0

Bardzo fajny artykuł. Wniosek? trzeba wszystko wypośrodkować. Pep musi zmotywowac, ale uważać, żeby ich tym nie wystraszyc. Atakowac, ale uważać w obronie.

Barca żeby wygrać, po prostu musi być lepsza :)

0

IMHO już w pierwszym roku Guddy pokazał naprawde niezłe wyszkolenie techniczne. W życiu bym się nie przyczepił do prowadzenia piłki czy dryblingu. Za to był problem z błyskiem, z rozegraniem... Guddy się obudził, i wreszcie potrafi stworzyć okazje partnerom. Brawo!

Hleb chyba nisko - z Sergio ciagnął grę. Odważny i pewny. Z każdym meczem lepiej.

0

Looky - fakt, Keita, Hleb czy Bojan etatowymi nie są. Ale Pique i Sergio? patrząc na czas na boisku - może nie od nich zaczyna się ustalanie jedenastki, ale na pewno są pierwszymi do uzupełniania wyjściowych składów. Etatowy wydaje mi się znaczy regularnie grający, a panowie spełniają te warunki niezależnie od tego, czy zawdzięczają to umiejętnościom, czy kontuzjom kolegów.

Dziękuje za poprawienie tegoż paragrafu.

0

"Pep Guardiola desygnował do gry wielu rezerwowych, w składzie nie znalazł się żąden zawodnik etatowo występujący w ligowych meczach czy też wcześniejszych spotkaniach Ligi Mistrzów."

jasne. A Pique to kto? Sergio co? Keita, Hleb i Bojan też sporo juz grali. wiec nei mówmy, że grała Barca B, bo z młodzików tylko Vasquez został sprawdzony po raz pierwszy w oficjalnym meczu.

Myśle, że najbardziej grakowało nam ostatniego podania, no i wykorzystania sytuacji. Hleb coraz lepiej, ale nie bardzo miał z kim grać. ciekawe czy załatwi tym sobie miejscówkę w 11 na GD...

0

skąd się tacy geniusze biorą, nie wiem.. Kurskiemu spod ogona wypadają, czy co?

0

Pierwszym błędem, jaki popełnił Real, było zwolnienie Capello. Od tego sie zaczeło, i tego skutki oglądamy dzisiaj. Schuster nie musiał się wiele wysilać w zeszłym roku - dostał uporządkowana drużynę, i siłą rozpędu wygrał ligę przy zerowym oporze konkurencji.

Prawda jest taka, że aby wielki klub funkcojonował, trener musi wziać bat i zaganiać towarzystwo do roboty siłą. Ramos już się przekonał, ze nie jest to łatwe w Tottenhamie, gdzie pół- i ćwierćgwiazdki nie dały sie okiełznać. Ramos sobie radził gdy miał w Sevilli grupę ludzi, którzy mieli masę ambicji, a nikt nie chciał w nich wierzyć. Real to jednak bardziej niewdzięczna robota. Albo kopnie kilku grajków w d*** raz a mocno, albo będzie nikim.

Jak oceniać tę decyzje w kontekście GD? Źle. Do kontuzji i zawieszeń dojdzie zmiana trenera, frustracja, brak wiary w siebie. O ile z Schusterem mogli mieć szanse na remis, z Ramosem powstanie chaos. A wiadomo jak się kończy chaos w hiszpańskich klubach...

...rewolucja kadrową i zmianą prezydenta...

0

optymista jak trzeba... ;)

0

zakład, że nie dotrwa do końca sezonu? :)

0

Sport/Marca mają przeterminowane wiadomości. Ramos z Tottenhamu wyleciał z hukiem jakiś czas temu. Po tym co się tam działo, nie zatrudniałbym go ;)

może jakoś werryfikujcoe co wrzucacie na stronę?

0

Mecz z Szachaterem będzie ważny, bo pokaże, kto potrafi, a kto nie, pociagnąć zespół pod nieobecność Xaviego, Messiego i innych.

0

spacje wytnij.. jest zabezpieczenie przed linkowaniem :P

0

z góry przepraszam, ale musze to wkleić: http://vader.joemonster.org/upload/ztz/2a38770ecristiano.jpg

po prostu rozłożyło mnie to na łopatki.. To taka humoreska z CR7 :P

przepraszam jeszcze raz ;)

0

po tym sie rozróżnia Socios od sezonowców. Socios siedzą spokojnie, i myślą "będzie jak będzie. Obyśmy wygrali.", a sezonowcy drą się wniebogłosy "wygramy 4,5,100:0!!". ;)

0

nie wierzę, że to powiedział... fake :P

0

wiesz, tutaj się nikogo nie dyskryminuje, że nie obejrzał tego czy tamtego meczu. ale jeśli przez to, zacznie gadać głupoty, to cieżko mu nie zwrócić uwagi.. wielu ludzi stara się rozmawiac merytorycznie, a ktoś, kto nie wie co gada, nie zna się na piłce, nie jest wiarygodnym rozmówcą.

I uwierz, Looky ma prawo czepiać się Twoich ortów ;)

0

@Soltyz:

niech zgadnę - wydłubać nożem i wyrzucić tuż po zakupie klawiatury?:P

0

Looky, uważaj, bo jeszcze Ci ktoś może znaleźć literówkę w powyższym newsie :D

rany, co sę dziee ns traonach realu... Rzeź? Wariatkowo? Coś jak ludzkie stampede pomnożone przez gwałt na języku polskim. Niesamowite.

0

luuuuzik. Nauczyłes sie czego? czy to boli? no. To się nie denerwuj, bo złość piękności szkodzi :P

zresztą, porównujac poziom tej strony, do rm.pl, to jestesmy jak Rada Języka Polskiego :D

0

rany człowieku.. idź do szkoły! pauzuje*. pały to Ty masz w nicku...

0

Robben dostał czerwoną, a Marcelo żółtko - obaj nei powinni zagrać. Ale znając odwołania może być różnie. Ta komisja w Hiszpanii jest nienormalna.

No a poza tym sporo nie zagra kontuzjowanych... van Nisterlooy, Pepe, Diarra, Sneijder, Heinze... ktos jeszcze chyba...

0

TheMusli

tylko nie mów, że wróci :/ moze mu się samolot oblodzi, czy coś...

0

a moze by tak o Busquetsie wreszcie napisać? :P

0

możemy wygrać, mozemy przegrać.

najważniejsze, to zagrać najlepiej jak się umie, to 100, a nawet 150%.

0

oceny Sportu:

6 dostali Keita i Pedro.

7 - VV, Toure, Xavi, Guddy, Messi i Bojan

8 - pozostali, poza Henry'm, który dostał 9.

0

Anderson.. rotfl. Jedyne "golden" co on jest, to łańcuch na szyi. Aguero, Walcott, Pato - to taka moja subiektywna klasyfikacja.

Bojan wygra za rok ;)

0

Podnósłbym Valdesowi i Abidalowi. Portero nie dał sie zaskoczyć w kluczowym momencie, mimo że wcześniej mógł zapaść w sen zimowy. Parę razy tak sie zdarzało - po leniwym meczu, jedna szybka kontra i ZONK, że ktos jest w jego polu karnym. IMHO 7.

Abidal z kolei może nie podłączał się ofensywnie, ale tylko raz uciekł mu Joaquin. Za to własnie wrócił po kontuzji, a odbiór i ustawianie się miał wczoraj doskonałe. Spokój z tyłu pozwolił rozwinąć skrzydła Henry'emu.

Tylko panowie, nie mówcie że to są obiektywne oceny. Jeszcze nigdy w życiu nei widziałem obiektywnej oceny - takie coś NIE ISTNIEJE. Ocena z samej swojej definicji jest w pełni subiektywna. Obiektywne są tylko fakty - ilość minut na boisku, gole, dryblingi, odbiory, podania, itp.

0

masq, a wiesz czemu ani Villa, ale Aguero sobie nie pograli? Bo środek pola należał do Barcy. Jest pressing, nie ma rozegrania, nie ma piłek do napastników => nikłe szanse na gola. Silva może nie przeważyłby losów meczu, ale jest dostatecznie szybki i myślący, by nam namieszać. Joaqiun nigdy za wiele nie myslał, a Mata jest jeszcze zbyt niedoświadczony.

0

Ja czekam na opinie masq o wspaniałych graczach Valencii: Macie, Joaqiunie i Villi :)

0

wow, panowie, skoro jesteście jasnowidzami, to czemu nei zaczniecie grac na giełdzie? albo chociaz w totka?

0

od dziś Pep Guardiola pracuje dla Sportu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?