zuczekFCB - a Ty widziałeś Eto'o albo Messiego? :) nie przeczę, że ma umiejętnosci, obaj są świetnymi zawodnikami, ale kiedy masz równie dobrych zawodników w składzie, to wydawanie takich pieniędzy to zwykły PR.
nie no, panowie, ja wierze że babole sie trafiają. Ot, choćby poczytne pismo komputerowe wydrukowało miesiąc temu "pod kontem". Człowiek czyta, i czyta, i niby dobrze, bo w głowie siedzi wersja własciwa, a w tekście - babol ;)
fajnie się czytało, dziękuje autorom po raz kolejny za wysiłek ;)
bartusS - źle mnie zrozumiałeś. Do srodka ktoś się przyda, podobnie jak na lewe skrzydło czy boki obrony, ale... Karim, Cesc? To głośne nazwiska. Kiedy zapowiesz transfer XYZ z drugiej ligi francuskiej nikt nawet tego nie przeczyta. A TAKICH zawodników w Hipszpanii kupuje się nie tylko dla tytułów, bo to sprawa drugorzędna, ale przede wszystkim - by miec się czym pochwalić przed socios. To marketing, PR, polityka decydują - nie wartości czysto sportowe.
masq - możesz mi wytłumaczyć, po jaka cholere znowu porównujesz skrzydłowego (Silva) do napastnika (Villa)? mamy już jednego napastnika na skrzydle (Henry), i powiem Ci, że nie jest to najlepszy pomysł.
No chyba ich pogrzało. Ciekaw gdzie go chcą wcisnać? Proponuje Juvenil B, będzie wzrostem pasował.
Ciekawe co wąchali redaktorzy... Ale to mocne musiało być, zeby takie bzdury gadać. Już widze, jak Joan "Sknera" Laporta wydaje lekką rączką 55milionów euro, na zbędnego napastnika ;)
..powiedział to człek, który nie wie przez jakie "żet" pisze się synonim "wymiotować".
gunner_london, liczyć mi się nie chce, ale popatrzmy - sierpien i wrzesień - 102 minuty - przy czym 13 wrzesnie doznał kontuzji, do składu wrócił 17 października. jako nowy gracz nie ma sie co dziwić, że nie przebił się od razu do wyjściowego składu, i ta nieszczesna kontuzja. Październik - 222 minuty, przy czym grał tylko pół miesiąca. Powrót po kontuzji. Listopad - podsumowania jeszcze ni ma, a liczyć mi się nie chce, ale jestem pewny, że ławy to nie grzeje w takim stopniu jak Sylvinho czy Pedro.
Dla mnie miał pechowe dwa pierwsze miesiące, nie tak łatwo sie zaaklimatyzowac w nowym kraju, ale mam nadzieje, że od grudnia rozrusza to lewe skrzydło, bo na nie żal patrzeć...
to smieszne. Saviola odszedł z Barcy prawie półtora roku temu, a dopiero teraz gra. i to tylko dzięki kontuzjom innych napastników. Strzelił 2 gole, i liczy na trafienie z Barca. Jakos nie daje mu zbyt wielu szans :)
Powiedzmy, ze nie skakałbym z radosci po tym transferze (to zarezerwowane na wiadomy transfer ;) ) ale coś w stylu "no nareszcie! dobra robota" zapewne tak. Nie śledzę specjalnie Ligue 1, jednak wydaje mi się że Silva przewyższa go dojrzałością i znajomością hiszpanskiej piłki. Ben Arfa ma niewątpliwy talent, ale jakoś Francuzi nie maja szcześcia w Barcie...
No, ale do letniego okienka jeszcze duuużo czasu, a to nie o tym news ;)
masq - dla mnie Pep się mylił, mówiąc, ze skład ma kompletny. Kompletny był w jego mniemaniu, chciał uciąć spekulacje transferowe, i zajać się tym co miał. Liczył, że z roli lewoskrzydłowego wywiaża się Hleb, ew. Henry lub Iniesta. Jest jako tako, ale w porównaniu do prawej flanki jest biednie. Nie chodzi mi o transfer Silvy - mnie wsio rawno kogo sciągną. To tylko moje marzenie. Chcę tylko, żeby na tej lewej grał lewoskrzydłowy, a nie pomocnik majacy problem z ograniem przeciwnika i wcelowaniem w bramkę, czy napatnik, który najchętniej na tym skrzydle by nie biegał. Czy to będzie Mata, Silva, Babel czy Ben Arfa, mnie jest wsio rawno. Byle grał lewoskrzydłowy, a nie jedynie go pozorowali, bo teraz lewa nie równoważy prawej.
Zreszą nie chodzi o to, bo pisałem, że w srodku grają pomocnicy bardziej defensywni, gdyż Iniesta musi być przesunięty do przodu. Czemu? bo nie ma lepszego lewoskrzydłowego :PJeśli Hleb/Henry się rozkrecą, Iniesta wróci do środka obok Xaviego i Toure/Keity.
Macie pewną niekonsekwencje - Hleb wywędrował do ataku, Iniesta wrócił do pomocy, z czego grał tam raz. Dziwna żonglerka. Ostatnio dostałęm odpowiedź, że Hleb nawet jak gra na skrzydle, to jest pomocnikiem, bo gra bardziej z tyłu. Czyżby aż tak się wziął za atak? :)
Villa, Aguero na skrzydle - Genialne pomysły. Moze Benzemę od razu? :)
IMHO Ronaldo zasłużył bardziej niż Messi, który, choć jak grał to był fenomenalny, to wygrał jedynie Olimpiadę.
Dużo bardziej liczyłem na Casillasa i Xaviego, jak widać nadal są oni mniej doceniani niż wyżelowany laluś. Niestety, to ranking futbolowych gwiazd, nie piłkarzy.
"Projekt Guardioli przewiduje obecność 2 speców od destrukcji, przy jednym, dysponującym nieprzeciętną techniką rozgrywającym."
Bład! to, że graja naraz Keita i Toure, jest podykotowane brakiem lewoskrzydłowego, gdzie pojawiać musi się Iniesta. Teraz, gdy dodatkowo tenże jest kontuzjowany, nawet nie ma co myślec, o innym ustawieniu niż z 2 pivotami, bo nie ma drugiego rozgrywajacego :) możemy się kłócić, ale Guddy rozgrywajacym nie jest, i jego obecnosc w pomocy, podobnie jak Busquetsa, to raczej równoważenie ataku i obrony. Keita się rozkręca. "Ruszyła maszyna.." co mnie cieszy, choć daleki jestem od pochwał. To jeszcze nie to...
Defensywa zaiste prezentuje się nieźle, ale mała ilośc straconych goli wynika nie z jej perfekcji, ale presingu - najczęściej przeciwnik mało kiedy ma możliwośc zbliżyć się bramki VV więc i obrona nie ma kiedy popełnić błędu ;)
Ale że próbuje trochę wnieść rozsądku do rozhisteryzowanego serwisu powiem, że nie do końca jestem przekonany co do świetnej defensywy jaką posiada Barca. Mankamentem jest zwłaszcza obsada boków - Abidal miał dwa dobre mecze, potem przyszła kontuzja, Sylvek jakoś gorzej, nie ma zmiennika dla Alvesa. Jest Puyol, który biega za dwóch, ale ma już 30 na karku i nie te siły coś kiedyś. Musze jednak przyznać, że kapitan mi w tym miesiącu zaimponował ;) Caceres zagrał dwa mecze i chyba trochę przesadzacie z jego oceną. Silny za to mamy środek, chociaż Pique i Marquez popełnili po kilka błedów. No i jak widze strzały głową Katalończyka, to mi żyła pulsuje... ;) Nizsi Puyol i Marquez robią znacznie lepszy użytek z głowy, niż ten dryblas ;)
Bardzo miło mi się czytało, dzięki chłopaka za robotę, i czekam na kolejne części ;)
0
panowie i panie, czy powiedzenie do goryla "spadaj na drzewo z taką ortografia" będzie niegrzeczne? :)
ROTFLMAO.
Czasem ciesze się, że nikt z tej strony nie jest prezesem Barcy ;)
0
zuczekFCB - a Ty widziałeś Eto'o albo Messiego? :) nie przeczę, że ma umiejętnosci, obaj są świetnymi zawodnikami, ale kiedy masz równie dobrych zawodników w składzie, to wydawanie takich pieniędzy to zwykły PR.
0
nie no, panowie, ja wierze że babole sie trafiają. Ot, choćby poczytne pismo komputerowe wydrukowało miesiąc temu "pod kontem". Człowiek czyta, i czyta, i niby dobrze, bo w głowie siedzi wersja własciwa, a w tekście - babol ;)
fajnie się czytało, dziękuje autorom po raz kolejny za wysiłek ;)
0
bartusS - źle mnie zrozumiałeś. Do srodka ktoś się przyda, podobnie jak na lewe skrzydło czy boki obrony, ale... Karim, Cesc? To głośne nazwiska. Kiedy zapowiesz transfer XYZ z drugiej ligi francuskiej nikt nawet tego nie przeczyta. A TAKICH zawodników w Hipszpanii kupuje się nie tylko dla tytułów, bo to sprawa drugorzędna, ale przede wszystkim - by miec się czym pochwalić przed socios. To marketing, PR, polityka decydują - nie wartości czysto sportowe.
0
To nie są transfery mające wzmocnić klub. One mają wzmocnić poparcie Laporty...
0
"Bilans FCB: 6-2-0; bramkowy: 23:5.
W październiku Barça strzeliła 23 bramki w 8 spotkaniach, czyli średnio 2,9 gola na mecz."
mały babol się wkradł :F
0
masq - w szpitalu :P
Iniesta jeszcze w tym sezonie nie strzelił? hmm...
0
masq - możesz mi wytłumaczyć, po jaka cholere znowu porównujesz skrzydłowego (Silva) do napastnika (Villa)? mamy już jednego napastnika na skrzydle (Henry), i powiem Ci, że nie jest to najlepszy pomysł.
0
akurat Ronaldo nie zmienia form, ale Benzema, Kun, czy Fabregas się odmienia. "Karima Benzemy, Kuna Aguero, Cesca Fabregasa i Hernanesa".
0
ventura560 - nie wiem czy wiesz, ale w języku polskim nazwiska się odmienia...
0
No chyba ich pogrzało. Ciekaw gdzie go chcą wcisnać? Proponuje Juvenil B, będzie wzrostem pasował.
Ciekawe co wąchali redaktorzy... Ale to mocne musiało być, zeby takie bzdury gadać. Już widze, jak Joan "Sknera" Laporta wydaje lekką rączką 55milionów euro, na zbędnego napastnika ;)
0
ten ranking to kpina ;)
0
w tytule jakby czegoś brakowało... :F
0
@hanc:
masq to by chyba Eto'o, Henry'ego, i prawa nerkę oddał za Benzemę ;) no offence, to tylko zart ;)
@BaczekNDM:
proponuje dwa głebokie wdechy przed rozpoczęciem pisania, i ze dwie korekty przed wysłaniem - to tak dla poprawie czytalności tekstu...
0
patrykkwn
powodzenia w zdobyciu nagrody Darwina...
0
Dzięki chłopaki - super robota ;)
0
Ja jednak zastanowiłbym sie nad Afellayem...
0
..powiedział to człek, który nie wie przez jakie "żet" pisze się synonim "wymiotować".
gunner_london, liczyć mi się nie chce, ale popatrzmy - sierpien i wrzesień - 102 minuty - przy czym 13 wrzesnie doznał kontuzji, do składu wrócił 17 października. jako nowy gracz nie ma sie co dziwić, że nie przebił się od razu do wyjściowego składu, i ta nieszczesna kontuzja. Październik - 222 minuty, przy czym grał tylko pół miesiąca. Powrót po kontuzji. Listopad - podsumowania jeszcze ni ma, a liczyć mi się nie chce, ale jestem pewny, że ławy to nie grzeje w takim stopniu jak Sylvinho czy Pedro.
Dla mnie miał pechowe dwa pierwsze miesiące, nie tak łatwo sie zaaklimatyzowac w nowym kraju, ale mam nadzieje, że od grudnia rozrusza to lewe skrzydło, bo na nie żal patrzeć...
0
gunner_london - to doprawdy niesamowite, ze kontuzjowany gracz nie gra w podstawowym składzie, nieprawdaż?
0
Jest progres. Kontuzji już nie ma, pozostaje lepsze zgranie z drużyną i zapoznanie się z hiszpanską piłką. Wierze, ze jeszcze pokaże na co go stać.
0
że kto?
0
to smieszne. Saviola odszedł z Barcy prawie półtora roku temu, a dopiero teraz gra. i to tylko dzięki kontuzjom innych napastników. Strzelił 2 gole, i liczy na trafienie z Barca. Jakos nie daje mu zbyt wielu szans :)
0
ciekawe czy zdanie w tytule było w kontrakcie :F
0
Powiedzmy, ze nie skakałbym z radosci po tym transferze (to zarezerwowane na wiadomy transfer ;) ) ale coś w stylu "no nareszcie! dobra robota" zapewne tak. Nie śledzę specjalnie Ligue 1, jednak wydaje mi się że Silva przewyższa go dojrzałością i znajomością hiszpanskiej piłki. Ben Arfa ma niewątpliwy talent, ale jakoś Francuzi nie maja szcześcia w Barcie...
No, ale do letniego okienka jeszcze duuużo czasu, a to nie o tym news ;)
0
Do stycznie chyba będzie gotowy. Przy takim deficycie kadrowym, jaki ma Real (kontuzjowane jest pół składu) to dobry ruch.
0
Real przechodzi fazę "kolonii holenderskiej" jak Barca za Van Gaala ;)
optymista - za van Nisterlooya która nie zagra do konca sezonu? a potem pewnie odejdzie?
karcio - okienko zaczyna sie po sylwestrze. Więc GD opuści :P
0
masq - dla mnie Pep się mylił, mówiąc, ze skład ma kompletny. Kompletny był w jego mniemaniu, chciał uciąć spekulacje transferowe, i zajać się tym co miał. Liczył, że z roli lewoskrzydłowego wywiaża się Hleb, ew. Henry lub Iniesta. Jest jako tako, ale w porównaniu do prawej flanki jest biednie. Nie chodzi mi o transfer Silvy - mnie wsio rawno kogo sciągną. To tylko moje marzenie. Chcę tylko, żeby na tej lewej grał lewoskrzydłowy, a nie pomocnik majacy problem z ograniem przeciwnika i wcelowaniem w bramkę, czy napatnik, który najchętniej na tym skrzydle by nie biegał. Czy to będzie Mata, Silva, Babel czy Ben Arfa, mnie jest wsio rawno. Byle grał lewoskrzydłowy, a nie jedynie go pozorowali, bo teraz lewa nie równoważy prawej.
Zreszą nie chodzi o to, bo pisałem, że w srodku grają pomocnicy bardziej defensywni, gdyż Iniesta musi być przesunięty do przodu. Czemu? bo nie ma lepszego lewoskrzydłowego :PJeśli Hleb/Henry się rozkrecą, Iniesta wróci do środka obok Xaviego i Toure/Keity.
Macie pewną niekonsekwencje - Hleb wywędrował do ataku, Iniesta wrócił do pomocy, z czego grał tam raz. Dziwna żonglerka. Ostatnio dostałęm odpowiedź, że Hleb nawet jak gra na skrzydle, to jest pomocnikiem, bo gra bardziej z tyłu. Czyżby aż tak się wziął za atak? :)
Villa, Aguero na skrzydle - Genialne pomysły. Moze Benzemę od razu? :)
0
IMHO Ronaldo zasłużył bardziej niż Messi, który, choć jak grał to był fenomenalny, to wygrał jedynie Olimpiadę.
Dużo bardziej liczyłem na Casillasa i Xaviego, jak widać nadal są oni mniej doceniani niż wyżelowany laluś. Niestety, to ranking futbolowych gwiazd, nie piłkarzy.
0
"Projekt Guardioli przewiduje obecność 2 speców od destrukcji, przy jednym, dysponującym nieprzeciętną techniką rozgrywającym."
Bład! to, że graja naraz Keita i Toure, jest podykotowane brakiem lewoskrzydłowego, gdzie pojawiać musi się Iniesta. Teraz, gdy dodatkowo tenże jest kontuzjowany, nawet nie ma co myślec, o innym ustawieniu niż z 2 pivotami, bo nie ma drugiego rozgrywajacego :) możemy się kłócić, ale Guddy rozgrywajacym nie jest, i jego obecnosc w pomocy, podobnie jak Busquetsa, to raczej równoważenie ataku i obrony. Keita się rozkręca. "Ruszyła maszyna.." co mnie cieszy, choć daleki jestem od pochwał. To jeszcze nie to...
0
Defensywa zaiste prezentuje się nieźle, ale mała ilośc straconych goli wynika nie z jej perfekcji, ale presingu - najczęściej przeciwnik mało kiedy ma możliwośc zbliżyć się bramki VV więc i obrona nie ma kiedy popełnić błędu ;)
Ale że próbuje trochę wnieść rozsądku do rozhisteryzowanego serwisu powiem, że nie do końca jestem przekonany co do świetnej defensywy jaką posiada Barca. Mankamentem jest zwłaszcza obsada boków - Abidal miał dwa dobre mecze, potem przyszła kontuzja, Sylvek jakoś gorzej, nie ma zmiennika dla Alvesa. Jest Puyol, który biega za dwóch, ale ma już 30 na karku i nie te siły coś kiedyś. Musze jednak przyznać, że kapitan mi w tym miesiącu zaimponował ;) Caceres zagrał dwa mecze i chyba trochę przesadzacie z jego oceną. Silny za to mamy środek, chociaż Pique i Marquez popełnili po kilka błedów. No i jak widze strzały głową Katalończyka, to mi żyła pulsuje... ;) Nizsi Puyol i Marquez robią znacznie lepszy użytek z głowy, niż ten dryblas ;)
Bardzo miło mi się czytało, dzięki chłopaka za robotę, i czekam na kolejne części ;)