wwww1111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jest popieram taka jedenastke. wszyscy z przodu co mieliby grac sa w tej chwili w najlepszej formie z napastnikow. mysle ze efekty tej gry bylyby widoczne w postaci wysokiego zwyciestwa fcb.
0
A pozniej zobaczylem jakie wartosci ten klub prezentuje i zdalem sobie sprawe ze podjalem jedna z najlepszych decyzji w zyciu. VeB.
0
Kiedy on gral bardzo sie mi podobala jego gra. Nie ukrywam ze wlasnie wtedy zaczalem kibicowac Barcy. Z poczatku kibicowaem jej ponoewaz on tu gral a pozniej
0
Nie przypominam sobie takich sytuacji. to chyba ty jestes tym co sie ostatni powinien wypowiadac. ekspert sie znalazl.
0
To chyba ogladales inny mecz niz reszta kibicow.
0
Cos jest nie tak pisze ze ceac mial 2 niezle strzalyy a w statystykach pisze ze oddal 1. No wiec niech sie redakcja zdecyduje ile razy w koncu strzelal!
0
Przeciez Man. Utd odpadnie z Olympiakosem. Kto ogladal pierwszy mecz to widzial jak dobra prace wykonal Michel ze swoja ekipa. Wiec szczerze to ja nie wierze w awans MU mimo ze rewanz maja u siebie.
0
Odnosze wrazenie ze Martino koncentruje wszystkie sily na wygraniu ligi mistrzow a lige uwaza ze jak udal sie wygrac to dobrze a jak nie to tragedi nie bedzie bo jakby bylo inaczej to w lidze tez by grali tak skoncentrowani jak w meczach z City.
0
Zawodnikiem meczu powinien zostać bezapelacyjnie INIESTA. To jak zagrał w tym meczu po takiej tragedii jaka go spotkała zasługuje na największe słowa uznania i podziwu. Tyle w temacie.
0
Jezeli sie to potwierdzi osobisxie jak juz pisalem nizej bardzo bym chcial Scolariego, ale w ogole aie nie zdziwie jezeli okaze aie sie ze wroci Tito Vilanova.
0
Obecnie jest jeden trener ktory potrafilby ich nalezycie zmotywowac i zmusic do wieksze pracy i jest to LUIZ FELIPE SCOLARI.
0
Nom onet juz pisze ze albo 25 mln funtow albo wymana sanchez za RvP. Ach ta karuzela transferowa.
0
"Dobry wieczór. W imieniu Any, swoim i naszych rodzin chcemy podziękować za wszystkie dowody sympatii i wyrazy współczucia. Jesteśmy za nie ogromnie wdzięczni. Przeżywamy teraz trudne chwile i dziękujemy za poszanowanie naszej prywatności. Jesteśmy przekonani, że tam, na górze, mały czuwa nad nami... Ściskam Was wszystkich"
0
Byla rozpiska jakie mecze beda puszczac na nastepny dzis po losowaniu juz.
0
Nom choc koszykarze wygrali dzis z Valladolid ale to marna pociecha (66-111).
0
Czyli m. lahoz bedzie prowadzil final pucharu hiszpanii.
0
Teraz czas na Olympiakos za tydzień! VeB!
0
Iniesta miazga a Pedro dopelnil formalnosci.
0
Zawsze bedziesz kapitanem tego zespolu czy w USA czy w Katarze czy w koncu na emeryturze. Jestes przykladem dla innych i tak tez Cie zapamietam. Mialem te mozliwosc ogladac mecze z Twoim udzialem i je podziwiac. Dzieki za wszystko!!! VeB!
0
ten drugi wolny to Oleson specjalnie spudłował w samej końcówce bo inaczej nie mieliby szans a tak to się udało, wcześniej przecież się umówili że tego wolnego tak rozegrają.
0
Poieram swierny wybor czasem ogladam lige wloska i jak gra i walczy vidal to na prawde jest super. takiego nam potrzeba.
0
Dzis o 12:00
0
Czego Iniesta nie ma ani jednego podania kluczowego? A chocby to podanie do Messiego co byla czerwona kartka i karny to co to bylo jak nie kluczowe podanie???
0
Myslalem ze Pellegrini jest normalny ale jak widac pobyt w Anglii go zmienil. Teraz jest zalosny i te jego wypowiedzi ze Barca sytuacji nie miala. Moze by wspomnial o rece Clichiego lub o akcj z golem Pique. Hm dziwne czego nic ma ten temat nie powiedzial. Szkola Mourinho.
0
165 Mln euro za 5 lat
0
A moze to z nim jest cos nie tak skoro odchodzil z 2 klubow nie moga porozumiec sie pozniej z prezesami??? Zachcialo mu sie kariery i tyle real byl wtedy na topie to poszedl i tyle.
0
jeżeli te sklady sie potwierdza to sklad barcy jest bardzo inteligenty. bo jezeli (a raczej wiadomo ze tak bedzie) sociedad rzuci sie do ataku to tylko Ci pilkarze ktorzy sa awizowani do pierwszej jedenastki potrafia perfekcyjnie wykorzystac wolne przestrzenie i ewentualne bledy realu s.
0
Przegrali przez rzuty osobiste. Lorbek, Dorsey i chyba też Navarro w pewnych momentach dwukrotnie spudłowali więc 6 potencjalnych punktów uciekło i ich ostatecznie brakło na koniec.
0
Ten wywiad wyjasnia calkowicie ze Messi koncentruje sie w 100% na tym abu byc w najwyzszej formie na mundialu.
0
Visca el Barca! I naprzod panowie!