O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 2
  • Polecenia 0

Komentarze

0

no nie no bez kitu tylko barcelona może grać piłką bo inne drużyny to już nie mogą i wogle barcelona wymyśliła taki styl gry, co z tego, że np. canarinhos czy milan grali tak dużo wcześniej oni poprostu przewidzieli jak będzie grać wielka barca, o a wprowadzenie 4 obrońców przez barce było piłkarską rewolucją, na dodatek barcelona jako pierwsza postanowiła zagrać jednym(!!!!) bramkarzem ich taktyka mnie powala, tak na serio to nie wiem po co ta napinka

0

Benzema to jeden z najlepszych napastników młodego pokolenia, myśle że już przewyższa umiejętnościami chociażby tego waszego drewniaka Eto, a za 3-4 lata będzie to Henry w czasach gry w Arsenalu jak nie lepiej

Zobacz wszystkie

0

Benzema to jeden z najlepszych napastników młodego pokolenia, myśle że już przewyższa umiejętnościami chociażby tego waszego drewniaka Eto, a za 3-4 lata będzie to Henry w czasach gry w Arsenalu jak nie lepiej

0

no nie no bez kitu tylko barcelona może grać piłką bo inne drużyny to już nie mogą i wogle barcelona wymyśliła taki styl gry, co z tego, że np. canarinhos czy milan grali tak dużo wcześniej oni poprostu przewidzieli jak będzie grać wielka barca, o a wprowadzenie 4 obrońców przez barce było piłkarską rewolucją, na dodatek barcelona jako pierwsza postanowiła zagrać jednym(!!!!) bramkarzem ich taktyka mnie powala, tak na serio to nie wiem po co ta napinka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?