wwww1111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Można tak przy okazji wspomóc mecz Benfica - PSG. Równie interesujący więc proszę o głosy!!!(przy okazji oczywiście damy radę różnica ciągle się zmniejsza).
0
Zrobmy jednoczesnie bialym psikusa i glosujmy na mecz Psg - benfica:)
0
Ludki glosujcie bo jest bardzo wyrownane
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
0
Papanikolaou gra coraz lepiej oby tak dalej. VeB!!!
0
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
GŁOSUJCIE NA MECZ BARCY, ŻEBY BYŁ ZA 2 TYGODNIE NA CANAL + FAMILY2!!!!
0
0
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
GŁOSUJCIE NA MECZ BARCY, ŻEBY BYŁ ZA 2 TYGODNIE NA CANAL + FAMILY2!!!!
0
WAŻNE!!!
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
GŁOSUJCIE NA MECZ BARCY, ŻEBY BYŁ ZA 2 TYGODNIE NA CANAL + FAMILY2!!!!
0
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
GŁOSUJCIE NA MECZ BARCY, ŻEBY BYŁ ZA 2 TYGODNIE NA CANAL + FAMILY2!!!!
0
GŁOSUJCIE NA MECZ BARCY, ŻEBY BYŁ ZA 2 TYGODNIE NA CANAL + FAMILY2!!!!
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
0
WAŻNE
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
GŁOSUJCIE NA MECZ BARCY, ŻEBY BYŁ ZA 2 TYGODNIE NA CANAL + FAMILY2!!!!
0
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
GŁOSUJCIE NA MECZ BARCY, ŻEBY BYŁ ZA 2 TYGODNIE NA CANAL + FAMILY2!!!!
0
Głosujmy na Adama Traore przynajmniej on będzie ZM
0
Popieram podniesc Traore ocene o 0,5.
0
Pedro bedzie strzlel. przeciez on juz strzelal tez kiedys i bardzo pewnie to wykorzystal.
0
Traore i Dongou na liście powołanych na Granadę!!!
0
SUPER WIADOMOŚĆ!!!!!!!!!!
0
A Pinto dopiero co mówił, że trenuje żeby być bramkarzem nr 1 w przyszłym sezonie to będzie miał teraz 6-tygodniowy egzamin. Zobaczymy jak go zda. Oby pozytywnie!!! VeB!!!
0
Alaba jest nie do wyciagniecia krzykna 50 mln euro i co Barca na to? A po drugie to bez sensu jest Alba i Adriano no i jak Montoya ma zostac to tym bardziej.
0
A Bartra zakosil na te mecze "10" Cescowi. Mysle ze sie noe obrazi.
0
To ze slowacja jest 0-2 to sobie pomyslcie i zastanowcie sie ile by bylo z niemcami np.
0
Dobre wieści! - Jordi Alba wznowił treningi, ale póki co pracował jedynie na uboczu grupy zawodników, którzy nie otrzymali powołania na zgrupowanie drużyn narodowych. Póki co Alba trenował na uboczu grupy, ale wkrótce ma wznowić treningi z pełnym obciążeniem.
0
A miedzyczasie dizna kolejnej kontuuzji.
0
Trudno ale prawda tak że Messi musi się leczyć.
0
SONG MISTRZU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ivan Rakitić wymiata w tych kolejkach:)
0
Valdés, Alves, Montoya, Mascherano,Pique, Xavi, Busquets, Iniesta, Messi, Neymar i Alexis
Na ławce rezerwowych zasiądą Pinto, Bartra, Song, Cesc, Sergi Roberto, Tello i Pedrito, podczas gdy na trybuny odesłany został Carles Puyol.
0
Ludzie ogarnijcie się co niektórzy jakby Lewy miał (jak pisali tu już niektórzy) takich piłkarzy do dogrywania piłek jak Xavi, Iniesta, Fabregas, Messi czy Neymar to spokojnie uwaliłby ze 30-40 bramek w sezonie. Pamiętacie jak strzelał Eto a też miał się nie sprawdzić? Tym bardziej jestem spokojny obecie gdzie piłkarzy do asyst w Barsie akurat pod dostatkiem.
0
Nom Ronaldo strzelił sobie 3 bramki i ma 11 w klasyfikacji, dowartościował się chłop ale ja zdecydowanie bardziej wole żeby Messi miał 8 a Sanchez 6 niż żeby sam Messi strzelał wszystko gdyż to pokazuje grę drużynową, a nie egoizm, a w przypadku kontuzji któregoś z nich ma zasadnicze znaczenie że nadal jest ktoś kto potrafi się dobrze zachować pod nieobecność innych. VeB!!!