3

(AS.com) - Jak donosi France Football, agent Mehdi Benatii pojawił się w stolicy Katalonii, gdzie negocjuje transfer swojego klienta do FC Barcelony.

0

a ja raz zrozumiałem jak coś gadał o realu a później właśnie o mordiciu i wyszło na to że oni nazywają się real modrić. :) myślałem że nazwę zmienili

0

koło której minuty szpaku o tym gadał? chętnie posłucham jeszcze raz

0

Spokojnie Marquinhos jest z agentem w Barcelonie wiec jeszcze dzis moga cos oglosic.

1

Przeciez napisal ze wg Rac1. Okulary juz potrzebne?

1

Za 60 mln to mozna kupic dwoch na prawde dobrych stoperow.

0

Popieram.

0

Znalazlem cos takiego, nie wiem na ile to prawdziwe (osobiscie jakos w to nie za bardzo wierze).
Xavi Hernández postanowił opuścić FC Barcelonę. Iniesta próbuje jeszcze zmienić jego decyzję. Informacja ta pochodzi od znajomej rodziny pomocnika. Nie wiadomo, czy Luis Enrique rozmawiał z zawodnikiem, ale ich relacje nie są najlepsze.

(@RafaelH117)

1

Nie wiem na ile to prawdziwe (osobiscie jakos w to nie za bardzo wierze) ale znalazlem cos takiego.
Xavi Hernández postanowił opuścić FC Barcelonę. Iniesta próbuje jeszcze zmienić jego decyzję. Informacja ta pochodzi od znajomej rodziny pomocnika. Nie wiadomo, czy Luis Enrique rozmawiał z zawodnikiem, ale ich relacje nie są najlepsze.

(@RafaelH117)

2

To jest akurat dobra informacja ze on idzie do PSG.

0

Mozesz jakies zrodlo zapodac?

0

tak

1

Jak za 12 mln euro - to dla mnie cena idealna i optymalna jak na niego. Bardzo dobry ruch zarządu.

0

a znasz jakiegos innego Yaya Toure o ktorym byloby tak glosno? Sam sobie odpowiedz.

0

0

hehe zobaczymy ile włosów straci, czy tyle co Pep czy więcej czy może mniej

6

"Nie martwcie się, psycholog jest tylko dla mnie. I dla dziennikarzy, jeśli któryś będzie potrzebował (śmiech)".

To mnie po prostu rozwaliło.
On będzie genialny zobaczycie. Ja się nie mylę. Co do Martino i Tito się nie pomyliłem że będzie jak było, więc i z Lucho się nie mylę. Zapnijcie pasy i jedziemy - czekają nas piękne chwile w najbliższej przyszłości.

0

No i gitara.

0

Znając jego możliwości to jest to możliwe
Polecam odpowiedni filmik do tego (koniecznie oglądajcie cały)

1

cuenca się nawet tu nie załapał :)

0

Luis Enrique w środę o 12:00 podpisze z klubem dwuletni kontrakt, a godzinę później rozpocznie się jego pierwsza konferencja prasowa jako szkoleniowca Barcelony. :)

0

Lucho to Antimadritista - zobacz jak celebrował każdą bramkę jaką strzelił realowi to pogadamy, a poza tym przyszedł do nas i był wierny temu klubowi puki co po obecne czasy i oby już tak zostało na wieki

0

zobacz jak enrique się zachowywał po przyjściu do Barcy - 100% cules a Real traktuje jak traktuje, sami sobie tym zasłużyli postępując tam z Enrique

0

no i tak właśnie rodzą się plotki w komentarzu to każdy sobie może napisać co chce i tyle w temacie

1

Teraz w końcu będzie trener z JAJAMI!

0

po prostu zajebiście nie ma Pinto jest ter Stegen więc nie będzie tych głupich kiwek we własnym polu karnym
a największym plusem jest obecność Rafinfy i Deulofeu - nie oszukujmy się idzie młodość !!! Tak trzymać Lucho! :)

0

No i za rok znow beda renegocjiwac warunki bo wtedy zostana 3 lata juz tylko. tak jakby teraz nie mogli podpisac na 5 lat.

0

OFF TOP. wedlug TV3 Barca w tym tygodniu zaprezentuje Luisa Enrique i M. A. ter Stegena.

0

No to Madryt se wygral eurolige hehehehe. maccabi fantastyczne mecz. brawo. a real drugi przegrany final z rzedu. hueheu.

0

Krótkie podsumowanie sezonu 2013/2014 w Hiszpanii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?