Ciekawe... Lewa obrona wymaga wzmocnienia - Sylwek pewno odejdzie, a Abidal nie umie ustabilizowac formy i jest zbyt defensywny. A wartościowych lewych obrońców jak na lekarstwo...
Pyrzo_Barca - ja wiem że się tak mówi. ja tylko chce, żeby każdy tworzyl włąsną legendę, i jak słysze, że ktos jest "drugim Maradoną", "trzecim Ronaldo" i "pięćdziesiatym van Bastenem" to mam dosć...
Środek Obrony Barcy cierpi na klęskę urodzaju. Pewny gry jest Ouyol, a swoich szans żądają Pique, Marquez, Caceres, a niedługo Milito, i być może od przyszłego sezonu, Henrique.
0
Pep - w napieciu od świat, do świąt ;]
0
Ciekawe... Lewa obrona wymaga wzmocnienia - Sylwek pewno odejdzie, a Abidal nie umie ustabilizowac formy i jest zbyt defensywny. A wartościowych lewych obrońców jak na lekarstwo...
0
Pyrzo_Barca - ja wiem że się tak mówi. ja tylko chce, żeby każdy tworzyl włąsną legendę, i jak słysze, że ktos jest "drugim Maradoną", "trzecim Ronaldo" i "pięćdziesiatym van Bastenem" to mam dosć...
0
Lyon jest dobry, ale to nie ta klasa, by mógł realnie zagrozić Barcie.
0
Ja tam wolę żeby Carles został Puyolem :) Z całym szacunkiem dla Włocha, ale to nasz Kapitan i nie widzę potrzeby, żeby był kimś innym, kim nie jest.
0
a ja się po raz kolejny pytam, gdzie są osoby, które latem chciały odejscia Meksykanina :F
0
Jaaaa.... Ale lipa :F liczyłem na Inter... Z Lyonem to sie nawet nie spocą. Może z Interem zagramy w następnej rundzie ;]
0
Lyon.
Lipa!! przejadą się po nich jak po Wiśle...
0
Lyon.
Lipa!! przejadą się po nich jak po Wiśle...
0
czuje się niekchany... nikt Barcy nei chce :/
0
Docenia Puyola, bo ten czesto osłania jego własny tyłek, gdy sie zapedzi pod pole karne przeciwnika ;)
0
Środek Obrony Barcy cierpi na klęskę urodzaju. Pewny gry jest Ouyol, a swoich szans żądają Pique, Marquez, Caceres, a niedługo Milito, i być może od przyszłego sezonu, Henrique.
Ktos siedzieć musi,,,
0
ten pan miał jeden dobry sezon. Mecze LM pokazały, że w Hiszpanii, czy nawet Francji nie bedzie on znaczył NIC. Zdecydowane nie dla tego transferu.
Jak Realu chce go kupić, to popełni duuuży bład. Coś jak Quaresma w Interze.
0
Czy Ronaldinho się powineła noga? raczej nie. Jeszcze zimą nie miałem o nim tak złego zdania, jak wiosna, gdy zaczał olewac klub i kibiców.
Sam sobie wbił gwóźdź do trumny.
0
wystarczy ze Pepowi powinie się noga 1-2razy i wyleci.
Taka jest wdzięczność polityków...
0
nie. zawsze znajdą się ludzie nie czujący ironii ;)
w sumie mamy juz grudzień.. a dopiero zaczynają negocjacje z 3cim zawodnikiem.. a kto jeszcze na liście?
0
masq się chyba załamie ;]
0
Trochę mi Valencii szkoda :F poprzedni sezon mieli naprawde kiepski...
0
robokochambarce, a Ty kogoś innego byś koszulkę chciał? Gutiego? :)
0
coś czuje, że panowie nie uczczą sylwestra w należyty sposób ;)
0
Może Palanca się wymienił z Eto'o, tylko już po jego wymianie z Raulem ;)
0
Najlepszy byłby remis za tydzień na SB, i nasze zwycięstwo z Villarreal.. zobaczymy jak będzie.
0
Najlepszy byłby remis za tydzień na SB, i nasze zwycięstwo z Villarreal.. zobaczymy jak będzie.
0
TheMusli
czytaj uważnie.. kontuzje miał Jeffren :P
0
Gdzie sa wszyscym, którzy twierdzili, że trzeba Meksykanina sprzedać? A lepszy będzie Caceres?
0
Eidur 3? Predzej Marquez 3 :P
0
robokochambarce,
trzymam kciuki za Ville O_o
chociaż.. koniec świata zbliża sie cały czas, nie ?:)
0
robokochambarce,
trzymam kciuki za Ville O_o
chociaż.. koniec świata zbliża sie cały czas, nie ?:)
0
masq, hanc, a gdzie sa oceny "redakcji"?:P
0
Za duzo zwalania na Ronaldinho, za dużo na Pepa pochwał, a kto lepszy - Anglia czy Hiszpania - jeszcze sie przekonamy ;)