wpjtasss33
Dołączył/a: maj 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi ma 4 asysty w pucharze ehhhh coś ktoś nie dokładnie robił
0
No i mecz z Sevillą nie wiem czemu nie policzony masa błędów
0
Nie policzyli tu meczu z Sevillą
0
Jest też realna szansa na wielki rekord zespołowy strzeliliśmy bowiem po dokładnych obliczeniach 139 goli tracąc 31 różnica 108 a najlepszy sezon różnica 124 Real nie miał lepszego a więc w pozostałych meczach musimy mieć różnice 16 goli to bardzo prawdopodobne
0
136 bramek strzeliliśmy szansa na 2 wynik w Historii, 158 na pierwszy nie ma szans 190 aż
0
Komentarz usunięty
0
91 bramek strzeliła nasza trójka wie ktoś jaki jest rekord Barcelony pod tym względem chyba z sezonu gdy grał Henry Eto i Messi ale nie wiem dokładnie i nie pamiętam rezultatu ale chyba coś ponad 100 było.
0
3 z przodu na 5 dokupić tylko rezerwowego jeśli odejdzie Pedro i będzie 6
Pomoc kreująca grę na -3 trzeba ją diametralnie zmienić i wzomocnić
Pomoc defensywna na 4plus
Obrona na 4 trzeba kogoś za Alvesa
Bramka 5 minus
w sumie mamy skład na 4 z małym plusem po wzmocnieniu się kreatywnym pomocnikiem wysokiego formatu będzie bardzo dobrze
15
Ale taka jest prawda i trzeba podkreślać piękne, mądre i serdeczne zachowania w tym dzisiejszym chorym świecie. A piętnować nadęcie i bufonadę co poniektórych napinaczy mięśni
0
Nie lubie po prostu maluczkich Typu Wolsburg co im się wydaje że zwojują swiat
0
Po 1 meczu to można było mówić Wczoraj dziś to gwałt na Bundeslidze
0
Zaraz będzie 4-0 i 5-0 a Ty dalej swoje
0
Widać wyższość Napoli w kulturze gry
0
Wolsburgowi już dziękujemy wstyd gdzie ta moc Bundesligi
0
Ale co Ty chcesz Wolsburg mocnooo przeciętny zespół co złapał mega formę i wreszcie pokazuje swoją normalną dyspozycję i możliwości
0
Ale szkoda mogło być 3-0 przereklamowany Wolsburg
0
Wiadomo że we Włoszech od jakiegoś czasu jest mniej kasy niż w Niemczech kilka sezonów temu nie byłoby co porównywać jak nie ma co porównywać Historii
0
Możliwe aczkolwiek jak byśmy odrzucili i Bajern i Juve i wystawili po 3 najlepsze drużyny nie wiem jak by się skończyło czy Taki Leverkusen jest Lepsze niż Roma a Wolsburg od Napoli
0
Odrzuć z Ligi Niemieckiej Bajern i zostaje nie za wiele.
0
Wiadomo można wiele zarzucać Gonzalo ale jest 2 razy lepszy niż jakiś Dost
0
Seria A to Napoli Fiorentina teraz słaby ale AcMilan i Inter no j Juve i Roma każde większa firma od Niemieckich poza Bajernem M
0
Liga Niemiecka to Bajern i długooooooo nic odkąd Borusia się załamała, reszta to przeciętniaki
3
Napoli to lepszy zespół lepsi zawodnicy więc nie ma się co dziwić
0
2-0 Wolsburg do dommmuuuu
0
Włosi wygrają LE albo Napoli albo Fiorentina może jeszcze Sevilla mają motywację z ligi do LM się nie dostaną
0
Ale są białe truskawki więc hmmmmm
0
Sprawdziłem i nie grał no kolego ale pojechałeś z Tym Sillvą on nie uczestniczył w tym meczu nie pij więcej.
2
A Tiago Silva wtedy grał,,, nie chce mi się sprawdzać ale jeśli nie to się błaźnisz
0
7-1 mówi Ci to coś :)
0
Prawda jest taka że Davidek przepłakusiał cała noca nad ranem wpadł mu genialny pomysł że jest szansa dopóki piłka w grze, Teoretycznie jest praktycznie nie ma żadnej.