wujek123
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no nie no bez kitu tylko barcelona może grać piłką bo inne drużyny to już nie mogą i wogle barcelona wymyśliła taki styl gry, co z tego, że np. canarinhos czy milan grali tak dużo wcześniej oni poprostu przewidzieli jak będzie grać wielka barca, o a wprowadzenie 4 obrońców przez barce było piłkarską rewolucją, na dodatek barcelona jako pierwsza postanowiła zagrać jednym(!!!!) bramkarzem ich taktyka mnie powala, tak na serio to nie wiem po co ta napinka
0
Benzema to jeden z najlepszych napastników młodego pokolenia, myśle że już przewyższa umiejętnościami chociażby tego waszego drewniaka Eto, a za 3-4 lata będzie to Henry w czasach gry w Arsenalu jak nie lepiej