0

no nie no bez kitu tylko barcelona może grać piłką bo inne drużyny to już nie mogą i wogle barcelona wymyśliła taki styl gry, co z tego, że np. canarinhos czy milan grali tak dużo wcześniej oni poprostu przewidzieli jak będzie grać wielka barca, o a wprowadzenie 4 obrońców przez barce było piłkarską rewolucją, na dodatek barcelona jako pierwsza postanowiła zagrać jednym(!!!!) bramkarzem ich taktyka mnie powala, tak na serio to nie wiem po co ta napinka

0

Benzema to jeden z najlepszych napastników młodego pokolenia, myśle że już przewyższa umiejętnościami chociażby tego waszego drewniaka Eto, a za 3-4 lata będzie to Henry w czasach gry w Arsenalu jak nie lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?