali to by zobaczył a sędziowie by nie reagowali na jego wymachiwanie rękami dostałby ze 3 razy tak po nogach żeby chodzić nie mógł a nie Hat tricki .,,,,

1

Panu już dziękujemy smieszny dziadziooooo

0

Dokładnie on klubik typu MUnt do Barcelony porównuje ,,,śmieszny dziadzio

0

Pierdoły tyle że Barcelona jest jednym z 3 najlepszych klubów świata a nie ma w najlepszej 5 angielskiej drużyny a Munt to w pierwszej 20 nie ma więc panie Ferguson może Messi ma zagrać w Legii co pan wygaduje jakie QPR

0

Tak jak Ty byłeś tylko do Munt hahhaha

5

Wolałbym z Sevillą 2 po ciężkim meczu :) by się podłamali i Juve może by wygrało i to świętowanie 2 maja na griluuu

0

Messi jakiś Hat trick w środę z Getafę,,,, Krysia się zepnie i szansa na stratę pt przez Real większe :)

4

Ciekawe czy Messi ma szanse dogonić Ronaldo trzy gole ale Mamy Cordobe i Deportivo 2 z 3 najgorszych zespołów może Ronaldo złapie zółtko i pauza jakieś szanse jeszcze są

0

Taa pewnie a PSG tez miało szanse ;) Realnie patrzmy :) a nie teoretycznie

0

Mamy teraz dużo lepszy kalendarz niż Real nam zostało Atetico i Sociedad u siebie im Celta Valencia i Sevilla

2

Może być że nawet jutro zapewnimy sobie mistrzostwo w 99 :) nie sądzę zeby oprócz Atletico cokolwiek nam zagrażało

9

1 potknięcie Realu i jesteśmy mistrzami,,,,,

5

Co za komentator wylicza 400 Goli Messiego jak ta była 401,,,, ehhhhh

0

Z Bajernem hmmm 50 na 50

0

0

Popiłem i jaka Gimbaza mi poskoczy we 12 hahhaha

0

Komentarz usunięty

4

Gimabaza wonnnn mi z tej strony zakończmy tę Farsę strona od 18 lat najlepiej od 21 dla facetów a nie dzieci

2

Ustawka na kibiców Realu się szykuję mam nadzieję że mamy tu mocnych ludzi a nie gimnazjaistów których sam bym z 12 załatwił jednym ruchem hahahha

1

Perez to jest matko.......

0

Wypatrzone awans Juve karnego nie było ehh

0

Messi w tym roku nie grał nic Ney ma 1 więc to na pewno nie to :P

0

Jakiś chyba gimbus te statystki robił więc nie mieszaj ludziom w głowach

0

Co to za statystyki nie napisze jeszcze debilne ale skąd Messi ma tyle goli 49 jak ma 46 to samo Neymar, Ronaldo ma równe 50 pododawali komu chceii ?

3

25 Espanol
28 Getafe
2 Cordoba
5 połfinał LM
9 Sociedad
12 2 połfinal
17 Atetico

nasi padną a Messi to nie wiem co

1

Dalej seria meczy co 3 Dni tych meczy chyba czeka nas jeszcze z 10 bowiem 5 i już 12 maja półfinały a potem przerwa aż do Czerwca jak mówiłem kiedyś Debil ten kalendarz robił

0

30 skąd 36 z dupyyyy

0

Taaa jasne trochę przesadziłeś zostało tylko 10 meczy do końca

0

A nie ma kiedy odpocząć 4 dni po Finale LM zaczyna się Copa America

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?