0

ciężko ,,,, od 23 lat znależć

0

Neymar umie tylko przy Messim grać zrozum to wreszcie

2

Arsenal z grupy nie wyjdzie jak dziś przegra :)

0

Teraz widać że Neyamar nigdy nie osiągnie poziomu Leo nie ta liga nie ten poziom Takich jak Neymar było 10

0

Natomiast Ty najpierw wpisujesz u siebie że to Kazachski klub ,,, później znowu piszesz że Azerski a na koniec poprawiasz sam siebie :) Dobreeee

0

Nie aż tak to nie ale czegoś słabszego niż polska liga nie ma w Europie

0

no fakt zmylił mnie ;)

0

Liga Kazachska się rozwija już jest lepsza niż nasza a za 2 sezony to im będziemy mogli stopy lizać

0

regionalna TV

1

Pytanie jaka liga jest słabsza niż Polska ,,,, odpowiedź Watykanu

0

Lech dostanie trójeczkę :)

1

Liga Polska jest najsłabszą ligą w Europie jeśli weźmiemy liczbę mieszkańców :)

0

Jak się ma takich słabiaków w skladzie co myślą że są nieźli to mamy

1

Wielka klasa co za drużyna co za mecz co za technika co za gracze kto to Legiaaaaa

0

jest się czym chwalić hhahahha

0

:) ironia ,,, prestiżowa to jest LM ,,,, Już liga europy średnio ale dali to miejsce w LM ok ,,, ale 3 puchar to chyba parodia

0

Słyszeliście że chcą zrobić 3 puchar Europejski dla słabeuszy ,,,,, pytam po kiego

1

A kiedyś się mówiło że Messi angolom nie umie strzelać :) choć Chelsea to chyba wiele nie nastrzelał czas to zmienić

1

hahha ale pierdoły ,,,,Ronaldo za 2 mecze dostanie ... hahhahah co on wygrał w tym sezonie nie pamiętam ,,,,

0

Nka to są już takie ch,,,, że mało jestem u znajomego on ma kablówkę i ma tam tylko nkę zawsze były skróty meczów ,,,, już ich nie ma ,,,,

0

Taki mecz Nkę to powinni jej sklepy jajkami obrzucić i wpie,,,

1

dokładnie mogli stracić Polską iigę ,,, kto to ogląda a nie Hiszpańską

0

Szklak w domu i polsat i nka i nie można zobaczyć ,,,, ale jaja

0

Szykuje się ale gdzie to obejrzeć w super jakości nie mówie o necie bo to dla dzieciaków ,,, napić się piwa i obejrzeć jak człowiek ,,,

0

superr ale ja nie mam 16 latek żeby se nie zapłacić ,,, nie napić piwa i nie oglądać w jakości jak przystało... tylko się bawić w tnie nie tnie a może teraz przytnie ,,,,, c

0

Pozatym na TV a nie ekraniku 18 cali czy ile tam się ma

3

Superr to się cofamy do kamienia łupanego ,,, tnie nie tnie a komentarz po arabsku ja się pytam o jakość jaka była na N może być po angielsku ewentulalnie

0

Gdzie oglądacie teraz mecze ,,, szlak mnie trafi z tą N ,,,, debi,,,, i tyle

0

W 2016 jest Euro i Copa Amerika ?

0

Zważywszy na jego wiek :) ma wielkie szanse nawet na rekord świata 10 lat gry przed nim w kadrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?