0

czytanie ocen sportu jest jak czytanie ustawy - nic nie mówi o tym, co się stało..

0

nie będę sie powtarzał, bo wczoraj pisałem to samo - pełne poparcie dla optymisty.

0

pomijając to, że Real dzieki szybszemu odpadniecie zagra mniej meczy, to warto wejśc na stronę Realu i poczytać komentarze... bash przy tym wysiada ;)

0

nie liczę. Ale za cholere nei mogę znaleść wyjaśnienia, dlaczego Getafe czy Fenerbache są lepsze od Realu ;) no nie ma bata... żeby o reszcie nei wspomnieć....

0

stifler111

te "zasady" i tak nei wyjasniają cudów jakie dzieją się w klasyfikacji ;)

0

nie ;/ Sylwek musi zostac!

0

ten ranking jak zwykle powoduje u mnie reakcje "LOL".

0

ciekawe że w lidze typerów nie było do obstawienia meczu realu ;>

0

też jestem ciekaw, skat się ten "niepastnik" wziął xD

0

IMHO poprostu nie ma dla niego miejsca w składzie. Jest Eto'o, Bojan, i Henry, który też kiepski nie jest. A zimą nie zapowiada sie sprzedaż któregoś z nich.

Swoją drogą, to już którys raz, gdy pojawia się plotka, o zainteresowaniu Barcy typową "9". Po jasną cholere? Lewoskrzydłowego nam trzeba, a niepastnika!

0

Głównie dlatego, że hgrał maksymalnie prostą piłkę - dostał łaciatą, sru do linii koncowej, i podać do środka. Za to zawsze zostawiał na boisku płuca i za to go szanuję. Oby mu się wiodło jak najlepiej.

0

mistrzowska fota :D

0

Loszo - niech gra kto jest w lepszej formie. Barcę stać na kilka milionów w plecy, ale przegranych pucharów kibice nei wybaczą...

0

na razie mamy za wąską kadre żeby sprzedawać :P a Henry predzej zje swoje buty, niż odejdzie do innego angielskiego klubu, niż Arsenal :)

0

* Eto'o 9,5

0

Oceny Goal'a:

Valdes 7; Alves 6,5 (przegrane pojedynki z Sesmą i słabe tyły); Pique 6,5 ; Marquez 7,5; Puyol 8 ; Toure 7; Xavi 7; Guddy 7,5 ; Messi 8,5 ; Henry 7,5 ; Eto'o 9 ; Caceres 6 ; Keita 6,5 ; Hleb 7.

To tak dla kontrastu. Lepiej, choć nadal Henry i Pique o pół punktu za duzo, a Alves za mało.

0

Nic dziwnego, skoro sam go tam go posadził...

0

w ostatnich latach było to ok. 26 goli rocznie. Przy obecnej średnie mógłby ten wynik nawet podwoić....

0

tja. Skończmy te kompromitacje Sportu i niech zaczną oceniac kompetentne osoby ;)

0

konkursy smsowe są be :P jeden to tak, a tu wyjdzie tego ze 20zł. Nie kalkuluje mi się :P

0

....chyba w PESie...

0

Szacuneczek za decyzje, ale nie wydaje mi się, aby to był dobry pomysł dla Realu. Już Schuster rozluźnił to, na czym siłę Realu zbudował Capello. Madryt potrzebuje dla swoich gwiazdek tego, co dał nam ostatnio Pep - wziać wszystkich za mordy i zmusić do walki na najwyższych obrotach.

0

hanc:

jedno tylko. Psychikę ma o tyle mocną, że stracony gol go nie deprymuje, i jest w stanie nadal się skupić. Ale niestety to, że ma mało sytuacji w meczu.. Widac, że jak łapie piłkę, to mu się oczka kleją... Coraz rzadziej, bo VV cały czas się rozwija i w tym miejscu procentuje doświadczenie, ale też nie jest ideałem. Z kolei Sport by najchętniej wszystko na niego zrzucał...

0

Chciałbym, aby Keita i Hleb okazali sie warci tych wydanych milionów. Na razie... bieda :F

0

kochamy go, jak on swój obecny klub ]:->

0

pierwsze śliwki robaczywki? :)

0

eee tam, cienki jest. każdy kto oglada mecze w TVP wie, że mamy wychowanka tylko po to żeby dopiec Realowi, a tak to on może buty czyscić Cechowi!!!111

0

Panowie, bez jaj. jaka szeroka kadra? Guddy? Sanchez? Keita? to nei są gracze mogący zastąpić Iniestę! Nawret jesli w srodku można zagrać Xavi-Busquets-Toure, to na skrzydle pozostaje wielka, czarna DZIURA! I jesli Hleb i Henry bedą się tak dalej prezentować, to ta dziura sie tylko powiekszy...

0

rdam - obecnie nie. Teraz przysłowie brzmi "kto szuka, nie bładzi" ;)

0

nie widze potrzeby tego transfeu. Potrzeba lewoskrzydłwego, może rozgrywającego, i kogos na boki obrony, a nie na szpicę, gdzie jest 3 świetnych graczy. Jesli odejdzie Henry, pozostaje wcale nei gorszy Bojan. jedno wielkie NIE!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?