8

a czememu niby nie :)

1

Statystyki Leo w lidze to 37 goli na 41 karnych strzelanych i z zawodników którzy strzelali ponad 30 karnych tylko CR 7 jest lepszy więc wqurza mnie jak ktoś mówi że Leo źle karne strzelaaa

0

Valbuena gra w Dynamo Moskwa :) hmmm od kiedy

0

No to Messi ma 401 goli oficjalnych dla Barcelony plus 6 dla Barcelony C

0

Właśnie mam pytanie mecze Barcelony B to mecze oficjalne?

0

Wiadomo ale przy okazji jak Messi strzeli to jeszcze lepiej ciągle licze na pobicie rekordu Pele ;)

0

Bo Messi nie strzelał chyba gola np Napoli :) a Sevilli pewnie ze 20 ;)

1

A ja nie nudy na co dzień mamy Seville liczę na Fiorentinę może Napoli

0

Ja kibicuje drużyną co nie mają szans na miejsce w LM z ligi, Nie wiele ich Everton może Sevilla poleciał Inter i chyba Vilareal

0

Sevilla nie wygra LE mogę się założyć

0

Ostatni przedstawiciel podobno najmocniejszej ligi świata dostaje w cztery litery

1

Dynamo Moskwa contra Dynamo Kijów ciekawe co by Uefa zrobiła

0

Ruskie i Ukraincy grają jak z nut będą jaja jak wejdą i w kolejnej rundzie się spotkają zadymy murowane

0

Tylko bany umieją rozdawać

1

Ci Chorwaci jacyś Tacy mało męscy ;) a Modrić to już masakra

2

Jasne że tak tylko Messi to Chopin Strauss czy Mozart piłki nożnej a oni mieli talent ale też strasznie wiele pracowali a Ronaldo nie można porównać do wirtuoza on nie ma tego talentu i musiał pracować za 5 żeby być tu gdzie jest

0

Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie musiałem kończyć gimnazjum ;) Stare pokolenie jakby trochę mądrzejsze, Teksty o szkole to dla synka szykuj.

0

Jestem w pracy kolego w szkole już dawno studia skończyłem hmmm w jakiej szkole

0

Uważam że Leverkusen przejdzie Atletico. Fajnie by było na nich trafić :)

0

7-1 w klasyku się szykuje Realek odleci dalekooo :)

0

Bez Zlatana i szczególnie bez Verattiego w 1 meczu

0

Marca coś pisze że Alves odchodzi do PSG

2

Myślę że Leverkusen wejdzie

7

Veratti i akcje z Messim o ja

0

Hmmm Porto jest groźne mogą zmienić na Monaco lub Leverkusen jak wejdą kto wie

0

hahaha gimbaza a chcesz jutro słonko oglądać leszczu

0

a Ty największy

0

Qurw Gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

1

Najbardziej przereklamowany piłkarz oscara - Hazard
Najlepsze Efekty specjalne - Ronaldo
Najlepsza ogólna gra aktorska - D Costa

0

Podobno przed dogrywką dzwonił Putin i albo Chelsea wchodzi albo koniec z Anglikami i Motta się modlił o pokój na świecie a sędzia to wykorzystał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?