wwww1111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a jak sie okaze ze jest lepszy niz alves? to tez powiesz ze jest niepotrzebny? moim zdaniem lepiej dac te 6 mnl za niego niz kupowac kogos innego za 30 mln, przypomne tylko transfer Giovanniego van Bronckhorsta kupionego za grosze a grał na prawdę bardzo dobrze.
21
Widze ekspert tak jak bylo ich wielu odnosnie mathieu tylko jakos im dalej w las tym mniej ich slychac...
1
jest i rozklad i sklady kazdej druzyny - kosztuje 3,70 zł.
0
MD: Po zakazie FIFA Barça mocniej zainteresowała się Marco Reusem, jednak po wstępnych rozmowach wydaje się, że jest on po słowie z Bayernem
0
obraz jest jak z ligi okręgowej albo nawet gorszy, a powtórek z jakiejś akcji to rzadko kiedy uświadczysz, a jak już są to takie co nic z nich się praktycznie nie da oglądnąć.
9
neymar pieknie strzelil ale jakby ten w ten sposob nie trafil to by przez najblizszy tydzien z niego smiali
a chcialem jeszcze zaznaczyc ze przynajmniej jak dla mnie to mathieu gra dzis bardzo pewnie i nie mozna sie praktycznie za nic doczepic
1
Wczorajszy mecz Fiorentiny z Realem na Stadionie Narodowym rozwiał kilka wątpliwości. Klub z Florencji pogodził się z odejściem swego zawodnika. Kolumbijczyk jest w pełni dogadany z Barceloną w kwestii kontraktu indywidualnego, chce przejść tylko do Dumy Katalonii, podobnie, jak jego agent, który robi wszystko w tym kierunku. Jedynym powodem braku ogłoszenia transferu jest oferta Manchesteru United, która leży na biurku prezydenta Fiorentiny, opiewająca na 50M euro i o 10M przewyższająca tę ze stolicy Katalonii. Niemniej jednak, zawodnik jest zdecydowany i w tym momencie transfer jest niemalże pewny, nawet gdyby Barcelona w ostatnich dniach okienka musiała ulec i dopłacić kilka milionów.
0
to by wszystko wyjasnialo dlaczego nie przydzielono mu jeszcze numeru na ten sezon
2
patrząc na to z innej strony otwiera to kapitalną szansę dla Munira - ja jestem za! :) jak najbardziej.
0
a co w koncu z Lorbekiem jest? odchodzi czy zostaje? czy jak? bo z tego co sie orientuje to on mial kontrakt chyba do 2015 roku. z gory dzieki za ewentualna odpowiedz. :)
3
RAC1: Luis Enrique podjął decyzję ws. wypożyczenia Gerarda Deulofeu. Hiszpan ma wiele propozycji.
Wczoraj w nocy COPE donosiło, że Sevilla jest najbliżej wypożyczenia Gerarda Deulofeu. Fajna opcja, naprawdę.
Jeżeli wypożyczą Deulofeu, Barça zostaje z Messim, Neymarem, Suárezem i Pedro jako napastnikami. Szansa dla Munira/Adamy? Brzmi fajnie! ---> @ twitter kręcidło
6
Barcelona, wobec chęci samego zawodnika oraz terminu wyznaczonego przez Fiorentinę, przygotowuje ostatnie podejście do transferu Cuadrado. Formalna oferta ze strony Blaugrany będzie opiewać na 40 milionów euro, a więc tyle, ile życzy sobie włoski zespół. Sam Kolumbijczyk zakomunikował swemu klubowi, że chce przejść tylko do drużyny Luisa Enrique. [marca]
5
Polecam :)
https://x.com/J_Krecidlo/status/499569820690821120/photo/1
0
Mowie pressing pomocnikow i napastnikow plus szybka i wysoka obrona i real nie bedzie mial czym straszyc. a przypominam ze barca to bedzie miec w tym sezonie wiec spokojnie.
1
Koszulek trzeba troche sprzedac
0
To jednak nie bedzie mozliwe. bo po pierwsze uefa wyszlaby na idiotow z tym calym zamieszaniem. a po drugie jak to by niby mialo byc? Graliby za celtic z mariborem? Nie ma szans zeby tak bylo po wtedy by losowanie bylo inne bo legia byla nierozstawiona. a jakby mieli grac z mariborem jednak zamiast celticu to wtedy np taki ludogorets moglby protestowac dlaczego niby ma grac z zawsze dobra steaua boo wtedy jakby byla legia too oni by byli rozstawienie. i tak kolo sie zamyka wiec moim zdaniem nie ma szans zeby ta decyzje zmienili choc sam osobiscie bardzo. bym chcial żeby. ja jednak zmieniono .
1
bedzie mial numer 23
0
1:48 Messi biega. :)
1
Jakby go nie chcial trener to by go nie kupili ludzie zrozumcie to a nie od razu jedziecie po Zubim. dwa miesiace temu takie transfery byscie chcieli a teraz Wam nie pasuje znow.
0
A co do zakodowanych ms w siatkowce to polsacie to wcale sie nie zdziwie jakby najblizsze euro 2016 i ms 2018 tez byly zakodowane (bo najprawdopodobniej oba beda w polsacie a nie w tvp).
0
W sumie to juz pogodzili sie z odpadnieciem pewnie wiec krzykneli sume cztery razy wieksza bo pewnie tez mysleli ze jak legia w polsce tyle wygrala to ze ja teraz tez tym bardziej beda chciec pokazac to zaplaca kazda kwote a tu tvp nie dolo sie wydymac i brawo.
0
A Ter Stegen ma 4 rece. :)
0
Jak dobrze kojarze to jak legia przejdzie celtic to pewnie yrafi na kogos z 5 ekip: dinamo zagrzeb, sparta praga, steaua bukareszt, salzburg, apoel nikozja (oczywiscie przy zalozeniu ze te druzyny awansuja) moze to ktos ewentualnie potwierdzic lub zweryfikować ale tak mi sie wydaje ze one maja najwyzszy wspolczynnik z druzyn mistrzowskich.
1
Jeszcze zobaczysz ze masip bedzie nasza jedynka.
0
Nawt Valdes mial wlosy wtedy :)
0
Przedmiescia Birmingham
0
ma ktos moze rozklad z poprzedniego sezonu w takim pliku pdf? - najlepiej link do niego bylbym bardzo wdzieczny
1
A zeby twoje slowa sie w gowno obrocily.
4
Moze popatrz w lustro a pozniej oceniaj innych.
0
Szczerze? Mam to gdzies czy jestes lysy czy siwy czy jakikolwiek. ale on moze tez taki nie chcial byc a ty to wymieniasz jako jego minus bo o tym piszesz. ciesz sie ze zubi w ogole chce kogos sciagnac bi lepszy on niz nikt.