21 czerwca 2023, 20:32
0
@Hosh dzięki bardzo
21 czerwca 2023, 20:15
Hejka Cules???? Wiem że to post z innej parafii i że nie będę za to zbanowany???? Moje dziciaczki biorą udział w konkursie i potrzebują ???????? oraz ❤ pod pracami 24 i 26 ( ale nie w komentarzach)???? Nadmienię że jedna praca kupuje polubienia wiec może razem utrzemy im nos????Visca el Barca❤❤❤https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0HvCxCcoTFxuJg7JvtCUz1mWhcMkZ9AuuZ4XCUJE3ArHEt6FnLtSkwv3LvnifCRYUl&id=100083123742675
30 marca 2021, 15:50
Witam. Mam pytanie czy ktoś z Was zamawiał ostatnio bluzę okolicznościową ? 3 tygodnie temu zaplacilem i do tej pory nie dostałem towaru.
23 kwietnia 2019, 22:34
Za Dembele powinien wejsc Malcom....
15 kwietnia 2019, 12:23
Byłem na meczu z Athletico i Katalończycy wygwizdywali Grizmana więc raczej do nas nie dołączy! I dobrze!!!
1 czerwca 2014, 08:24
Śmiech na sali takiego piłkarza chcą sprzedać!!!!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
@Hosh dzięki bardzo
0
Hejka Cules???? Wiem że to post z innej parafii i że nie będę za to zbanowany???? Moje dziciaczki biorą udział w konkursie i potrzebują ???????? oraz ❤ pod pracami 24 i 26 ( ale nie w komentarzach)???? Nadmienię że jedna praca kupuje polubienia wiec może razem utrzemy im nos????
Visca el Barca❤❤❤
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0HvCxCcoTFxuJg7JvtCUz1mWhcMkZ9AuuZ4XCUJE3ArHEt6FnLtSkwv3LvnifCRYUl&id=100083123742675
0
Witam. Mam pytanie czy ktoś z Was zamawiał ostatnio bluzę okolicznościową ?
3 tygodnie temu zaplacilem i do tej pory nie dostałem towaru.
0
Za Dembele powinien wejsc Malcom....
0
Byłem na meczu z Athletico i Katalończycy wygwizdywali Grizmana więc raczej do nas nie dołączy! I
dobrze!!!
0
Witam. Mam pytanie czy ktoś z Was zamawiał ostatnio bluzę okolicznościową ?
3 tygodnie temu zaplacilem i do tej pory nie dostałem towaru.
0
@Hosh dzięki bardzo
0
Śmiech na sali takiego piłkarza chcą sprzedać!!!!!!
0
Byłem na meczu z Athletico i Katalończycy wygwizdywali Grizmana więc raczej do nas nie dołączy! I
dobrze!!!
0
Za Dembele powinien wejsc Malcom....