0

Messi ma 4 asysty w pucharze ehhhh coś ktoś nie dokładnie robił

0

No i mecz z Sevillą nie wiem czemu nie policzony masa błędów

0

Nie policzyli tu meczu z Sevillą

0

Jest też realna szansa na wielki rekord zespołowy strzeliliśmy bowiem po dokładnych obliczeniach 139 goli tracąc 31 różnica 108 a najlepszy sezon różnica 124 Real nie miał lepszego a więc w pozostałych meczach musimy mieć różnice 16 goli to bardzo prawdopodobne

0

136 bramek strzeliliśmy szansa na 2 wynik w Historii, 158 na pierwszy nie ma szans 190 aż

0

Komentarz usunięty

0

91 bramek strzeliła nasza trójka wie ktoś jaki jest rekord Barcelony pod tym względem chyba z sezonu gdy grał Henry Eto i Messi ale nie wiem dokładnie i nie pamiętam rezultatu ale chyba coś ponad 100 było.

0

3 z przodu na 5 dokupić tylko rezerwowego jeśli odejdzie Pedro i będzie 6
Pomoc kreująca grę na -3 trzeba ją diametralnie zmienić i wzomocnić
Pomoc defensywna na 4plus
Obrona na 4 trzeba kogoś za Alvesa
Bramka 5 minus

w sumie mamy skład na 4 z małym plusem po wzmocnieniu się kreatywnym pomocnikiem wysokiego formatu będzie bardzo dobrze

15

Ale taka jest prawda i trzeba podkreślać piękne, mądre i serdeczne zachowania w tym dzisiejszym chorym świecie. A piętnować nadęcie i bufonadę co poniektórych napinaczy mięśni

0

Nie lubie po prostu maluczkich Typu Wolsburg co im się wydaje że zwojują swiat

0

Po 1 meczu to można było mówić Wczoraj dziś to gwałt na Bundeslidze

0

Zaraz będzie 4-0 i 5-0 a Ty dalej swoje

0

Widać wyższość Napoli w kulturze gry

0

Wolsburgowi już dziękujemy wstyd gdzie ta moc Bundesligi

0

Ale co Ty chcesz Wolsburg mocnooo przeciętny zespół co złapał mega formę i wreszcie pokazuje swoją normalną dyspozycję i możliwości

0

Ale szkoda mogło być 3-0 przereklamowany Wolsburg

0

Wiadomo że we Włoszech od jakiegoś czasu jest mniej kasy niż w Niemczech kilka sezonów temu nie byłoby co porównywać jak nie ma co porównywać Historii

0

Możliwe aczkolwiek jak byśmy odrzucili i Bajern i Juve i wystawili po 3 najlepsze drużyny nie wiem jak by się skończyło czy Taki Leverkusen jest Lepsze niż Roma a Wolsburg od Napoli

0

Odrzuć z Ligi Niemieckiej Bajern i zostaje nie za wiele.

0

Wiadomo można wiele zarzucać Gonzalo ale jest 2 razy lepszy niż jakiś Dost

0

Seria A to Napoli Fiorentina teraz słaby ale AcMilan i Inter no j Juve i Roma każde większa firma od Niemieckich poza Bajernem M

0

Liga Niemiecka to Bajern i długooooooo nic odkąd Borusia się załamała, reszta to przeciętniaki

3

Napoli to lepszy zespół lepsi zawodnicy więc nie ma się co dziwić

0

2-0 Wolsburg do dommmuuuu

0

Włosi wygrają LE albo Napoli albo Fiorentina może jeszcze Sevilla mają motywację z ligi do LM się nie dostaną

0

Ale są białe truskawki więc hmmmmm

0

Sprawdziłem i nie grał no kolego ale pojechałeś z Tym Sillvą on nie uczestniczył w tym meczu nie pij więcej.

2

A Tiago Silva wtedy grał,,, nie chce mi się sprawdzać ale jeśli nie to się błaźnisz

0

7-1 mówi Ci to coś :)

0

Prawda jest taka że Davidek przepłakusiał cała noca nad ranem wpadł mu genialny pomysł że jest szansa dopóki piłka w grze, Teoretycznie jest praktycznie nie ma żadnej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?