0

Pep - w napieciu od świat, do świąt ;]

0

Ciekawe... Lewa obrona wymaga wzmocnienia - Sylwek pewno odejdzie, a Abidal nie umie ustabilizowac formy i jest zbyt defensywny. A wartościowych lewych obrońców jak na lekarstwo...

0

Pyrzo_Barca - ja wiem że się tak mówi. ja tylko chce, żeby każdy tworzyl włąsną legendę, i jak słysze, że ktos jest "drugim Maradoną", "trzecim Ronaldo" i "pięćdziesiatym van Bastenem" to mam dosć...

0

Lyon jest dobry, ale to nie ta klasa, by mógł realnie zagrozić Barcie.

0

Ja tam wolę żeby Carles został Puyolem :) Z całym szacunkiem dla Włocha, ale to nasz Kapitan i nie widzę potrzeby, żeby był kimś innym, kim nie jest.

0

a ja się po raz kolejny pytam, gdzie są osoby, które latem chciały odejscia Meksykanina :F

0

Jaaaa.... Ale lipa :F liczyłem na Inter... Z Lyonem to sie nawet nie spocą. Może z Interem zagramy w następnej rundzie ;]

0

Lyon.

Lipa!! przejadą się po nich jak po Wiśle...

0

Lyon.

Lipa!! przejadą się po nich jak po Wiśle...

0

czuje się niekchany... nikt Barcy nei chce :/

0

Docenia Puyola, bo ten czesto osłania jego własny tyłek, gdy sie zapedzi pod pole karne przeciwnika ;)

0

Środek Obrony Barcy cierpi na klęskę urodzaju. Pewny gry jest Ouyol, a swoich szans żądają Pique, Marquez, Caceres, a niedługo Milito, i być może od przyszłego sezonu, Henrique.

Ktos siedzieć musi,,,

0

ten pan miał jeden dobry sezon. Mecze LM pokazały, że w Hiszpanii, czy nawet Francji nie bedzie on znaczył NIC. Zdecydowane nie dla tego transferu.

Jak Realu chce go kupić, to popełni duuuży bład. Coś jak Quaresma w Interze.

0

Czy Ronaldinho się powineła noga? raczej nie. Jeszcze zimą nie miałem o nim tak złego zdania, jak wiosna, gdy zaczał olewac klub i kibiców.

Sam sobie wbił gwóźdź do trumny.

0

wystarczy ze Pepowi powinie się noga 1-2razy i wyleci.

Taka jest wdzięczność polityków...

0

nie. zawsze znajdą się ludzie nie czujący ironii ;)

w sumie mamy juz grudzień.. a dopiero zaczynają negocjacje z 3cim zawodnikiem.. a kto jeszcze na liście?

0

masq się chyba załamie ;]

0

Trochę mi Valencii szkoda :F poprzedni sezon mieli naprawde kiepski...

0

robokochambarce, a Ty kogoś innego byś koszulkę chciał? Gutiego? :)

0

coś czuje, że panowie nie uczczą sylwestra w należyty sposób ;)

0

Może Palanca się wymienił z Eto'o, tylko już po jego wymianie z Raulem ;)

0

Najlepszy byłby remis za tydzień na SB, i nasze zwycięstwo z Villarreal.. zobaczymy jak będzie.

0

Najlepszy byłby remis za tydzień na SB, i nasze zwycięstwo z Villarreal.. zobaczymy jak będzie.

0

TheMusli

czytaj uważnie.. kontuzje miał Jeffren :P

0

Gdzie sa wszyscym, którzy twierdzili, że trzeba Meksykanina sprzedać? A lepszy będzie Caceres?

0

Eidur 3? Predzej Marquez 3 :P

0

robokochambarce,

trzymam kciuki za Ville O_o

chociaż.. koniec świata zbliża sie cały czas, nie ?:)

0

robokochambarce,

trzymam kciuki za Ville O_o

chociaż.. koniec świata zbliża sie cały czas, nie ?:)

0

masq, hanc, a gdzie sa oceny "redakcji"?:P

0

Za duzo zwalania na Ronaldinho, za dużo na Pepa pochwał, a kto lepszy - Anglia czy Hiszpania - jeszcze sie przekonamy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?