A ja widze ulegniecie popularnym trendom... Nie dośc, że oceny są nieadekwatne, to podyktowane chęcia uspokojenia tłumu...
Co do Iniesty - czytajac komentarz,e mam wrażenie, że jak go nie ma, to Barca gra w dziesiątke, że to jakiś Bóg normalnie. A g***o prawda. To bardzo dobry zawodnik, ale Xaviego zastąpic nie umie. Ostatnio zbyt się wczuł w role skrzydłowego, i ma tryb "drybling, a potem aklbo strzał, albo ostatnie podanie". Totalnie nie chce rozegrać piłki, tylko na chama się pcha. Sorry, ale w formie sprzed kontuzji to on Messiego nie zastąpi, a co dopiero biegnego Xaviego. Ławke mamy taką, że kilku piłkarzy (Xavi, Messi, Alves, Valdes, Puyol...) nie ma absolutnie kim godnie zastąpić. Druzyna jest źle złożona.
nie są to obiektywne oceny, nie są poparte dowodami, to tylko moje odczucia. Nie mam zamiaru po tym meczu się kłócić z nikim. Wystarczy... Takie są moje subiektywne odczucia po meczu, i mozecie mnie zgnoić :P
"Wujo nie przytaczaj mi teorii, których ja nie wypowiedziałem choćby o tych karnych."
Karne to był przykłąd, nie odnosił się bezpośrednio do Twoich "teorii". Nic Ci nie przypisałem.
"Bykunn tylko obrona nie nawala tak często jak Valdes zauważ."
Oczywiscie, obrona przysłużyła się w meczu do jakiś 15 akcji Atletico, z czego wszystkie 11 to były kiepskie strzały, co się potoczyły Valdesowi same do nóg. Litości. Obrona w 95% meczy popełnia więcej błedów niż bramkarz, bo ma do nich (liczbowo) więcej szans.
"Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz - do obrony on może nie pasuje, ale do VV jak najbardziej."
Przykład wybiórczości opinii. Jeśli bym temu wierzył, to Guti > Xavi, Eto'o < Frankowski, Messi < Bekcham. Skończ, albo lepiej; ja skończę dyskusje, bo nie umiesz poprzeć swojego zdania argumentami.
Z Espanyolem? fakt. z Lyonem? Teoria. Dzisiaj? zależy o czym mówisz.
Nie rozumiesz o co mi chodzi. Nie o to że Valdes błedy popełnia. Każdy je popełnia. Cech, Casillas, VdS... Teraz Buffon gra dętkę. Chodzi o to, że w meczu było kilka innych sytuacji, w których interwencja Valdesa pozwalały nam nie stracić dystansu. chodzi mi o to, ze jak strzelą z karnego, to zaraz wszyscy krzyczą, ze Valdes nigdy karnego nie obronił. Bład, w zeszłym sezonie uczynił to co najmniej dwukrotnie, a liczył dokłądnie nie bede. Widzisz jedno, nie widzisz drugiego.
"Ale co poradzić Polska jest krajem ludzi, w którym nie można mieć własnego zdania bo jak komuś ono się nie spodoba to od razu jest krytykowane.a myślałem ze to problem polityków głównie."
jasne... żyj dalej w swoim "zakazanym" świecie. Wiesz dlaczego są one zwalczane? Bo są błedne. Nie da się udowodnic, że ktoś gra zawsze dobrze, albo zawsze źle. Zdejmuj klapki z oczu, bo nie będziesz tolerowany z fałszywymi, nieobiektywnymi teoriami. Krótko mówiąc - kłamiesz.
2) moją obecnośc na kanale może potwierdzić ze 30osób. A Ty najwyraźniej byłeś slepy przez 90% meczu, klapki podnosząc tuż przed błedem Valdes. Gratuluje, wyczucie masz zaprawdę idealne :)
nie mam meczu na dysku, i nie zamierzam go oglądać ponownie. Widziałem raz, i wystarczy. Widziałem mecz, Ty najwyraźniej widziałeś tylko bramki. Jak chcesz minuty, to wejdź na relację live, tu, czy na goal.com, i zobacz, kiedy Valdes nam tyłki ratował, bo Puyol i Marquez zapomnieli o posiadaniu kończyn dolnych.
Ech, skoro istnieje cenzura, to wpiszę jeszcze raz:
Ludziska, odczepcie się od Valdesa, jesli widzicie tylko bramki, a nie 5 akcji w których nam tyłek ratował przed kompletnym blamażem, to wybiórczość waszego widzenia dorównuje jedynie zwolennikom PiSu i popleczników Radia Wszech ojca Rydzyka. Pojawił się układ "Messi, Alves, Puyol są najlepsi"i bron boże złego słowa, a po Henry'm, Abidalu i Valdesie jedziecie jak po łysej kobyle. Choć trochę myślenia.
fakt, Ujfalusi i Heitinga w środku, aż się prosi o szybkiego Hleba w środku pomocy i można zrobić im pustynna burzę z defensywy.
Jutro się okaze, jakim trenerem jest Pep. Czy w trudnej chwili potrafi zmusić zawodników do gryzienia trawy. Nie wiem, zmęczenie, czy zalecenia trenera, ale w ostatnich meczach Barca minimalizowała pressing i mało się ruszała. Te elementy to klucz do sukcesu w meczu, i w lidze. Nawet wygrać nie muszą - byleby gryźli trawę jak glebogryzarki.
no bez przesady. Van der Sar ma już swoje lata, i mimo że jest w czołówce, to jest bardziej kontuzjogenny i ma słabszy refleks niż w szczytowym okresie.
nie kłóćcie się, spyke wie lepiej jakie są warunki w Afryce bo czytał o tym niedawno, niż jakiś tam piłkarz, co mieszkał w Kamerunie do 16roku życia, a od kasy mu się w głowie poprzewracało...
Valdes - "Mógł się lepiej ustawić" - ciekaw jestem, ilu z was ekspertów byłoby w stanie obronić tę piłkę. Powiedziałbym, że popełnił bład, jesli nazywałby się nie Wivtor Valdes, a Nostradamus. 5 za nie wyróżniający się mecz.
Alves - Z przodu hasa i podaje do bramakrza, a tyłu mu kontrę robią. Cóż za niesprawiedliwość! Niestety, przez kilka zbyt ofensywnych rajdów lewa fanka Lyonu miała za dużo miejsca. Jak zwykle wolne bez historii. 5
Pique - W pewnym momencie zastanawiałem się, czy oglądam Jezioro łabędzie, czy mecz - tak ekwilibrystycznych figur nie ogląda się czesto na murawie. W pierwszej połowie chyba nie bardzo się orientował, że chociaż na wyjeździe grają, to ma atakować tych w żółtych koszulkach. O pierwszej połowie na szczęście zapomniał w przerwie, i w drugiej ustawiał się lepiej, ale niesmak pozostał. Chaos to za mało by określić grę stopera Barcy. 4.
Marquez - niezły mecz Meksykanina, chociaż parę razy się spóźniał, i ratował się faulem. 6.
Puyol - Kapitan nie lubi grać na lewej flance. Widać to po tym, jak czesto pojawiał się w środku. Anemiczny w pierwszej połowie, w drugiej trochę lepiej. Słabo dogadywał się z Henrym. Guardiola powinen zweryfikowac swój bład w przerwie, i wprowadzić Sylvinho za Pique. 5
Xavi - Koszmar. Jeszcze grypa trzyma? Bo odkąd odchorował wirusa, stracił cały swój polot i kunszt. Z drugiej strony, Atak mu nie pomaga, biernie czekając na piłkę. 4
Toure - Brakło mi epitetu. "Popisywał się" podaniami do rywali, i tylko słupkowi dziękowac, ż Benzema nie trafił po dogodnej stracie Toure. Najsłabszy mecz sezonu. 3
Busquets - to on grał? Ni z przodu, ni z tyłu z jego gry nic nie wyniknęło. Pomocnicy Barcy zagrali beznadziejny mecz. 3
Messi - "standing ovation" - tylko bez ovation. Nieaktywny, kiepski w dryblingach, niecelny w podaniach. Dołujemy panie Messi, dołujemy... Tak to jest, od wielkich wymaga się więcej. 4
Henry - nawet gdy Francuz jest w formie, brakuje mu tego błysku. A że w formie nie jest... Mało ruchliwy, niefektywny w dryblingach, strzałom brakuje siły. Lewoskrzydłowy to latem mus. Za gol - 5
Eto'o - Nie moze sobie znaleść miejsca na boisku, to zbiega do obrony.. Kiepska gra środka, i Kamerunczyk bez podań grać nie może. W miarę aktywny, zmarnował znakomitą okazje na wyrównującą bramkę. 5.
Tak teraz porównując.. Na pewno wychodzicie z 5, nie 6 jako oceny początkowej?
nie dziś już będę komentował, jutro sie pokłócę, ale Pique 6? Henry, Xavi 6? Puyol, Marquez 7? Wychodzi na to, ze mimo synchronizacji z ludźmi na kanale, oglądałem inny mecz....
"Spośród wszystkich obrońców nie popełnił żadnego prostego błędu." - witki mi opadły....
wiesz masq, dla mnie to on może być najlepszy, ale cokolwiek powie prezydent klubu dziennikarzom, jest w mniejszym, bądź większym stopniu robione pod publiczkę, i nie można przesądzać że tak jest w rzeczywistości. To coś w stylu sygnału dla mediów i zawodnika, że tą umowę to my chętnie podpiszemy, słodzi jak to każdy przedsiębiorca podpisujący korzystny kontrakt...
0
a bo ja taki dobry samarytanin jestem ;]
0
trudna sprawa, podać , nie podac? :)
podaję - google.pl
0
kocham ten ranking...
0
A ja widze ulegniecie popularnym trendom... Nie dośc, że oceny są nieadekwatne, to podyktowane chęcia uspokojenia tłumu...
Co do Iniesty - czytajac komentarz,e mam wrażenie, że jak go nie ma, to Barca gra w dziesiątke, że to jakiś Bóg normalnie. A g***o prawda. To bardzo dobry zawodnik, ale Xaviego zastąpic nie umie. Ostatnio zbyt się wczuł w role skrzydłowego, i ma tryb "drybling, a potem aklbo strzał, albo ostatnie podanie". Totalnie nie chce rozegrać piłki, tylko na chama się pcha. Sorry, ale w formie sprzed kontuzji to on Messiego nie zastąpi, a co dopiero biegnego Xaviego. Ławke mamy taką, że kilku piłkarzy (Xavi, Messi, Alves, Valdes, Puyol...) nie ma absolutnie kim godnie zastąpić. Druzyna jest źle złożona.
0
dobra, wiem ocb, transmisje internetowe maja koszmarną jakośc...
0
akcja Heitinga? możecie mnie uświadomić o którą chodzi? o tą, gdy Holender dobił z linii, a sedzia odgwizdał spalonego?
0
Moje oceny:
Valdes - 6, Alves - 3, Marquez - 2, Puyol - 4, Sylvinho - 3, Toure - 5, Xavi - 2, Guddy - 5, Henry - 6, Messi - 5, Eto'o - 3. Caceres - b/o.
nie są to obiektywne oceny, nie są poparte dowodami, to tylko moje odczucia. Nie mam zamiaru po tym meczu się kłócić z nikim. Wystarczy... Takie są moje subiektywne odczucia po meczu, i mozecie mnie zgnoić :P
0
dziękuje za pomoc :)
0
Dubluje, bo coś przycięło:
mike1422:
"Wujo nie przytaczaj mi teorii, których ja nie wypowiedziałem choćby o tych karnych."
Karne to był przykłąd, nie odnosił się bezpośrednio do Twoich "teorii". Nic Ci nie przypisałem.
"Bykunn tylko obrona nie nawala tak często jak Valdes zauważ."
Oczywiscie, obrona przysłużyła się w meczu do jakiś 15 akcji Atletico, z czego wszystkie 11 to były kiepskie strzały, co się potoczyły Valdesowi same do nóg. Litości. Obrona w 95% meczy popełnia więcej błedów niż bramkarz, bo ma do nich (liczbowo) więcej szans.
"Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz - do obrony on może nie pasuje, ale do VV jak najbardziej."
Przykład wybiórczości opinii. Jeśli bym temu wierzył, to Guti > Xavi, Eto'o < Frankowski, Messi < Bekcham. Skończ, albo lepiej; ja skończę dyskusje, bo nie umiesz poprzeć swojego zdania argumentami.
0
mike1422
Z Espanyolem? fakt. z Lyonem? Teoria. Dzisiaj? zależy o czym mówisz.
Nie rozumiesz o co mi chodzi. Nie o to że Valdes błedy popełnia. Każdy je popełnia. Cech, Casillas, VdS... Teraz Buffon gra dętkę. Chodzi o to, że w meczu było kilka innych sytuacji, w których interwencja Valdesa pozwalały nam nie stracić dystansu. chodzi mi o to, ze jak strzelą z karnego, to zaraz wszyscy krzyczą, ze Valdes nigdy karnego nie obronił. Bład, w zeszłym sezonie uczynił to co najmniej dwukrotnie, a liczył dokłądnie nie bede. Widzisz jedno, nie widzisz drugiego.
"Ale co poradzić Polska jest krajem ludzi, w którym nie można mieć własnego zdania bo jak komuś ono się nie spodoba to od razu jest krytykowane.a myślałem ze to problem polityków głównie."
jasne... żyj dalej w swoim "zakazanym" świecie. Wiesz dlaczego są one zwalczane? Bo są błedne. Nie da się udowodnic, że ktoś gra zawsze dobrze, albo zawsze źle. Zdejmuj klapki z oczu, bo nie będziesz tolerowany z fałszywymi, nieobiektywnymi teoriami. Krótko mówiąc - kłamiesz.
0
1) wujo proszę.
2) moją obecnośc na kanale może potwierdzić ze 30osób. A Ty najwyraźniej byłeś slepy przez 90% meczu, klapki podnosząc tuż przed błedem Valdes. Gratuluje, wyczucie masz zaprawdę idealne :)
0
mike1422
niektórzy mówia o faktach, inni o teoriach, i tu jest problem.. ;]
0
mike1422,
nie mam meczu na dysku, i nie zamierzam go oglądać ponownie. Widziałem raz, i wystarczy. Widziałem mecz, Ty najwyraźniej widziałeś tylko bramki. Jak chcesz minuty, to wejdź na relację live, tu, czy na goal.com, i zobacz, kiedy Valdes nam tyłki ratował, bo Puyol i Marquez zapomnieli o posiadaniu kończyn dolnych.
0
Ech, skoro istnieje cenzura, to wpiszę jeszcze raz:
Ludziska, odczepcie się od Valdesa, jesli widzicie tylko bramki, a nie 5 akcji w których nam tyłek ratował przed kompletnym blamażem, to wybiórczość waszego widzenia dorównuje jedynie zwolennikom PiSu i popleczników Radia Wszech ojca Rydzyka. Pojawił się układ "Messi, Alves, Puyol są najlepsi"i bron boże złego słowa, a po Henry'm, Abidalu i Valdesie jedziecie jak po łysej kobyle. Choć trochę myślenia.
0
ciekawe, że strona mi wycenzurowała wszech-ojca ;]
0
cholera, panowie admini, pop-upy to ZUO!
0
fakt, Ujfalusi i Heitinga w środku, aż się prosi o szybkiego Hleba w środku pomocy i można zrobić im pustynna burzę z defensywy.
Jutro się okaze, jakim trenerem jest Pep. Czy w trudnej chwili potrafi zmusić zawodników do gryzienia trawy. Nie wiem, zmęczenie, czy zalecenia trenera, ale w ostatnich meczach Barca minimalizowała pressing i mało się ruszała. Te elementy to klucz do sukcesu w meczu, i w lidze. Nawet wygrać nie muszą - byleby gryźli trawę jak glebogryzarki.
0
tja, kibice Barcy moga trzymać kciuki za obu bramkarzy ;)
0
popieram Looky'ego.. lewoskrzydłowy ważniejszy.
0
no bez przesady. Van der Sar ma już swoje lata, i mimo że jest w czołówce, to jest bardziej kontuzjogenny i ma słabszy refleks niż w szczytowym okresie.
0
piżama
A Ty kim jesteś? Polakiem? :) Dla Twojego info - tak, Lahm jest Niemcem :P
0
Plooota. W ciagu tygodnia zdementuja ją 5 razy. Żeby tak szybko zaakceptować kontrakt, Ribery musiałby być głupcem. Do okienka 4miechy...
0
ok, moje dowcipy czasami chodzą dziwnymi drogami ;]
0
super. Cieszy mnie niezmiernie ta wiadomość, zwłaszcza w obliczu nieobecności Abidala.
tylko rochę czasu minie, zanim się rozkręci..
0
nie kłóćcie się, spyke wie lepiej jakie są warunki w Afryce bo czytał o tym niedawno, niż jakiś tam piłkarz, co mieszkał w Kamerunie do 16roku życia, a od kasy mu się w głowie poprzewracało...
0
com obiecał, to dotrzymuje.. moje oceny:
Valdes - "Mógł się lepiej ustawić" - ciekaw jestem, ilu z was ekspertów byłoby w stanie obronić tę piłkę. Powiedziałbym, że popełnił bład, jesli nazywałby się nie Wivtor Valdes, a Nostradamus. 5 za nie wyróżniający się mecz.
Alves - Z przodu hasa i podaje do bramakrza, a tyłu mu kontrę robią. Cóż za niesprawiedliwość! Niestety, przez kilka zbyt ofensywnych rajdów lewa fanka Lyonu miała za dużo miejsca. Jak zwykle wolne bez historii. 5
Pique - W pewnym momencie zastanawiałem się, czy oglądam Jezioro łabędzie, czy mecz - tak ekwilibrystycznych figur nie ogląda się czesto na murawie. W pierwszej połowie chyba nie bardzo się orientował, że chociaż na wyjeździe grają, to ma atakować tych w żółtych koszulkach. O pierwszej połowie na szczęście zapomniał w przerwie, i w drugiej ustawiał się lepiej, ale niesmak pozostał. Chaos to za mało by określić grę stopera Barcy. 4.
Marquez - niezły mecz Meksykanina, chociaż parę razy się spóźniał, i ratował się faulem. 6.
Puyol - Kapitan nie lubi grać na lewej flance. Widać to po tym, jak czesto pojawiał się w środku. Anemiczny w pierwszej połowie, w drugiej trochę lepiej. Słabo dogadywał się z Henrym. Guardiola powinen zweryfikowac swój bład w przerwie, i wprowadzić Sylvinho za Pique. 5
Xavi - Koszmar. Jeszcze grypa trzyma? Bo odkąd odchorował wirusa, stracił cały swój polot i kunszt. Z drugiej strony, Atak mu nie pomaga, biernie czekając na piłkę. 4
Toure - Brakło mi epitetu. "Popisywał się" podaniami do rywali, i tylko słupkowi dziękowac, ż Benzema nie trafił po dogodnej stracie Toure. Najsłabszy mecz sezonu. 3
Busquets - to on grał? Ni z przodu, ni z tyłu z jego gry nic nie wyniknęło. Pomocnicy Barcy zagrali beznadziejny mecz. 3
Messi - "standing ovation" - tylko bez ovation. Nieaktywny, kiepski w dryblingach, niecelny w podaniach. Dołujemy panie Messi, dołujemy... Tak to jest, od wielkich wymaga się więcej. 4
Henry - nawet gdy Francuz jest w formie, brakuje mu tego błysku. A że w formie nie jest... Mało ruchliwy, niefektywny w dryblingach, strzałom brakuje siły. Lewoskrzydłowy to latem mus. Za gol - 5
Eto'o - Nie moze sobie znaleść miejsca na boisku, to zbiega do obrony.. Kiepska gra środka, i Kamerunczyk bez podań grać nie może. W miarę aktywny, zmarnował znakomitą okazje na wyrównującą bramkę. 5.
Tak teraz porównując.. Na pewno wychodzicie z 5, nie 6 jako oceny początkowej?
0
nie dziś już będę komentował, jutro sie pokłócę, ale Pique 6? Henry, Xavi 6? Puyol, Marquez 7? Wychodzi na to, ze mimo synchronizacji z ludźmi na kanale, oglądałem inny mecz....
"Spośród wszystkich obrońców nie popełnił żadnego prostego błędu." - witki mi opadły....
0
Benzema chyba chciał iśc do Realu..?
0
wiesz masq, dla mnie to on może być najlepszy, ale cokolwiek powie prezydent klubu dziennikarzom, jest w mniejszym, bądź większym stopniu robione pod publiczkę, i nie można przesądzać że tak jest w rzeczywistości. To coś w stylu sygnału dla mediów i zawodnika, że tą umowę to my chętnie podpiszemy, słodzi jak to każdy przedsiębiorca podpisujący korzystny kontrakt...
0
Polityka...