0

@Hosh dzięki bardzo

0

Hejka Cules???? Wiem że to post z innej parafii i że nie będę za to zbanowany???? Moje dziciaczki biorą udział w konkursie i potrzebują ???????? oraz ❤ pod pracami 24 i 26 ( ale nie w komentarzach)???? Nadmienię że jedna praca kupuje polubienia wiec może razem utrzemy im nos????
Visca el Barca❤❤❤
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0HvCxCcoTFxuJg7JvtCUz1mWhcMkZ9AuuZ4XCUJE3ArHEt6FnLtSkwv3LvnifCRYUl&id=100083123742675

0

Witam. Mam pytanie czy ktoś z Was zamawiał ostatnio bluzę okolicznościową ?
3 tygodnie temu zaplacilem i do tej pory nie dostałem towaru.

0

Za Dembele powinien wejsc Malcom....

0

Byłem na meczu z Athletico i Katalończycy wygwizdywali Grizmana więc raczej do nas nie dołączy! I
dobrze!!!

0

Śmiech na sali takiego piłkarza chcą sprzedać!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?