0

a ile głosów zebrał Domenech? ]:->

0

ja tam patrzę na tablicę.. cud! 2:0! no jak to możłiwe? Przecież Real grał lepiej... i powiem panu Ramosowi - nie ważne co się tam działo. Ważne jest 2:0. Za kilka lat tylko tyle będą pamietać z tego meczu - 2:0, gole Eto'o i Messi.

0

wtedy to juz będzie Camp NOW :)

0

rdam,

no wiadomo, jak dostanie puchar Zamory, to tylko dzięki obrońcom, Yayi, Guardioli, nawet dzięki przeciwnikom, że pudłują, tylko nei zasługa Valdesa :P

0

Subeiktywnie patrząc, to jakiś super piłek Cassillas nie miał do wyciągnięcia. Była jedna - po które gola strzlił Messi. Victor miał prawcę rzadziej, ale bardziej trudniejszą.

Kto zagrał lepiej? nie mnie to oceniać, choc ode mnie lekkie wskazanie na VV, bo przecież, jakby nie patrzeć, zero jest po jego stronie ;)

moje prywatne zdanie - na Hiszpańskich boiska VV jest drugi po Ikerze.

0

panowie, oszukujecie - Sport w życiu by nie postawił 8 VV :F

0

Najlepsze - walka d o końca.

Najgorsze - brak pomysłu na rozmontowanie obrony Realu.

0

sciah

IMHO Yaya zagrał bardzo dobry mecz.. świetne krył, wybierał piłki, blokował, w powietrzu to nie do pobica.

ja sie tak zastanawiam, kto zostawiał tyle razy Drenthe wolnego, hmmm...

0

Trafiłem Guddy'ego ;)

0

Ciesze sie z tej wiadomosci. Nie powinni ryzykować.

0

siedzę na tej stronie już ze 3 lata, a ludzie nadal sie nie nauczyli, żę DRZEWEK SADZIĆ NIE WOLNO!

osobiście stawiam,. że jako 3ci pomocnik wyjdzie Guddy.

0

hanc, nie sądzisz, że z lekka Cie poniosła poetyka tekstu? :)

a składyjeszcze pewne nie są...

0

a dla mnie trener, który nie otrafi poradzić sobie z rozkapryszonymi gwiazdkami, o... Sevilli chciało się grać, Tottenhamowi - nie. A graczy Realu cieżko zagonić do roboty...

0

Barcman - tylko że jak tam wbije blisko 100 sztuk, z czego cześć odstoi swoje, to coś czuje, że za wiele to nie zobaczę z tego meczu ;)

0

podjechałbym do Katowic, ale 90 osób już się wbiło, więc odpuszczę sobie... Mam nadzieje, ze ktoś ze mna na chacie bedzie ;D

0

Barca ma obowiazek wygrywac każdy mecz o stawkę ]:->

0

Niby wątpie w jego grę w GD, bo i jakos powodu nei widzę, i ryzyko jest spore, ale... tydzien temu zaraz po kontuzji 90min zagrał fenomenalnie Abidal, więc może i tym razem Pep zaskoczy wszystkich?

0

Marquez - 5mln.

Caceres - 16,5mln.

ROTFL :)

0

widocznie sciah szybko dojrzał ^^

ale co ja będę gadał, ledwo '90 jestem ;)

0

wreszcie.. kto nastepny w kolejce?

0

tylko ze Ramos wyboru nie ma za bardzo. Marcelo zawieszony, Heinze prawdopodobnie się nie wykuruje, Drenthe zostawia tyle miejsca w obronie, ze moźnaby tankowiec tam wpakować; z innych został mu jakiś młodziak z rezerw, który raczej szans z Messim nie ma. Zostali więc w sumie tylko Salgado bądź Ramos, przy czym ten drugi raczej wesprze dziurawy środek... Real nie ma zbyt dobrej linii obronny.

0

4% to jak nei rozcieńczają ;]

0

słaba głowa, mocne piwo ;]

0

Chciałbym Inter. Dokopalibyśmy Mourinho i jego stadku, ponadto to łatwy rywal, który w LM nie pokazał niczego od wielu lat, a obecnie gra słabo.

0

Barca prawie w każdym meczu ma z 10 sytuacji, z czego 5 tzw. setek. I wykorzystuje ze zmiennym szczesciem, więc nei przesadzałbym. Choć nei będę protestował, jesli strzelą 10 ;)

0

zaś by na nas Kanonierzy złorzeczyli :P Nie wydaje mi się, by Cesc była Barcelonie potrzebny. Prędzej lewoskrzydłowy, a jeśli Guddy utrzyma formę, to nawet nie ma o czym mówić. Tak, zaimponował mi ostatnio :)

zgadzam sie z robo - dalszy jego pobyt w Arsenalu byłby bezcelowy.

mariopollack - Henry był takim marzeniem Laporty... a 24miliony to sie dawno zwróciły z koszulek itp ;) zresztą, z Pepem rozkręca sie, jak cała druzyna.

0

niektórzy zachowują sie jak chorągiewka - co nowy news, to zmieniają zdanie. zero trzeźwego spojrzenia na GD... Oby Pep miał więcej rozumu w głowie. Spokój - to jest najtrudniejsze do utrzymania przed takim meczem.

0

ekhem.. Real prowadzi już 3:0 z Zenitem.

Mysle, ze wieszczenie ubicia smoka, zanim się go spotka, to kretynizm. Pewnośc siebie może nas zgubić. Przegramy - będe wiedział dlaczego. Wygramy - odetchnę z ulgą :D

0

czyżby się wykrzyknika wysłać nie dało? :!:

0

dżizas, ludzie stronę tekstu widzą, i im się z wypracowaniem szkolnym kojarzy... Uważaj na gazety, mają mnóstwo tekstu! Nie daj Boże ksiażki dotkij! Sparzy! Albo gorzej - nauczy czegoś...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?