0

niewielu bylo lepszych pilkarzy, zarowno pod wzgledem pilkarskim, jak i ogolnoludzkim.

0

panowie... nawet jak sie gra z 20 drużyna w lidze, nie można jej lekceważyc. Piłkarze muszą chcieć wygrać, a nie myśleć "eee tam, i tak wygramy". Bać sie Mallorci raczej nie muszą, ale nie powinni się z niej też smiać...

0

fracek

jak wolisz, ja wybieram minutę śmiechu...

0

blah, juz dawno nie przegladalem galerii na oficjalnej stronie, a tam takie zajebiste zdjecia :D zwlaszcza to z nowego roku z Samuelem cieszacym sie ze zdobycia gola ;]

0

co wy macie z tym Aguero? Kilka plotek, a myślicie że to poważne plany? Dobre sobie - Laporta nie wyda 50mln na jednego zawodnika. Odkad jest prezesem na pojedynczy transfer ponad 20milionow przeznaczono 6 razy, ponad 30 - 2krotnie.

0

gilbert3

nie mówię że VV jest lepszy od Ikera. Dla mnie Casillas to najwyższa klasa, ale jesień miał słabszą, a w GD więcej sie stresował, niż męczył. a piękne mecze Polaków to znam jedynie z taśm...

0

gilbert3

co Casillas obronil w GD? Strzal Eto'o i może jeszcze jeden były groźne. Zmasowane ataki rozbijała obrona. Takie strzały jak nasi oddawali w GD to by Jurek wybronił. VV miał dwie sam na sam i obronił. W innych meczach - oj potrafił pokazać klase, ale w GD nie wymagało od niego wielkich umiejętności. Resztę zepsuł koncertowo.

A na Euro Casillas faktycznie sie nie napocił... Bardziej niedoceniony Marchena, który łatał dziury w obronie za 3.

0

chyba żaden trener, który poprowadził drużynę w GD, nie chciałby sie znaleść po drugiej stronie barykady ;)

0

można ew. postawic na Erica na środku, i mniej eksperymentalnie resztę - (od lewej) Sylwek, Abidal, Caceres i Puyol.

w tym momencie Iniesta schodzi bardziej na prawo, zostawiajac miejsce na lewej Sylwkowi - lustrzane odbicie gry z Alvesem.

0

"Tą wypowiedzią Bernd Schuster w zasadzie pożegnał się z posadą trenera Realu Madryt."

nie "w zasadzie" - to był własciwy gwóźdź do trumny Berndta. Jasne, prezes sie rzucał, bo grali jak noga od stolu z Ikei, ale wytrzymaliby pewnie do świąt, gdyby nie ten tekst.

"Objawienie miesiąca: Sylvinho."

Moim zdaniem - Hleb. Sylwek zagrał jeden dobry mecz - nie za wiele. Za to z bardzo dobrej strony pokazał się Hleb, choć może było mniej to niespodziewane, ale zwyzka formy trwala caly miesiac.

Gratuluje, jak co miesiac świetnego tekstu. To trudna robota, nic tylko chwalic... ;]

0

oho, sport nie ma o czym pisać, to zaczeli wysysać informacje z palca..

0

do City? w życiu. Eto'o zależy na tytułach bardziej niż na kasie (co nei znaczy że mu na kasie nie zależy, ale mniej ;) ).

0

dawajcie jakies daty, bo w tekscie jest dwa razy "dzisiaj" i bynajmniej nei chodzi o ten sam dziń ;)

a Pique to ma coś do tej Mallorci pecha :P

0

Ma dwa wyjścia - albo jak Quaresma trafic do slabszej ligi, tam cos pokazac i liczyc na transfer do lepszego klubu, albo jak Anelka obijac sie za kasą po calej Europie. Powodzenia ;)

0

NIE KARMIĆ TROLLA!

dziękuje za uwagę.

Destroo - wyjdź... jak nie chcesz, to predzej czy później i tak dostaniesz bana, więc oszczędź nam nerwów, ok?

0

niestety, Messi grał tak słąbo. Niewidoczny, nieskuteczny, nieobecny duchem.Na nic zdaly sie rzadkie szarpania - indywidualne akcje konczyly sie strata pilki. Moze w styczniu Eto'o i Messi odbuduja forme... Albo ława :)

0

"marzy" - tyle w temacie.

0

Ka(cz)ka dziennikarska bądź strata kasy. Poprosze to pierwsze.

0

Bardzo dobry piłkarz, tylko co z Henrym i Bojanem?

0

nonono, niezła średnia Rafy. Ale zasłużona, jak najbardziej. Ercia można się czepiać, ale kiedy szaleje Alves, Puyol wychodzi do przodu, a Toure rozgrywa gdzieś z przodu, ktoś musi zabezpieczać tyły ;) Oklaski dla całej podstaowej piatki. I podziękowania dla autorów.

PS: Musicie dawać na wrzutę? te reklamy potrafią zdenerować...

0

antymadrista1: "warunki ma bardziej jak Aguero"

Wzrost: 182

no chyba się kulnę

0

ciekawe co z niego wyrośnie. A gol? taki sobie. Technicznie się można jarać, ale cały czas był skupiony na piłce, nie obejrzał się na bramkarza, który kiepsko interweniował. Za to podanie świetne :)

0

ciekawe.. ale chyba bez znaczenia.

0

noi - Messi do środka schodzi tylko żeby strzelać na bramkę... rozgrywac? Messi nie rozgrywa. Gra zupełnie inaczej niż Ribery.

Francuz popełnił bład przechodząc do Bayernu. Owszem, to mocny klub, ale ciężko z niego wybić się dalej. Jest za mocny na Niemcy, a za słaby na resztę Europy. Cieżko będzie mu się z niego wyrwać.

0

IMHO, jesli utrzymuje taka formę jak w ostatnich dwóch meczach, to i tak moze odpocząć ;)

0

W sprawie bramkarza - nie wiecie, że najważniejsze dla młodego bramkarza jest gra? po cholere ściagać Asenjo, czy Ustariego, jeśli będzie siedzieć na ławie? Na ławie jest Pinto, i to jest ok. Jesli kupią kogoś, to będą go musieli wypozyczyć, bo siedzieć nie może.

0

Jak się będą tak guzdrac jak dotychczas, to i tak przed czerwcem nie zaczna rozmawiać z Samuelem. Wydaje mi się, że postawa Eto'o będzie zależec od wyników Barcy - pół roku temu zapowiedział, że jeśli i w tym sezonie klub nic nei ugra, odejdzie, mdlatego nei chce sie wiązać kontraktem zbyt szybko. Jeśli zaś wygrają lige, będzie chciał zostać - Barca pomaga zapraszajac rokrocznie chłopców z Kamerunu na mecze towarzyskie, a sam niejednokrotnie mówił że lubi to miasto. Skonczy się wtedy na obniżeniu kwoty transferu i pewnie niewielkiej podwyzce, ale wątpie by stawiał zaporowe warunki. Z drugiej strony, na ile klub bedzie chciał przedłużyć ten kontrakt...

0

Nie lubie van Persiego. Samolubny, chamski w szatni, na boisku gra pod siebie, a do tego jest stalym klientem londyńskich szpitali. Drugiego szklanego zawodnika nam nie potrzeba. Wolę Silve, Babela.

Na lewa obrone kto sie przyda latem, bo Sylwek pewno odejdzie...

0

masq - Ramos, Torres, Puyol, Fabregas... dało rade 4rech :)

jesli Joaqiun "dyma" Silvę, to coś Ci się poprzestawiało.

0

z ławy na ławę. Brawo Albercie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?