wwww1111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wazne ze jest demichelis
0
pięknie oby tak dalej, świetny meczyk był mam nadzieję że ten sobotni będzie tak sam. VeB!
0
da ktos linka bo mi tak tni ze cos
0
dajcie linka proszę
1
Reus jaka asysta palce lizać :)
0
0
Koke, Tiago, Godin i Ansaldi nie zagrają z Barceloną.
0
2006, 2009, 2011
3 Wizyty po wygraniu LM. Oby dolaczyl do tego grona takze rok 2015.
0
Warunki przedstawione przez Telefónicę (odnośnie praw do transmisji spotkań na najbliższy sezon) opiewają na kwotę około 140 mln euro. (MD)
0
I na tvp1 tez ma ponoc byc.
1
piękne partidazo na mestalla
0
16 - 20 mln euro na rękę
0
Dobrze że Pedro tego nie spudłował bo by się chłopak już całkowicie poważnie podłamał :)
1
Według przepisów, zachowanie Cristiano Ronaldo podpada pod poważne przewinienie i karę od 4 do 12 meczów zawieszenia. @Kręcidło
0
skład rewelka oby taka sama była gra
0
Nie oszukujmy sie najwieksza roznica miedzy FCB a pierwsza trojka jest w sponsorze technicznym. MU wynegocjowal ostatnio bajeczny kontrakt w tym obszarze, a real i bayern tez z adidasem zle nie maja.
5
Jeszcze Mandzukić. chyba tez nie zagra.
0
Otoz to tez to mialem pisac. Jedno jest pewne bedzie ciekawie.
7
Godin i Mandzukic nie zagraja w rewanzu za kartki.
0
Laskowski w Katarze reczna przeciez komentuje. wiec na pewno on nie bedzie.
0
No i co hejterzy tego transferu???
0
Myślę że najlepszą odpowiedzią będzie to że prezentuje taką formę jak i cały zespół czy przeciętną. Szerzej się nie wypowiem bo nie zawsze oglądam mecze Barcy B.
0
defensywny pomocnik - gra w Barcy B
0
Reus zostanie w Dortmundzie. Wybory wygra Laporta i weźmie Kloppa na trenera, a ten przekona Reusa żeby został do stycznie 2016 w Borussi. A w styczniu jak się skończy ban to Barca go kupi. A dodatkowym plusem będzie to że będzie mógł grać w pucharach bo szczerze wątpię że Borussia odrobi taką stratę i jeszcze załapie się na pucharu.
2
a o 18:00 na animal planet są jeszcze "Rzeczne potwory" - warte oglądania :)
0
No właśnie tak najlepiej zrobić
0
Raczej wg moich domyslow zagra na tej pozycji Gumbau.
0
a Barcę kto?
1
Wie ktos czy jakbym kupil ze 2-3 ksiazki na labotiga to czy jest taka opcja zeby zaplacic raz za przestlke tych wszystkich ksiazek? Czy trzeba placic koszty przesylki przy kazdej ksiazce? Dzieki wielkie za ewentualne odpowiedzi.
0
Ach ten śmiech przy 4:59 :) :) :) :)
Polecam na dobranoc! (Choć i tak za pewne wiecie o co chodzi)