sztukanmie zastępcy Eto'o to strata czasu, pieniedzy, i wartosciowego zawodnika (Samu). Od 5 sezonów jest pierwszym napastnikiem Barcy i jest najskuteczniejscym strzelcem, zawsze w wysokiej formie. Barca lubi Samu, a Samu Barcę - nie rozumiem wiec, czemu umowa nie miałaby zostać przedłuzona.
czepiam się, bo wiem, że go stać na więcej ;) się zgadzam ze wszystkim, że to świetny napastnik, ale gdyby był skuteczniejszy, to szans miał na jeszce 30goli. Wiem, nie wszystko zawsze wychodzi, ale czasem wystarcza jedna akcja, by odpaść z LM, jak rok temu gdzy Scholes uderzył z niczego. Ponadto zauważ, ze w lidze strzelał jedynie w 13 meczach, w 8 nie wpisał się na liste strzelców.
no, ale ta dwójka nadążyła ;) ale o Andresie wypadałoby wspomnieć...
a co do najlepszego momentu w karierze Eto'o, to hmm.. kłóciłbym się. Nie jest znowu tak pięknie. Wczorajszy mecz dobry, ale wcześniej, mimo goli, Samuel prezentował niską skutecznośc. Chociaż, jak to mówią, zwycięzców się nie sądzi.
wg. mnie Messi i Eto'o nie zagrali tego meczu na równym poziomie... Eto'o strzelił dwa gole, biegał, szukał gry, podawał ( nie zawsze dokładnie..), ale ogolnie starał się grać. No i drugi gol to nie była setka podana na tacy, tylko jeszcze trzeba było obrońcę minąć. Z kolei Messi był aktywny, ale bardzo niedokładny, nerwowy, dryblingi konczyły się szybką stratą. Zanotował kluczowe podania przy dwóch golach, ale drugie to, jak napisano wyżej, udawanie słupka. Gdyby tak zagrał Hleb, byłoby 7, ale to Messi, a on sam dobrze wie, że dobra gra to za mało. Od niego oczekuje się gry o co najmniej poziom wyższy od reszty ludzi na boiisku.
ravpelc - no, wreszcie się Samulowi mecz udał. Ale reszta... Wszyscy strzelali na wiwat. Zdecydowanie jako najgorsze oceniam skuteczność... Przecież gdyby Barca wykorzystała połowe okazji, byłoby 8-1...
Messi 7? oj, euforia sie wdała? ok asysta była, ale jego akcje przynosiły nikła korzyśc, podania i strzały miały tendencję do mijania celu, ogołem sporo niedokładność i nerwowości w grze Argentyńczyka. Obniżyłby do 6.
Valdes znowu 5... ja rozumiem, że to ocena wyjściowa, ale nadal wydaje mi sie ona nieco krzywdząca. Tym bardziej, że obrońcy którzy także się w tym meczu nie przemęczali, dostali po 7.
"Jego miejsce nie jest na skrzydle. Rozgrywa tam przeciętne zawody ze sporadycznymi przebłyskami przy linii końcowej boiska. W drugiej linii rządzi i dzieli." - No.. widze, że nie tylko ja mam takie zdanie o Bladej Twarzy :D
znowu bez przesady... nie nabiegał się dziś. Obrona miała jedynie sporadyczne okazje do wykazania się. 6 dla Cyca bedzie ok.
Ogólnie mecz oglądało sie nieźle, miło było pogadać na chacie (czemu tak mało osób tak zagląda??), masa widowiskowych akcji i kompletna dominacja Barcy, martwi tylko wysoka nieskuteczność.. Jeden Eto'o się poprawił, ale razem z Messim mieli olbrzymie problemy z dokładnymi podaniami w polu karnym Gijon.. Wyróżnili się Alves, Iniesta i Eto'o.
Messi? bez pomysłu na grę dzisiaj, niecelne strzały i podania... przydałoby się wolne.
Obawiam się, że chociaż momentami mówisz z sensem, Twoja nienawiśic do Realu nie jest pochwalana zarówno przez władze serwisu, jak i większośc społeczności.
Żyj w swoim świecie dalej... I nie mów mi, komu kibicuje, bo tego nie wiesz... Branoc.
0
Brazylijczycy się wycwanili, niezłe tam teraz kwoty odstępnego wpisują...
0
kto wie, ostatnio liga francuska specjalizuje się w ściaganiu emerytów, wiec może za jakiś czas.. :P
0
sztukanmie zastępcy Eto'o to strata czasu, pieniedzy, i wartosciowego zawodnika (Samu). Od 5 sezonów jest pierwszym napastnikiem Barcy i jest najskuteczniejscym strzelcem, zawsze w wysokiej formie. Barca lubi Samu, a Samu Barcę - nie rozumiem wiec, czemu umowa nie miałaby zostać przedłuzona.
0
Atk - radze włączyć wykrywanie ironii, bo na tej stronie to dość powszechny sposób wyrażania opinii ;)
0
ciekawe.. jeszcze niech o tym powie Dundze :P
0
hahahehe
czepiam się, bo wiem, że go stać na więcej ;) się zgadzam ze wszystkim, że to świetny napastnik, ale gdyby był skuteczniejszy, to szans miał na jeszce 30goli. Wiem, nie wszystko zawsze wychodzi, ale czasem wystarcza jedna akcja, by odpaść z LM, jak rok temu gdzy Scholes uderzył z niczego. Ponadto zauważ, ze w lidze strzelał jedynie w 13 meczach, w 8 nie wpisał się na liste strzelców.
0
no, ale ta dwójka nadążyła ;) ale o Andresie wypadałoby wspomnieć...
a co do najlepszego momentu w karierze Eto'o, to hmm.. kłóciłbym się. Nie jest znowu tak pięknie. Wczorajszy mecz dobry, ale wcześniej, mimo goli, Samuel prezentował niską skutecznośc. Chociaż, jak to mówią, zwycięzców się nie sądzi.
0
wg. mnie Messi i Eto'o nie zagrali tego meczu na równym poziomie... Eto'o strzelił dwa gole, biegał, szukał gry, podawał ( nie zawsze dokładnie..), ale ogolnie starał się grać. No i drugi gol to nie była setka podana na tacy, tylko jeszcze trzeba było obrońcę minąć. Z kolei Messi był aktywny, ale bardzo niedokładny, nerwowy, dryblingi konczyły się szybką stratą. Zanotował kluczowe podania przy dwóch golach, ale drugie to, jak napisano wyżej, udawanie słupka. Gdyby tak zagrał Hleb, byłoby 7, ale to Messi, a on sam dobrze wie, że dobra gra to za mało. Od niego oczekuje się gry o co najmniej poziom wyższy od reszty ludzi na boiisku.
0
Eto'o ma tyle sytuacji, ze mógł już pobić ten rekord dwa razy. Ale nie bądźmy zachłanni - mnie wystarczy, ze pobije rekord Ronaldo ;)
0
hehe :D ale bramkarz i tak z niego wybitny, tylko klub mało w Kataloniii lubiany ;)
0
Looky - jak najbardziej za banami :) zacznij tutaj: http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=25593 masz jednego, co strasznie przekreca nazwiska... chyba się hanc nazywa ;P
0
a gdzie masq?:)
wydaje mi się, że Tłumacz będzie chciał sprowadzic swego ukochanego Drogbę. Jeszcze do lata przekabaci Morattiego.
0
ravpelc - no, wreszcie się Samulowi mecz udał. Ale reszta... Wszyscy strzelali na wiwat. Zdecydowanie jako najgorsze oceniam skuteczność... Przecież gdyby Barca wykorzystała połowe okazji, byłoby 8-1...
0
a kiedy ktoś zmieni "najlepsi w miesiącu"? jest luty, a sonda z września.. ;]
0
Messi 7? oj, euforia sie wdała? ok asysta była, ale jego akcje przynosiły nikła korzyśc, podania i strzały miały tendencję do mijania celu, ogołem sporo niedokładność i nerwowości w grze Argentyńczyka. Obniżyłby do 6.
Valdes znowu 5... ja rozumiem, że to ocena wyjściowa, ale nadal wydaje mi sie ona nieco krzywdząca. Tym bardziej, że obrońcy którzy także się w tym meczu nie przemęczali, dostali po 7.
"Jego miejsce nie jest na skrzydle. Rozgrywa tam przeciętne zawody ze sporadycznymi przebłyskami przy linii końcowej boiska. W drugiej linii rządzi i dzieli." - No.. widze, że nie tylko ja mam takie zdanie o Bladej Twarzy :D
0
pochwała za właściwy rytm, opieprz za celność ;)
0
i dobrze. Kapitanowi należy sie kilka dni odpoczynku.
0
kosciej7
tjaa, a Wisła mogła Barce ograć, gdyby nie przegrała ;)
0
okube
znowu bez przesady... nie nabiegał się dziś. Obrona miała jedynie sporadyczne okazje do wykazania się. 6 dla Cyca bedzie ok.
Ogólnie mecz oglądało sie nieźle, miło było pogadać na chacie (czemu tak mało osób tak zagląda??), masa widowiskowych akcji i kompletna dominacja Barcy, martwi tylko wysoka nieskuteczność.. Jeden Eto'o się poprawił, ale razem z Messim mieli olbrzymie problemy z dokładnymi podaniami w polu karnym Gijon.. Wyróżnili się Alves, Iniesta i Eto'o.
Messi? bez pomysłu na grę dzisiaj, niecelne strzały i podania... przydałoby się wolne.
0
ej, ludziska, na chacie pusto -wbijajcie :P
0
Blauagrana
"wpószczaj" sobie kogo chcesz. W FMie. A na boisku musi być defensywny pomocnik. Choćby troche udawany.
0
Mam skład Barcy na sezon 2010/11!
Valdes - Clichy, K.Toure, Puyol, Sagna - v.Persie, Cesc, Xavi, Messi - Henry, Adebayor.
0
a skreśleni, z tego co widzę to Pinto, Keita i Pedro. Sorki za dubla.
0
skład ten jest już na głównej strone Barcy ;)
0
a w tą plotkę Sportu nie chce wierzyć.. :P
0
"Zawodnik wygląda na "ulepionego z twardszej gliny" niż ktokolwiek mógłby przypuszczać."
ja tam przypuszczałem, że jesli będzie potrzeba, to choćby i z gipsem by wyszedł na boisko :P
0
jak wróci Milito, to w środku będzie tłum. Caceres na wypożyczenie latem...
0
chociaż raz mam nadzieje, że Sport nie wyssał tekstu z palca ;]
0
galford
sprawdź w słowniku znaczenie słowa "wulgaryzm".
Obawiam się, że chociaż momentami mówisz z sensem, Twoja nienawiśic do Realu nie jest pochwalana zarówno przez władze serwisu, jak i większośc społeczności.
Żyj w swoim świecie dalej... I nie mów mi, komu kibicuje, bo tego nie wiesz... Branoc.
0
galford
ja? jestem zwykły userem. I nie musze nic "zarządzać" - ta strona sama się z idiotów oczyszcza ;) A komu kibicuje.. w tej chwili - moderatorom ;)