wpjtasss33
Dołączył/a: maj 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A od kiedy nie gra Leo pewnie by prowadził we wszystkim
0
Munir już długo nie pohra lada chwila lada moment wraca Leoś :)
0
raczej Trio a duet to chwilowo :)
0
Ale Barcelona kaleczy ,,,, Bate się tak poprawiło hehe tu powinno być z 8-0 dla przypomnienia co Shahtar robił z Bate sezon temu
0
1 Gol Neymara w LM jeśli się nie mylę
3
Można by było taki pomysł czy dobry to nie wiem ale może ,,,,Goetze z Bajernu wyciągnąć on tam nie wiele grywa :) A jak nie on to ktoś o podobnym zacięciu ofensywnym
2
No i bardzo dobrze Pogba to taki Balotelli a swoją drogą gdzie się podziewa wielki Mario :)
0
Zgadzam się w 100% ,,, zagrania Leo za linię obrony mogły rozwalić schemat ,,, teraz może być że zdominują pomoc gdzie nie ukrywając mają większy potencjał, Pokryją Neymara i tylko cud może nas uratować ,,, ale to Barcelona zawsze może być mecz sezonu :)
0
Uważam że masz rację co do Messiego nie warto ryzykować,,, co do 2 nie zgodzę się Barca poza przebłyskami Roberto nie ma kreatywnych pomocników Andreas hmm wiele będzie zależało od jego gry ,,,, Real na dziś ma o wiele lepszą linię pomocy niestety
0
Zgadzam się wynik są niezłe ,,,, ale przez ostatnie sezony jak graliśmy z dołem tabeli to się można było zastanawiać będzie 5 czy może 8
0
Od 5-6 sezonów grubo ponad 100 goli w samej lidze ,,, więc można porównywać a to Barcelona a nie Juventus i tyle,,, Ale może się rozkręcą początek tamtego sezonu też mało strzelali,,,, a później 175 goli w sezonie we wszystkich rozgrywkach 2 wynik w historii
0
Barca nie gra rewelacyjnie ,,, oglądam ją od 25 lat i powiem że gra jest mocno średnia a jak by nie Suarez i Neymar to słabiutko przez ostatnich kilka sezonów co 2-3 mecz była manita a poziom ligi nie wzrósł to chyba o czymś świadczy ciekawe czy się uda strzelić w sezonie ponad 100 goli co dla Barcy jest normą,,, bilans bramkowy 22-12 o czymś świadczy
0
Sorry ale to jest Barca a nie Farsa do widzenia obu panom
2
prawo ekonomi i tyle skoro ktoś za coś, kogoś chce zapłacić to widocznie to jest dla niego tyle warte ,,,, A niby czemu jakieś kamyczki zwane diamentami są więcej warte niż inne ,,, w końcu to tylko kamienie
0
Ja pamiętam 3 sezony temu a więc bardzo niedawno jak Barcelona zagrała mecz gdzie sami wychowankowie byli na boisku
0
Ci zawodnicy co dziś graja to poziom polskiej ekstraklasy ,,,
8
Taki Bojan to zjadał Munira :)
0
Najmocniejsza liga świata ,,,, ehhhh kolego ehhhh
2
ahhaha Polska drużyna klubowa nigdy nie wygrała z Włoską .... a teraz lider z Włoch na swoim stadionie dostaje z ostatnią drużyna ligi Polskiej 2-0
0
Pjanic do Barcelony
0
Pjanic najlepiej chyba bije teraz wolne :)
0
jeden strzał wiosny nie czyni :)
0
W tamtym roku ,,, zapomniałem nazwiska Brazylijczyk wbił sam 8 goli z Bate :)
0
są małe kłamstwa i duże kłamstwa i jest statystyka jak ktoś dobrze napisał niektórzy nabijają statystykę podaniami do tyłu czy w poprzek i mają 90% celnych dla tego Messiego należy podziwiać on ma niewiele mniej ale co to za podania :)
0
no i jak wykrakałem :)
0
Neymar podwójny magik ,,,, pierwsza połowa piekna druga znikł
0
Wyrównany mecz z Rayo ja cie pier,,,,
0
12 jest jak jest typowo polskie mogło być
0
To że nigdy nie zastąpi Leo nawet tak grajać jest 10 razy słabszt
0
Messiego nie bluźnij chłopcze