wpjtasss33
Dołączył/a: maj 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brazil Pele 92 77 0.84 oficjalnie więc nie wiem co oni w Brazyli doliczają chyba mecze Brazylia Reszta świata wtedy bardzo popularne
5
Mardyckie niedojdy Real i Atletico cudem wchodzą
0
hahahahha a mówią że Messi słabo strzela dziś widać ze nie do końca KOKE
0
hahah 10 razy gorzej niż Leoś
1
Leverkusen :):):)
0
Kanada czy Australia dawno są odległe od Anglii a śmieszną królewską rodzinkę w dupsko kopnąć i tyle
0
Jakoś nikt nie wymienia imperium Anglii jako wspaniałego czy poteżnego są za to Imperium Perskie,Państwo Aleksandra Wielkiego,Cesarstwo Bizantyjskie itp
0
Ośmieszył gimbazo poczytaj trochę
Cesarstwo Rzymskie
Armia początkowo słaba, ale po reformach pewnego konsula stała się już bardzo silna.
Ogólnie jedno z najwspanialszych i najmocniejszych można je brać pod uwagę przy wyborze najwspanialszego imperium.
0
Największe tak ale co z Tego że największe dziś Kanada jest 2 największym krajem świata i co z tego Wynika sami poczytajcie Rzym zajmował cała Europę plus kilka krajów Anglia wtedy należała do nich.
0
Największe imperium to mój drogi miał starożytny Rzym ty się poucz bo widać masz braki
0
Siatkówka nie czepiaj się literówki, Angole śmieszny naród, I tu można czuć dumę będąc polakiem
0
Pytam w jakim sporcie ten naród jest dobry szczególnie w zespołowych w Rugby czy w Polo hahhahaha
0
Tak się zastanawiam w czym Angole są dobre w jakim sporcie chyba tylko w lekkiej atletyce bo mieli kolonie :) a w zespołowych Statkówka hahhahaha Piłka ręczna hahahah Piłka nożna hahahhahahaha
0
Już go Angole nauczyły
0
Taaa jasne a może jeszcze Chelsea kicham na Angielską ligę czy to Munt czy Chelsea czy Arsenal angole to .....
1
Ja kibicuje Leverkusen
0
Czemu piszecie Athletico skoro jest Atletico chyba że tak dla zajajczenia
0
Arsenal nie ma szans
0
Dziś wydaje mi się że Monaco ma 90% szans a Atletico może zaskoczę uważam że odpadnie
0
Pele jest śmieszny ze liczy sobie 1250 bramek liczą się tylko oficjalne i ma ich 750
0
Przez Chwilę a kilka sekund później mówili że Marca przyzna pewnie Ronaldo a cały świat Bejlowi więc pisz o faktach
0
Messi jest kosmitą jak Einstein czy Newton ma lekki Autyzm zespół Aspergera
1
Indywidualnie w tym sezonie kolejna złota piłka i złoty but drużynowo Mistrzostwo Hiszpanii i CDR. Może LM
0
Większość z nas zarabia tyle co Ronaldo w godzinę w rok wychodzi 3000 na rękę na miesiąc
0
Cristiano Ronaldo na 2 miejscu w 2014 roku na 1 jakiś bokser
Łączne zarobki: 80 mln USD (pensja i nagrody: 52 mln USD / kontrakty reklamowe: 28 mln USD)
80 x 3 240 milionów złotych a więc jeszcze troche brakuje do milionka dziennie
ale 750 tyś dziennie jest a więc 31,5 tyś na godzinę heheh nawet jak robi inne przyjemne rzeczy
0
Ale byłoby super CR by się rozpłakał :) Hat trick Messi Neymar i Suarez a może by tak 7-0 heheheh ale by ich wygieło.
10
Oglądałem wczoraj mecz Realu i doszedłem nie pierwszy raz do wniosku że największa różnica między Messim a Cr to mentalność. Messi to 90% drużyna 10% Ja i nawet jak bije rekordy to z myślą o drużynie dopiero dalej jestem Ja. Widać to w podejmowaniu decyzji i w rozgrywaniu akcji. CR to przeciwieństwo 90% Ja 10 % drużyna, drużyna jest tylko celem do złotej piłki wiadomo jak nie wygram z drużyną pucharów moje szanse maleją na nagrody, wczoraj myślałem że zje Bela za to że musnął piłkę, te jego gesty znowu nie wpadło Bożeee jak to Jaaa a ten karzeł z Barcelony znowu miał Fuksa w końcu to Jaaa jestem naj naj naj.
0
Może być też tak właśnie Leo jeszcze 3-4 sezony po 40-50 bramek a póżniej będzie ich mniej za to jeszcze więcej asyst i będzie miał Neymar po 40 -50 goli a Leo 30 i do tego 40 asyst
0
Dokladnie i wcale wolniej nie biega
0
Możliwe aczkolwiek czas w sporcie ciut się zmienił... widać to po wielu dyscyplinach i dziś 33 latek to nie to samo co 33 latek jeszcze 15-20 lat temu