wpjtasss33
Dołączył/a: maj 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ciężko ,,,, od 23 lat znależć
0
Neymar umie tylko przy Messim grać zrozum to wreszcie
2
Arsenal z grupy nie wyjdzie jak dziś przegra :)
0
Teraz widać że Neyamar nigdy nie osiągnie poziomu Leo nie ta liga nie ten poziom Takich jak Neymar było 10
0
Natomiast Ty najpierw wpisujesz u siebie że to Kazachski klub ,,, później znowu piszesz że Azerski a na koniec poprawiasz sam siebie :) Dobreeee
0
Nie aż tak to nie ale czegoś słabszego niż polska liga nie ma w Europie
0
no fakt zmylił mnie ;)
0
Liga Kazachska się rozwija już jest lepsza niż nasza a za 2 sezony to im będziemy mogli stopy lizać
0
regionalna TV
1
Pytanie jaka liga jest słabsza niż Polska ,,,, odpowiedź Watykanu
0
Lech dostanie trójeczkę :)
1
Liga Polska jest najsłabszą ligą w Europie jeśli weźmiemy liczbę mieszkańców :)
0
Jak się ma takich słabiaków w skladzie co myślą że są nieźli to mamy
1
Wielka klasa co za drużyna co za mecz co za technika co za gracze kto to Legiaaaaa
0
jest się czym chwalić hhahahha
0
:) ironia ,,, prestiżowa to jest LM ,,,, Już liga europy średnio ale dali to miejsce w LM ok ,,, ale 3 puchar to chyba parodia
0
Słyszeliście że chcą zrobić 3 puchar Europejski dla słabeuszy ,,,,, pytam po kiego
1
A kiedyś się mówiło że Messi angolom nie umie strzelać :) choć Chelsea to chyba wiele nie nastrzelał czas to zmienić
1
hahha ale pierdoły ,,,,Ronaldo za 2 mecze dostanie ... hahhahah co on wygrał w tym sezonie nie pamiętam ,,,,
0
Nka to są już takie ch,,,, że mało jestem u znajomego on ma kablówkę i ma tam tylko nkę zawsze były skróty meczów ,,,, już ich nie ma ,,,,
0
Taki mecz Nkę to powinni jej sklepy jajkami obrzucić i wpie,,,
1
dokładnie mogli stracić Polską iigę ,,, kto to ogląda a nie Hiszpańską
0
Szklak w domu i polsat i nka i nie można zobaczyć ,,,, ale jaja
0
Szykuje się ale gdzie to obejrzeć w super jakości nie mówie o necie bo to dla dzieciaków ,,, napić się piwa i obejrzeć jak człowiek ,,,
0
superr ale ja nie mam 16 latek żeby se nie zapłacić ,,, nie napić piwa i nie oglądać w jakości jak przystało... tylko się bawić w tnie nie tnie a może teraz przytnie ,,,,, c
0
Pozatym na TV a nie ekraniku 18 cali czy ile tam się ma
3
Superr to się cofamy do kamienia łupanego ,,, tnie nie tnie a komentarz po arabsku ja się pytam o jakość jaka była na N może być po angielsku ewentulalnie
0
Gdzie oglądacie teraz mecze ,,, szlak mnie trafi z tą N ,,,, debi,,,, i tyle
0
W 2016 jest Euro i Copa Amerika ?
0
Zważywszy na jego wiek :) ma wielkie szanse nawet na rekord świata 10 lat gry przed nim w kadrze