wwww1111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiril Lazarov zawodnikiem FC Barcelona Intersport!!!
0
dobrze że ty się możesz pieniędzmi podcierać. Nie musisz poniżać innych!!!!!
0
wcześniej to chyba nawet rekord do Barcy należał bo jak dobrze pamiętam to Rutenkę chyba za 1mln euro pozyskali
0
chyba Daniel Narcisse - THW Kiel pozyskało Narcissa za 1,3 mln €, co jest transferowym rekordem świata w piłce ręcznej
0
te dzieciaki to go mało co nie stratowały
0
18:15 bodajże
0
i trzeba nam alvesa ktory tak glupio dosrodkowywuje w czasie meczu jak mamy taki skarb jak montoye
0
ida po rekord bramek pany!!!
0
Valdés: Nadszedł dzień, aby wyjaśnić motywy mojej decyzji. W Barcelonie jestem już od 20 lat, przez 10 przebywałem w La Masii. Barça dała mi wszystko, absolutnie wszystko, jednak presja i oczekiwania wobec bramkarza w Katalonii są niesamowicie duże.
Jestem wykończony psychicznie. Mam dość. To właśnie powiedziałem klubowi. To jest jedyny powód, dla którego odchodzę. Zmęczenie psychiczne. Pieniądze nie mają dla mnie większej roli.
0
VV: Moja decyzja o nieprzedłużaniu kontraktu jest nieodwołalna.
0
Valdés: Odchodzę, ale dopiero w czerwcu 2014 roku. Moja decyzja jest nieodwołalna.
0
VV: Barcelona dała mi wszystko. Zawdzięczam wszystko temu klubowi, ale bycie bramkarzem jest ciężkie.
0
VV: Przepraszam za te miesiące milczenia. Chcę wyjaśnić swoją decyzję, więc oto jestem.
0
Puyol, Iniesta i Xavi siedzą w pierwszym rzędzie czyli już wiadomo o co chodzi
0
TU JEST JAK KTOŚ CHCE ------> http://www.esport3.cat/directes/esport3/
0
http://www.esport3.cat/directes/esport3/ - tu najprawdopodobniej będzie konferencja Valdesa
0
czyli wszystko jasne odchodzi przez zarząd bo sam by chciał zostać ale mówi że klub widzi to inaczej
0
Tylko jak go wypożyczą to żeby nie dali temu klubowi czasem prawa pierwokupu bo to będzie jak strzał w kolano.
0
A niby co się składa na te 54 mln? Bo sam transfer ponoć 35 mln to gdzie jeszcze 20? Bo rozumiem że cena transferu nie obejmuje pensji gracza więc brakuje jeszcze 20? Czyży agenci tyle wzięli?
0
Za 65 mln to można wyciągnąć Rooney'a za 25-30 mln euro i jeszcze Aguero za 35-40 mln euro. Tyle w temacie.
0
Tak i znowu się okaże jak to jest prawda że za 18 mln go można wziąć to przyjdzie Pep do Bayernu i dadzą 18 mln bez negocjacji - nie będzie można zablokować transferu i będzie tak jak z Goetze tylko że tu praktycznie jeszcze lepszy zawodnik i tyle będzie w tym temacie. A po 3-4 latach może nawet nie będzie powtórka jak w wypadku Cesca - tylko, że Bayern sobie wpisze ze 100 mln euro w kontrakcie i wtedy będzie pozamiatane.
0
Gran Derbi już nie będą takie same bez tego pana. :)
0
a nie mówił nic może że Tito by sobie wziął na asystenta???
0
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bqKLj_YkcdY - Pamiętacie Juana Roman Riquelme? Nadal gra i strzela sobie takie oto brameczki.
0
Pamiętacie Juana Roman Riquelme??? Nadal gra i strzela sobie takie oto brameczki - https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bqKLj_YkcdY
0
wg Sportu Valdes idzie do AS Monaco
0
LIGA TYPERÓW NIE DZIAŁA!!!
0
co się stało z ligą typerów wy też nie możecie wejść i zatypować?
0
Sprzedać Alvesa i bardziej dowartościować Adriano chłopak na to zasługuje - wiele razy ratował dupsko gdy nie szło chociażby gol z Valencią na CN który zapewnił 3 pkt niezwykle ważne w tamtym okresie 3 pkt które dały pewne bezpieczeństwo.
0
nie ważne gdzie pójdzie ważne ile kasy za niego dostaną!