wpjtasss33
Dołączył/a: maj 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tobie się coś pop,,,,, Francja to się zawsze mówi południowa Europa a na Mapie gdzie mas Niemcy a gdzie Frnację to może ty szukasz zakopanego na mazurach???
0
Tak masz racje ale Francja przynajmniej południowa część z Lazurowym wybrzeżem i dojściem do morza środziemnego kulturowa to bardziej południe,,, Sorry na mapie Francja to też południe skąd się wam Niemcy biorą ??????????? popatrz na mapę Francja graniczy z Hiszpanią a Niemcy z Polską
0
Szkoda że nie ma czegoś takiego od kilku lat dziś Messi miałby pewnie z 10 występów i z 15 bramek w takim meczu ;)
0
Zlatan hahah juz dawno będzie w USA
0
Chyba normalne że Francja to południowcy przynajmniej część a Niemcy to chłodny kraj klimatycznie przynajmniej
0
Dawniej był taki fajny mecz przed MŚ Al stars - Europa Reszta świata szkoda że z z tego zrezygnowano pamiętam bodajże jak Reszta świata ograła Europa 6-1 czy jakoś tak Ronaldo 3 i Romario 3 bramki strzelili świetny mecz
0
Czy ktoś mi łaskawie powie co jest grane z tym forum???? a raczej z moderatorami to jakieś radio maryja???? napisałem że jak wygramy z PSG to będę pił hmmm mam 34 lata i co nie mogę, zero przekleństw zero obrazy tylko że się upije,,,, wykasowaliiiiiii
4
Komentarz usunięty
1
A po żartować nie można ;) Manita jak Manita nie tu to z Valencią ;) kiedyś nadejdzie podwójny Hat trick Messiego ;) skoro taki Ronalduś może sytrzelić 5 bramek to Messi może i 10 ;)
2
Manita jak nic ;)
0
Faktycznie nie pomyślałem w ten sposób, w takim razie to 1,5 pt
0
Nie ma pomocy a nasze akcje to zasługa w 90% Messiego, Neymara i Suareza
0
No i zostało 0,5 pt przewagi a nie 2 bo nie ma mozliwości potknięcia
0
Szkoda poteżny Lech jeszcze raz napisze Więsniakii jakich mało Hmalaineny i inne więsniaki
0
Jutro piątek może dadzą im urlop jak wygrają w karnych dobra motywacja
0
Dokładnie ehh ale co by się to działo kto wtedy oglądałby tych pseudo grajków
0
Sędzia dostał przykaz, sędziować dla drużyny z ekstraklasy. kapitalny gol dla Błekitnych, co robi sędzia a dam czerwoną, Niestety ratują honor ekstraklasy jak mogą w europie się tak nie da.
3
Sędzia ich załatwił co tu dużo mówić, Czerwona z dupyyy
0
Skorża hahha kiedyś prze krótki moment myślałem że to dobry trener
0
Czerwona kartka z dupy,,, Może, pewnie da awans Lechowi
1
Wiocha jednak strzela ehhhh
0
Ja bym na rowerze na mecze jeżdził heheheh 20 km
0
Nie wierzę 2 sezony temu mieli 8 pt przewagi na 4 kolejki i nie awansowali a teraz przed nimi Lubin i Płock
0
Szkoda że Nieciecza zawsze oddaje awans za kase :) już raz mieli taka przewagę a nie awnsowali w tym sezonie znowu oddadzą awans. Więś 750 osób w ekstraklasie ale by było
0
70 Tys znowu nie takie małe, Jak by Nieciecza awansowała do ekstaklasy to byłyby jaja Nieciecza ma 750 osób tyle to robi wpisy pod artykułami na forum hahahha
0
Szlak wieśniaki strzelają Gola
0
Lech wieśnaki wracać do swojej paki
0
Lornety co to za gracz Lornety i Lornety
0
Niedobrze szmaciarze mają jeszcze nadzieję
2
Szkoda że przepisy zmienione od tego właśnie sezonu, Trochę pechowo dla Błekitnych