wpjtasss33
Dołączył/a: maj 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Pedro jest przykładem jak można bezproduktywnie biegać, biega i biega i g,,, z tego
0
Dobrze że mamy innych co wspomagają Messiego kiedyś jak nie grał Leo to Barcelona miała problemy
0
Coś Leoś zmęczony jedyny minus
0
Taki Iniesta taki to ja rozumiem :)
1
hehehhe poniekąd większość pije jakieś alko Ci pełnoletni ;) podczas meczu więc poniekąd się odnosi ja już mam zgrzewkę na dziś :)
0
Jeb,,,, Unia chcą wprowadzić cenę minimalną piwa na 4 złote a wódki na 32, Było za pięknie jeb,,, urzędasy ja nie wiem ale niedługo będzie co wolno pić co wolno jeść i jak wolno żyć już jest tego blisko.
3
Może trochę za ostro ale coś w tym jest ;)
0
Ten Gol zmienia tyle co nic :) i tak musza strzelić trzy i tak więc on zmienia naprawdę bardzo niewiele. Całkowicie inaczej niż z Porto tam zmienia masę 2-0 awans Bajernu a jak by nie ten gol 3-0 dawałoby dopiero dogrywkę
0
Ta a moja mama jest alkoholiczką albo narkomanką a ja tego nie dostrzegam sorry ale dawno wyrosłem z wieku lat nastu,,,,, Trzeba jej pomóc zmieniając to i owo
0
Dokładnie, Według mnie gdyby Fenomeno został w Barcelonie na resztę kariery to dziś Messi dalej goniłby rekord LaLiga i pewnie by dogonił :) ale jeszcze chwilę by to zajęło
0
Dzięki, pomyliłem się :)
1
Jak ja czytam na stronie Barcelony że CR7 jest o wiele lepszy niż Był Fenomeno to się pytam ludzie czy wy widzieliście w akcji Ronaldo z czasów gry w Barcelonie czy Ci co to piszą mają po 15 latek i ledwo od sutków mamy ich odciągnięto.... sory dla całej reszty którzy nie bluzgają na pomniki i zasługi starych zawodników...j dzieci, dzieci nie pluje się na pomniki. Zizu wielkim graczem był i jednym z największych pomocników w Historii. Fenomeno strzelił 15 goli na mundialu został królem strzelców z 8 golami, był najlepszym strzelcem w PsV jak miał niecałe 18 lat był królem strzelców we Włoszech i w Hiszpanii co ciekawe i w Realu i w Barcelonie jego sezon gdy miał 19 lat w Barcelonie to czysta magiia, póżniej problemy z kolanami nie pozwoliły zrobić więcej a i tak w dużej mierze to on poprowadził Brazylię do Mś 2002 ehhh dzieci taki Neymar to może narazie /Ronaldo buty lizać
3
Tak myślę zę ten portal powinien być od 18 lat jak czytam jak dzieci plują na Zidane i Ronaldo że dziś każdy lepszy i wyolbrzymiono ich wielkość żal się robi.
0
Oj dzieci, dzieci nie pluje się na pomniki. Zizu wielkim graczem był i jednym z największych pomocników w Historii. Fenomeno strzelił 15 goli na mundialu został królem strzelców z 8 golami, był najlepszym strzelcem w PsV jak miał niecałe 18 lat był królem strzelców we Włoszech i w Hiszpanii co ciekawe i w Realu i w Barcelonie jego sezon gdy miał 19 lat w Barcelonie to czysta magiia, póżniej problemy z kolanami nie pozwoliły zrobić więcej a i tak w dużej mierze to on poprowadził Brazylię do Mś 2006 ehhh dzieci taki Neymar to może narazie /Ronaldo buty lizać
0
Aha no tak,,, Douglas wielkim graczem jest :) a pomoc Barcelony jest lepsza niż Realu i Bajernu razem wziętych.
0
Sprzedaż Cesca to był wielki błąd, tak Alexsis trudno ale Fabregas dziś gdy mógłby grać w każdym meczu na swojej pozycji mógłby pokazać magiię
0
Niestety widać że sprzedaż Fabregasa nam bokiem wychodzi, dopiero teraz gdy miałby szanse grać w każdym meczu na swojej pozycji mógłby pokazać magiię. Jeśli by tego nie zrobił to po tym sezonie mógłby odejść
0
A co ma do tego Douglas ??????
1
Widzę obiektywizm na poziomie 16 latka
0
Niestety pomoc ofensywna Barcelony to w tym sezonie Farsa
Rakitić więcej piłek do tylu niż do przodu, wiara w niego umiera pomału ale czy on będzie na poziomie Modrica grał nie sądze
Iniesta on to już się nie odrodzi, pojedyncze mecze ma jeszcze niezłe
Xavi najlepsze lata dawno za nim. mimo wszystko potrafi jeszcze zagrać dobra piłkę
Rafinha, Roberto - nieporozumienie, gracze nie na Barcelonę
0
Dla mnie ten sezon to ewenement w skali światowej mając trzech graczy odpowiedzialnych za atak, mało co wspomaganych przez resztę zespołu gramy dobrze. Tylko geniusz trójki MNS i to że potrafią sami sobie stwarzać okazje,nam to daje. Zobaczcie Jakie wsparcie ma taki Ronaldo poza napastnikami w pomocy gra na wskroś ofensywny James plus Modric a u nas nie ma w ogóle kogoś takiego jak James w Realu a do Modrica jednak Rakiticovi brakuje dość sporo.
0
Nie dwoma za trzeciego jest pytajnik najpierw policz do 10 i dopiero pisz swoje wywody...Z trzema obrońcami i dwoma defensywnymi pomocnikami, ja widzę że części ludzi tu to by grała 7 obrońcami a MNS ma strzelać. popatrz na Real ilu ma graczy odpowiedzialnych za atak a aile mamy my
0
A Iniesta czasem grywał w ataku już się tego nie pamięta :)
0
Jeszcze jedno nam nie potrzebny Pogba aż tak bardzo jak ofensywny pomocnik jak kiedyś Iniesta który w przypadku kontuzji kogoś z MSN może spokojnie grać na pozycji skrzydłowego więc ktoś własnie jak Hazard nie do wyciągnięcia Goetze też pewnie cięzko pozostaje Reus
0
hahha Ter Stegen może być Bravo też oglądam każdy mecz Barcelony ale już mi się mieszają hahahaha
0
Taki skład to marzenie Messi - Suarez - Neymar
Hazard ew Reus ew Goetze ew ?
Pogba ew Veratti
Busi Mascherano
Alba Pique ?
Bramka
i jedziemy po 9-0
0
To może tym bardziej dało by się go wyciągnąć taniej niż Pogbę :)
8
Nam potrzebny ktoś jak Goetze, Hazard na kreatora gry w ofensywie aby wspomógł i odciążył Messiego
0
Tylko Reusa ustawić przed nimi i może coś by z tego i było
0
Drugi Balotelli niby dobry a do dupy, jakoś mi się wydaje że byłby nie wypałem u nas wielkim