wpjtasss33
Dołączył/a: maj 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
a czememu niby nie :)
1
Statystyki Leo w lidze to 37 goli na 41 karnych strzelanych i z zawodników którzy strzelali ponad 30 karnych tylko CR 7 jest lepszy więc wqurza mnie jak ktoś mówi że Leo źle karne strzelaaa
0
Valbuena gra w Dynamo Moskwa :) hmmm od kiedy
0
No to Messi ma 401 goli oficjalnych dla Barcelony plus 6 dla Barcelony C
0
Właśnie mam pytanie mecze Barcelony B to mecze oficjalne?
0
Wiadomo ale przy okazji jak Messi strzeli to jeszcze lepiej ciągle licze na pobicie rekordu Pele ;)
0
Bo Messi nie strzelał chyba gola np Napoli :) a Sevilli pewnie ze 20 ;)
1
A ja nie nudy na co dzień mamy Seville liczę na Fiorentinę może Napoli
0
Ja kibicuje drużyną co nie mają szans na miejsce w LM z ligi, Nie wiele ich Everton może Sevilla poleciał Inter i chyba Vilareal
0
Sevilla nie wygra LE mogę się założyć
0
Ostatni przedstawiciel podobno najmocniejszej ligi świata dostaje w cztery litery
1
Dynamo Moskwa contra Dynamo Kijów ciekawe co by Uefa zrobiła
0
Ruskie i Ukraincy grają jak z nut będą jaja jak wejdą i w kolejnej rundzie się spotkają zadymy murowane
0
Tylko bany umieją rozdawać
1
Ci Chorwaci jacyś Tacy mało męscy ;) a Modrić to już masakra
2
Jasne że tak tylko Messi to Chopin Strauss czy Mozart piłki nożnej a oni mieli talent ale też strasznie wiele pracowali a Ronaldo nie można porównać do wirtuoza on nie ma tego talentu i musiał pracować za 5 żeby być tu gdzie jest
0
Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie musiałem kończyć gimnazjum ;) Stare pokolenie jakby trochę mądrzejsze, Teksty o szkole to dla synka szykuj.
0
Jestem w pracy kolego w szkole już dawno studia skończyłem hmmm w jakiej szkole
0
Uważam że Leverkusen przejdzie Atletico. Fajnie by było na nich trafić :)
0
7-1 w klasyku się szykuje Realek odleci dalekooo :)
0
Bez Zlatana i szczególnie bez Verattiego w 1 meczu
0
Marca coś pisze że Alves odchodzi do PSG
2
Myślę że Leverkusen wejdzie
7
Veratti i akcje z Messim o ja
0
Hmmm Porto jest groźne mogą zmienić na Monaco lub Leverkusen jak wejdą kto wie
0
hahaha gimbaza a chcesz jutro słonko oglądać leszczu
0
a Ty największy
0
Qurw Gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
1
Najbardziej przereklamowany piłkarz oscara - Hazard
Najlepsze Efekty specjalne - Ronaldo
Najlepsza ogólna gra aktorska - D Costa
0
Podobno przed dogrywką dzwonił Putin i albo Chelsea wchodzi albo koniec z Anglikami i Motta się modlił o pokój na świecie a sędzia to wykorzystał