0

juz 2-4

0

Szczerze powiedziawszy jak takie Fulham (które jest przed ostatnie w tabeli) strzela Man City 2 gole u siebie to myślę że Barca większych problemów mieć nie powinna szczególnie u siebie. Nie zapominajmy że oni wcale w dużo lepszym składzie grać nie będą no chyba że kogoś kupią ale trzeba brać pod uwagę że Ci sami zawodnicy 2 razy w LM grać nie mogą więc im to znacznie pole manewru ogranicza.

0

razem z Tajnerem

0

Go go Leo:)

0

Konferencja V. V. live (łapcie linka) -->

0

Jak mamy wygrać LM to pokonując najlepszych, później znów pan M. będzie głupio gadał, że on by się wstydził ta wygrać itd., itp. Dlatego uważam, że należy pokonać najlepszych w najlepszy możliwy sposób.
VeB!.

0

Zwolnic Eusebio.

0

Cesc może grać w pomocy a Iniesta na skrzydle zapomniałeś? Sam Martino mówił że będą modyfikacje.

0

To może wyglądać tak że Iniesta zagra na skrzydle a Cesc w pomocy wtedy Neymar na środku ataku. Tak to widzę.

0

Nie dało się jej podczas meczu jakiegoś na Camp Nou rozłożyć? Zarząd się nie zgodził czy jak?

0

Ma ktos ta bramke R10 po polsku moze czasem?

0

TYLKO NIE CESC NA 9!!!

0

Wylaczcie te reklamy ktore pojawiaja sie caly czas jak sie korzysta z mobilnej wersji, bardzo prosze bo jest to uciazliwe i wkurzajace wlacza sie przy kazdym artykule i jak sie z niego wychodzi.

0

http://primeradivision.pl/article.php?id=266356
durnowaty artykul a jeszcze lepsze jest to ze dla nich trenerem city jest dalej mancini:)

0

Mega gol!!!

0

I trzeba nam skupowac jakis innych napastnikow ktorzy beda sie adaptowac do naszego stylu gry miesiacami jak mamy pod nosem taki talent, fakt ze jest mlody ale to akurat jeszcze wiekszy plus dla niego bo on juz zna ta cala filozofie i umiejetne prowadzenie tego pilkarza przez sztab szkoleniowy spowoduje ze bedziemy miec swiatowej klasy zawodnika.

0

Eto'o (2) strzelił, Barca wygrała w wyjazdowym stroju, same pozytywy:)

0

podskoczyla mu.

0

podbiła mu się ta piłka i tyle w temacie

0

Lampe zebrał teraz kluczową piłkę, szybka kontra i Barca wygrywa z Nanterre 82-78!!!

0

Navarro rzucił teraz trójkę chyba z 10 metrów!!! cóż za rzut!!!

0

No to messi bedzie sie mogl rozkrecic w pierwszych trzech meczach.

0

A niemcy,??

0

W cyce jej chcial wrzucic ciekawe czy sprobuje jeszcze raz?

0

Cafu jak ja go dawno nie widzialem.

0

Przynajmniej cr7 mogl zobaczyc jak wyglada prawdziwy Ronaldo.

0

Mecz rewanżowy już będzie na żywo leciał na TVP Spot od 22:00, bo wtedy nie ma jakiejś amatorskiej gali boksu więc puszczą mecz.

0

To jest niesprawiedliwe że mecz realu jest jutro na żywo a Barcelony z odtworzenia od 23:40. Cała TVP.

0

Zapiął mu gilotynę:)

0

http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
Głosujcie na mecz Barcy!!!:)

Można tak przy okazji wspomóc mecz Benfica - PSG. Równie interesujący więc proszę o głosy!!!(przy okazji oczywiście damy radę różnica ciągle się zmniejsza).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?