0

btw, w zakładce "zobacz newsy od ostatniej wizyty" ( do której notabene przejśc z newsa niesposób... grrr! ) jako zdjęcie do tegoż newsa widnieje fota dos Santosa :D

0

Instynktownie, to mi się głowa pochyla na 45 stopni w lewo jak czytam fcbarca.com:D cholera, tak sie przyzwyczaiłęm, że wszelka ważna treśc jest pośrodku, że to przesunięcie w lewowydaje się dziwn i - niepaktyczne. Bo tam by mogł być taka belka ze skrótami... z wynikami, z linkami... a nie tak nawalone po prawej grubo :/ ale cóż, pozostaje się pogodzić. Miłej roboty.

ps: jak już grzebiecie w kodzie, to dałoby się coś z tym enterem zrobić? żeby skakał jedną, a nie dwie linijki?

0

tylko że im wyżej, tym tło ciemniejsze, i rozgranicznika zwyczajnie znika.. a teksty się zlewaja :/ jakaś teraz strona sie zrobiła.. krzywa?

gdy się jest gdziekolwiek w serwisie, poza newsem, to po lewej mamy treść, w środku reklama redakcji, z prawej belkę funkcyjną. Nie lepiej byloby tę reklame walnać skrajnie po lewej?

0

robertinho - gruba, ciemna bela, miedzy tekstem newsa, a linkami po prawej, bo się zlewa. I w ogole wszedzie takie rozgraniczniki, bo człowiek ma ochote skrecić na tekst, który znajduje sie w innej sekcji :P Albo tła niech bedą w różnych odcieniach.

0

wszystko ładnie i schludnie zrobione, ale mam wrażenie że tekstu jest więcej na stronie, tekst główny przesunął się w lewo na po prawej mamy nabite jak kurzej fermie... może się przyzwyczaje, ale jakoś tak razi ten jasny, jednolity kolor. nie ma tabelki pod reką, nie ma poprzednieo meczu.. chyba wolałem poprzednią formułę :/ dobrze że pojawił się przycisk zgłoś do moderacji.

0

Mamy 3 swietnych napastników, i zero lewoskrzydłowych. Czy to coś komus mówi? chyba nie... :/

0

dla kasy.. ale mam nadzieje, że założą tam także porządna szkółkę :)

0

a my jesteśmy szczesliwi, że Yaya gra dla Barcy :)

0

przepraszam za offtop, ale chyba bug się zakradł do LT... mianowicie można już typowac wyniki do LaLiga, ale wszystkim za lige mistrzów doliczyło 0 (!) pktów.

0

ja chce bonus - to jak pokazali przez 30s Martina :d nie, nie jestem zboczony :P

0

senk ju wery macz :)

0

no i wreszcie 0 z tyłu. To bardzo wazne psychologicznie.

0

mógłby ktoś wreszcie ten skład poprawić? :F

0

ekhem.. takie rzeczy to mogę w "Życiu na gorąco" tolerowac. tutaj - średnio mnie to obchodzi. A ww pisma nie czytam.

0

Xavi lekko pooobijany.. przyda mu się odpoczynek, jak chyba większosci piłkarzy...

0

choroba, kolejny pomocnik :/ oby wszyscy się dobrze wykurowali!

0

Krystyny nie lubię i tyle. Dużo bardziej kibicuję Xaviemu i Casillasowi.

0

A Belletti dla Chelsea. Sypneli eksbarceloniści, nei ma co...

0

a nie powinno sie mówić "jeden z naistotniejszych meczy"...?

0

Stawiam na Hiszpanów - Ikera i Xaviego :P

0

z kontuzjami nie ma żartów, ale Toure puścili...

0

ups... troche cieniutko w pomocy... Keita Busquets Iniesta? Nie za wesoły to będzie mecz..

0

pyton, dziś dostałem drugiego maila :) może by tak wyłączyć nasze maile z puli zaspamowywanych uzytkownikow fcbarca.com...?

0

tylko po co dostałem zaproszenie mailem, skoro już jestem :D

0

cholera, czyli poczatku nei obejrze, bo nachodzi na "Kości" :P

0

Braniś Toure

a wiesz, ze przecinek, poza funkcją matematyczną oddzilenie całosci od cześci dzieiśetnych, może oznaczać wyliczenie? Należałoby to czytać 7/10 lub 8/10...

0

włąśnie, dziś premiera... trzeba się do sklepu wybrać :) jesli spotkacie wujo444, to prawdopodobnie to ja :D

0

K9? a lubi psy? :P

0

ungl

tak, masz racje, bo Ramos cały sezon na łąwce Reaulu przesiedział... Nie moge, czy tylko Euro się liczy? Został mistrzem Hiszpanii z klubem i Europy z drużyną narodową - czego chcesz od tej nominacji? A przez Euro grał lepiej niż Alves początek sezonu obecnego...

0

chyba sie trochę pogrubienie pop...o ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?