0

z pewnościa, chodiz o lepszy kontrakt. Tylko czy musi sie nie nalezy? o ile pamiętam jest w ogonku, chyba 2mln. euro na rok.

0

Latem Pep będzie musiał wybrać zawodników na środek. Na razie ma do wyboru aż 6 kandydatów, zatem zakłądam, że ktoś będzie musiał odejść. Może wypożyczą Caceresa? Sie okaże...

0

ale po co ktoś ofensywny na lewą? Jest pewna asymetria, ale zespół powinien w ataku przechodzić w 3-4-3, z dwoma zbyt ofensywnymi obrońcami może sie robic gorąca, zwłaszcza że Puyol i Marquez też lubią wypady do przodu. Raczej przydałby się zastępca dla Alvesa, na razie wydaje się niezmodowany, ale do czasu.

0

takie porównanie: w ostatnich 4 latach na boisku Robben spędził 8tys minut, van Persie - 8,5tys, Messi - prawie 9tys. min, Henry - 12,5tys minut.

Dane za transfermarkt.de.

0

Osasuna to zawsze neiwygodny rywal. Oby Pep dobrze ustawił zespół.

0

Rany boskie, kupcie Krzynówka, byle nie van Persiego...

ile jeszcze tak głupich plotek pojawi się?

0

sądze, że IFFHS to idioci ;]

0

Rotfl, jak Krystyna czy Messi ROZGRYWAJĄ, to ja jestem van der Sar ;)

jak zawsze ich rankingi nie oddaja niczego ;)

0

Sport znowu nei ma o czym pisac....

0

paws

ale masq z uporem maniaka twierdzi że są obiektywne, tzn jedyne i prawdziwe ;) co jest oczywiście totalną bzdurą, bo są subiektywne.

0

masq - nie zgadzam się. Oceny są zawsze subiektywne. Obiektywne sa jedynie fakty - jak pogoda, a przekładajac na sport, ile razy strzelił na bramkę, ile razy był przy piłce, ile razy podawał celnie/ niecelnie itp. itd. Nie wierzę, że macie te statystyki, i porównujecie - ten miał tyle strat, a ten tyle, i wg nich oceniacie. A i tak nie byłoby to w pełni obiektywne, bo zawsze, choćbyś stanął na głowie, wystawiacie ocenę z wrażenia, jakie pozostawił po sobie wystep piłkarza. Nie mozna ocenić w skali od 1-10 to, jak piłkarz sie ustawiał, bo może tego dnia, akurat na lewej przeciwnik zagra mecz życia i bedzie się ustawiał tak, że trzeba by być jasnowidzem żeby go zatrzymać, a na prawej napastnik będzie sie potykał o włąsne nogi. I nagle się okazuje że ten obrońca na lewej zagrał gorszy mecz, bo nie dawał sobie rady. Jest to sprawiedliwe? nie! W piłce nożnej masz zbyt wiele czynników, by to się dało przełożyć klarownie na jednorodną ocenę. Jeden zawodnik wykorzysta jedną jedyną swoją szansę w meczu i strzeli gola przez resztę czasu zapadajac się pod ziemię, a drugi sie nabiega i obija słupki - kto był lepszy? Ponadto ocena ocenie nierówna - od Messiego wymaga się dużo więcej, niż od Pedro.

więc nei wciskajcie kitu, ze to są oceny obiektywne, bo nie są.

0

masq, nie gadaj, oceny nigdy nei były, nie są, i będą obiektrywne, choćbyscie na głowie stanęli. Ocena jest subiektywna.

0

widze że dosyć odważne oceny... ale nei oglądałem maczu, wiec sie nei wypowiadam.

0

pancernik

myślę, ze Araby dałyby i 200 ;]

tylko co my bysmy zrobili bez Messiego... Zresztą taka przymusowa sprzedaż do 2goklasowego zespołu byłaby chyba nietaktem...

0

lol dowalił Krystynie ;)

0

rany julek, te tebele naprawde nie tak trudno znaleść, wykażcie trochę samodzielności!

0

Yaya powinien skorzystać z okazji i poprosić o podwyzkę ;)

0

ziomaldinho

tak konkretnie to ten w żółtym sweterku to Mariusz Kałamaga ;)

0

Chodzi o to, że jak zawodnik rozegra jesienia 5 meczów w lidze ( i z tego co widzę, to CdR też) to nie może już w tym sezonie zagrać dla innego klubu w liga BBVA, ergo odpada transfer do innego klubu z LaLiga. Czyli jakby chciał odejśc, to już do innego kraju.

0

Z tego co widze, to panowie (Pep i Diego) się spotkali na treningu ;)

0

messi1990 - poprzednim sezonie bylo tego ok 2200minut na boisku. Jak dotąd (a jestesmy na polmetku rozgrywek) jest tego 750, czyli jednak 1/3 mniej. Może i był wtedy zmęczony, ale teraz jest rok starszy, znacznie dłużej trenuje z pierwszym zespolem, i nie powinno być problemu, by rozegral tyle, co w zeszlym roku. Musi wiecej grac, jesli nei w Barcy, to na wypożyczeniu.

0

powinni go gdzies wypożyczyć...

0

oralman88

i piąte z Atletico :)

0

Rafa chyba dostał 5tą kartkę, nei czwartą...

0

najłatwiej zrzucic na sedziego...

0

Ero_1992,

zauważ, że w Barcelonie graczy kupuje Txiki, a sklad dobiera Pep. Nie mówię że specjalnie na złośc mu robi, tylko że wyzja kupującego może byc nieco inna od wizji trenera...

0

faktycznie, sedziowanie bylo okropne. faule na Alvesie przypominaly ścieżkę zdrowia, jaką nie tak dawno temu Messiemu urządzili gracze RM. I jeszcze gol Iniesty, który ciężko ocenić, ale wydaje sie, że był spalony. Tymniemniej, wspanialego gola strzelil Toure, wiec zwyciestwo jest niepodwazalne.

0

nie zgadzam sie z wiekszością ocen, no ale to wasza opinia. Nie ma obiektywnych ocen ;)

0

wiesz.. posrednio twierdzi, ze maja tam kiepska infranstrukture i cos sie moze stac Messiemu w trakcie meczu badz podczas podrozy...

0

działacze z argentyny powinni się w tym momencie poczuc urażeni ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?