0

wazne ze jest demichelis

0

pięknie oby tak dalej, świetny meczyk był mam nadzieję że ten sobotni będzie tak sam. VeB!

0

da ktos linka bo mi tak tni ze cos

0

dajcie linka proszę

1

Reus jaka asysta palce lizać :)

0

0

Koke, Tiago, Godin i Ansaldi nie zagrają z Barceloną.

0

2006, 2009, 2011
3 Wizyty po wygraniu LM. Oby dolaczyl do tego grona takze rok 2015.

0

Warunki przedstawione przez Telefónicę (odnośnie praw do transmisji spotkań na najbliższy sezon) opiewają na kwotę około 140 mln euro. (MD)

0

I na tvp1 tez ma ponoc byc.

1

piękne partidazo na mestalla

0

16 - 20 mln euro na rękę

0

Dobrze że Pedro tego nie spudłował bo by się chłopak już całkowicie poważnie podłamał :)

1

Według przepisów, zachowanie Cristiano Ronaldo podpada pod poważne przewinienie i karę od 4 do 12 meczów zawieszenia. @Kręcidło

0

skład rewelka oby taka sama była gra

0

Nie oszukujmy sie najwieksza roznica miedzy FCB a pierwsza trojka jest w sponsorze technicznym. MU wynegocjowal ostatnio bajeczny kontrakt w tym obszarze, a real i bayern tez z adidasem zle nie maja.

5

Jeszcze Mandzukić. chyba tez nie zagra.

0

Otoz to tez to mialem pisac. Jedno jest pewne bedzie ciekawie.

7

Godin i Mandzukic nie zagraja w rewanzu za kartki.

0

Laskowski w Katarze reczna przeciez komentuje. wiec na pewno on nie bedzie.

0

No i co hejterzy tego transferu???

0

Myślę że najlepszą odpowiedzią będzie to że prezentuje taką formę jak i cały zespół czy przeciętną. Szerzej się nie wypowiem bo nie zawsze oglądam mecze Barcy B.

0

defensywny pomocnik - gra w Barcy B

0

Reus zostanie w Dortmundzie. Wybory wygra Laporta i weźmie Kloppa na trenera, a ten przekona Reusa żeby został do stycznie 2016 w Borussi. A w styczniu jak się skończy ban to Barca go kupi. A dodatkowym plusem będzie to że będzie mógł grać w pucharach bo szczerze wątpię że Borussia odrobi taką stratę i jeszcze załapie się na pucharu.

2

a o 18:00 na animal planet są jeszcze "Rzeczne potwory" - warte oglądania :)

0

No właśnie tak najlepiej zrobić

0

Raczej wg moich domyslow zagra na tej pozycji Gumbau.

0

a Barcę kto?

1

Wie ktos czy jakbym kupil ze 2-3 ksiazki na labotiga to czy jest taka opcja zeby zaplacic raz za przestlke tych wszystkich ksiazek? Czy trzeba placic koszty przesylki przy kazdej ksiazce? Dzieki wielkie za ewentualne odpowiedzi.

0

Ach ten śmiech przy 4:59 :) :) :) :)
Polecam na dobranoc! (Choć i tak za pewne wiecie o co chodzi)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?