wwww1111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogolnie rzecz biorac to niewielka strata dla nas bo chyba kazdy przyzna ze Adriano jest obecnie w duzo lepszej formie od Alby.
0
Ta jego gra jest asekuracyjna. Mi sie wydaje ze on po prostu chce dotrwac do konca sezonu bez kolejnnej powazniejszej kontuzji ze wzgledu na mudial, ktory bedzie chcial za wszelka cene wygrac i to tam bedzie najlepsza wersja Messiego. Taka prawda z klubem wygral juz wszystko teraz bedzie chcial byc mistrzem swiata i ja mu sie niestety nie dziwie.
0
No i jest news o City. :)
0
To Barca w czworke zaczynala ten mecz. hm troche dziene bo tak sie sklada ze ogladalem go i grali w piatke. A wynik 95-95 przy tytule artykulu mowiacym o minimalnej porazce koszykarzy Barcy to co? Kolejny blad. Nie pierwszy i nie ostatni. Praktycznie w kazdym artykule jest jakis blad. Jak dlugo tak jeszcze bedzie???
0
0
Oceny jak najbardziej adekwatne do postawy zespołu. Całkowicie się z nimi zgadzam: szczególnie z oceną Alby, Busquetsa i Valdesa - prawda taka, że w tym meczu były to najsłabsze ogniwa zespołu. Smutne ale prawdziwe.
0
Jak podają media w Hiszpanii Cristiano Ronaldo grozi dyskwalifikacja w trzech meczach.
0
Messi byl dzis tak zdolny ze potrafil nawet stracic pilke dwa razy w ciagu minuty. A w ataku to juz kompletne dno, karny nic nie zmienia powinien go przestrzelic lub strzelic tak lekko by alves to zlapal bo byl po prostu nieslusznie podyktowany i kniec kropka.
0
I tu nasuwa się pytanie co oni robili na tym zgrupowaniu w hotelu że tak zespołowo wszyscy siły stracili oprócz Alexisa???
0
Valdes dziś strasznie słabo, obrony nie było w ogóle podobnie zresztą jak i Messiego.
0
Czyżby Messi się nauczył strzelać karne w końcu???
0
Jedyny plus tego to tylko tyle ze nie zagra z Barca w LM w tym sezonie i na tym w zasadzie plusy sie koncza.
0
Tylko wyniki zle wpisane sa.
0
Pabon, Postiga i Guardado opuszczają Valencię
0
Dawac mi tu Afellaya
0
Jaki Jose Enrique jest trenerem Celty??? jak juz cos to Luis Enrique. Chyba czas sie doszkolic bo jak sie popelnia tak oczywiste i kardynalne bledy to sie odechciewa tego czytac. przeciez to jest oczywista oczywistosc. poprawic to!
0
Blad w artykule bo Martino ma kontrakt dwuletni wiec do konca czerwca 2015 a nie 2016
0
Barca grozi procesem El Mundo a nie Mundo Deportivo a to sa 2 rozne gazety wiec nie masz racji.!!!
0
Sanabria zostanie sprzedany do Romy za 4,5 miliona euro
0
wyjaśnione więc dziękuje i dobranoc:)
0
Najlepsza z możliwych wiadomości!! Chciałbym widzieć minę Wengera jak Munir podpisze nowy kontrakt:) VeB!
0
No to z Levante w środę powinien zagrać jak nic ze 30 minut chociaż. Awans prawie pewny więc nie widzę przeszkód! VeB!
0
No na facebooku to raczej bez euro. :)
0
Doceńmy to że podjął taką decyzję a nie brnął dalej w to i nie wciągał jeszcze głębiej klubu chodź i tak jest głupia sytuacja.
0
Dzięki za wszystko. Nie było tak źle jak niektórzy na niego najeżdżają. Jeszcze to kiedyś docenicie. VeB!!!
0
Nie poda sie do dymisji tylko przekaze wladze jednemu z wicedyrektorow.
0
Sędzia Ruz zaakceptował pozew Jordiego Casesa ws. malwersacji finansowych przy transferze Neymara!
0
Dobrze ze Messi nie wygral bo tak to by przez rok wylewali na niego pomyje a tak niech to robja na cr7.
0
Santiago Vergini idzie do Sunderlandu a jeszcze nie tak dawno pisano ze Barca ma go na oku wiec teraz bedziemy mogli zobaczyc ile tak na prawde znaczy i czy sovie poradzi na takim poziomie.
0
Sandro to tak zrobi ze straty na tym nie bedzie tym bardzisj jezeli klub dysponuje prawami do jego wizerunku.