0

Messi zagra z Ekwadorem jednak ale w trampkach :)

0

no to ładnie Taki Lech poznań to ma zawodników wszystkich wartych może 20-25 milionów to połowę zespołu można kupić

0

hehehh prima aprilis

0

Ronaldo dziś może nastrzelać z Zielonym Lądkiem

0

Mam wolne do końca tygodnia, teraz oglądam Włochów z Anglią na Euro 2 może doczekam,

0

Nie wiecie Messi dziś gra bo nie chcę mi się czekać do 1,30 jak znowu nie zagra

1

Nie mają Messiego i reszty

0

Hiszpania długggooo może się nie doczekać takiego pokolenia jak było gdy Generał rządził z Iniestą w z przodu szalał Villa

0

Ja nie piszę o klasie zawodnika jasne że Messi jest o wile lepszy ale o cenie to dwie różne rzeczy, Messi ma 28 lat ale za 2-3 sezony jego wartość rynkowa zacznie spadać nikt nie da 150 milinów za gracza ponad 30 letniego

0

hahahha dobry kawał ale prima Aprilis jutro :):) za 80 milionów to se mogą Ney ma 23 lata i jest wart tyle co Messi może ciut mniej, jest słabszy ale 6 lat młodszy a to 6 lat więcej grania.

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/le-parisien-neymar-na-celowniku-paris-saint-germain/p0zgm8

0

Boniek to jest pół debil czy tylko takiego zgrywa "Wydaje mi się, że któryś z Irlandczyków powinien dostać czerwoną kartkę, bo uderzył naszego zawodnika (Sebastiana Milę - przyp. red.) w twarz, ale nie będę się wypowiadał o pracy sędziego. Był na pewno dobry i uczciwy, a że popełnił jakieś drobne błędy? Zdarza się - skomentował prezes PZPN"
.

0

Też możliwe że chcą już budować atmosferę wszak Copa America dla nich jest bardzo ważna.

2

Dokładnie kadra jest nadrzędna i nigdy klub nie będzie miał wiele do gadania to byłoby chore. Reprezentować swój kraj to nawet ważniejsze niż gra dla Barcelony może to przykre dla kibiców ale chyba każdy normalnie myślący a nie pseudo fanatyk wie co chciałem powiedzieć, Ciekawe jak byśmy się czuli jak by tak w terminach Fifa BajernM chciał nagle Lewandowskiego bo tak mu sie widzi

0

Monitorowane meczu to podstawa do wprowadzenia do gry w piłkę, Nie wiem dlaczego oni się tak bronią czasem zastanawiam się czy to ustawianie meczów to nie fakt, Dlaczego w siatkówce, piłce ręcznej czy hokeju już dawno jest to oczywiste nie zwolniło gry a to sporty szybsze. w piłce jest sporo przerw można opóźnić fakt czerwonej kartki o minutę czy dwie nikt na tym nie straci a sprawiedliwość jakaś będzie,

0

Mecz piłki to walka tak ale sędziowie powinni jednak surowiej karać. Nie wiem ale może powinna być wprowadzona surowsza kara za czerwoną kartkę np minimum 4-5 meczy, Oczywiście powinna być analiza zapisu wideo po meczu bo może sędzia się pomylić. Czasem jak widzę niektóre faule z zamierzenia ostre to się zastanawiam co Ci sędziowie robią a czasem za ugryzienie kara jak dla Suareza czego do dziś nie rozumiem dla mnie wejście jak Mendela jest 100 razy gorze przy pechu złamana noga a Suarez tak naprwadę Cheliniemu nic się nie stało mniej niż jak by go osa ugryzła, paranoja. I zapis wideo w trosce o zawodników powinno być trzech sędziów technicznych siedzących przy monitorach i od razu przez mikfofon do sędziego decyzja 30 sekund czerwona kartka.

0

Może być 3 miejsce w Grupie i baraże a tam Holandia hahaha

0

Nie sądze najgorzej 3 miejsce raczej pewne 6 pt Giblarltar i Gruzja u siebie 1pt z Irlandią i to wystarczy do 2-3 miejsca a może być tylko lepiej

0

Mam taką opinie może nie do końca prawdziwą ale odkąd jest kasa w lidze Rosyjskiej taka większa jest mniej brazyliczyków w dobrych klubach i mniej się rozwijają. Brazyliczycy to taki naród który jak jest dobrze opłacany to im się wiecej nie chce taka mentalność więc zarabiają znakomitą kasę w Rosjii i się nie rozwijają tak jakby mogli. Hulk, Luiz Adriano i cała rzesza innych.

0

Pato miał być gwiazdą jak Neymar a roztrwonił karierę, może brakło szczęścia

0

Kiedyś Brazylia to był mały Dreem Team a dziś jest Neymar i obrona mimo wszystko złożona z gwiazd. Nie ma napastnika i nie widać młodych skoro na Mś grał właśnie Fred

1

Ta grupa z Rumunią i Irlandią północną nieźle słaba. Irlandia Pln ma realne szanse na Euro

0

Gibraltar ma ukrytą moc, moc taką że aż Szkocja wymięka

0

Szkocja to ogólnie jest bardzo słaba drużyna poniżej średniej Europejskiej

0

Szkocja traci Gola z Giblartarem ale jaja

0

mały Dreem Teem

2

Nie wiem dlaczego tak wielu z was nie rozumie pewnych rzeczy. Xavi nie odchodzi do Europy jak Raul to by mnie bolało on idzie do Kataru to inny świat. To emerytura drink pod palemką i meczyk. Generał wie że to już koniec kariery chce odejść w glorii możliwe że wygramy trochę e tym sezonie i to takie zakończenie piękne kariery coś się domknie. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść jak Małysz w skokach a Ahonen kim dziś jest rozmienił się na drobne. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść Niepokonanym coś pięknego

0

Jedynie Neymar ma realną szanse reszta się zobaczy ale na pewno nie Lacazette. 5 -0 bilans 24 lata

0

Ja takich nie widzę :)

0

Może masz racje ale D Villa rekord goli rep Hiszpanii T Henry rekord goli rep Francji W Rooney lada chwila rekord rep Anglii Ibra Rekord Szwecja i jeszcze kilku by się znalazło Ronaldo i Messiego nawet nie liczę a Jeszcze Drogba i Eto rekordy

0

Ja wiem ale chodzi mi o coś zupełnie innego przeszukaj Europę i znajdź kilku młodych napastników co strzelają co sezon po 30 goli wiadomo Messi i CR7 to inna liga, Mówie o młodzych do 25 lat kiedyś tych napastników było wielu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?