1

A od kiedy nie gra Leo pewnie by prowadził we wszystkim

0

Munir już długo nie pohra lada chwila lada moment wraca Leoś :)

0

raczej Trio a duet to chwilowo :)

0

Ale Barcelona kaleczy ,,,, Bate się tak poprawiło hehe tu powinno być z 8-0 dla przypomnienia co Shahtar robił z Bate sezon temu

0

1 Gol Neymara w LM jeśli się nie mylę

3

Można by było taki pomysł czy dobry to nie wiem ale może ,,,,Goetze z Bajernu wyciągnąć on tam nie wiele grywa :) A jak nie on to ktoś o podobnym zacięciu ofensywnym

2

No i bardzo dobrze Pogba to taki Balotelli a swoją drogą gdzie się podziewa wielki Mario :)

0

Zgadzam się w 100% ,,, zagrania Leo za linię obrony mogły rozwalić schemat ,,, teraz może być że zdominują pomoc gdzie nie ukrywając mają większy potencjał, Pokryją Neymara i tylko cud może nas uratować ,,, ale to Barcelona zawsze może być mecz sezonu :)

0

Uważam że masz rację co do Messiego nie warto ryzykować,,, co do 2 nie zgodzę się Barca poza przebłyskami Roberto nie ma kreatywnych pomocników Andreas hmm wiele będzie zależało od jego gry ,,,, Real na dziś ma o wiele lepszą linię pomocy niestety

0

Zgadzam się wynik są niezłe ,,,, ale przez ostatnie sezony jak graliśmy z dołem tabeli to się można było zastanawiać będzie 5 czy może 8

0

Od 5-6 sezonów grubo ponad 100 goli w samej lidze ,,, więc można porównywać a to Barcelona a nie Juventus i tyle,,, Ale może się rozkręcą początek tamtego sezonu też mało strzelali,,,, a później 175 goli w sezonie we wszystkich rozgrywkach 2 wynik w historii

0

Barca nie gra rewelacyjnie ,,, oglądam ją od 25 lat i powiem że gra jest mocno średnia a jak by nie Suarez i Neymar to słabiutko przez ostatnich kilka sezonów co 2-3 mecz była manita a poziom ligi nie wzrósł to chyba o czymś świadczy ciekawe czy się uda strzelić w sezonie ponad 100 goli co dla Barcy jest normą,,, bilans bramkowy 22-12 o czymś świadczy

0

Sorry ale to jest Barca a nie Farsa do widzenia obu panom

2

prawo ekonomi i tyle skoro ktoś za coś, kogoś chce zapłacić to widocznie to jest dla niego tyle warte ,,,, A niby czemu jakieś kamyczki zwane diamentami są więcej warte niż inne ,,, w końcu to tylko kamienie

0

Ja pamiętam 3 sezony temu a więc bardzo niedawno jak Barcelona zagrała mecz gdzie sami wychowankowie byli na boisku

0

Ci zawodnicy co dziś graja to poziom polskiej ekstraklasy ,,,

8

Taki Bojan to zjadał Munira :)

0

Najmocniejsza liga świata ,,,, ehhhh kolego ehhhh

2

ahhaha Polska drużyna klubowa nigdy nie wygrała z Włoską .... a teraz lider z Włoch na swoim stadionie dostaje z ostatnią drużyna ligi Polskiej 2-0

0

Pjanic do Barcelony

0

Pjanic najlepiej chyba bije teraz wolne :)

0

jeden strzał wiosny nie czyni :)

0

W tamtym roku ,,, zapomniałem nazwiska Brazylijczyk wbił sam 8 goli z Bate :)

0

są małe kłamstwa i duże kłamstwa i jest statystyka jak ktoś dobrze napisał niektórzy nabijają statystykę podaniami do tyłu czy w poprzek i mają 90% celnych dla tego Messiego należy podziwiać on ma niewiele mniej ale co to za podania :)

0

no i jak wykrakałem :)

0

Neymar podwójny magik ,,,, pierwsza połowa piekna druga znikł

0

Wyrównany mecz z Rayo ja cie pier,,,,

0

12 jest jak jest typowo polskie mogło być

0

To że nigdy nie zastąpi Leo nawet tak grajać jest 10 razy słabszt

0

Messiego nie bluźnij chłopcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?