0

Zamknąć na 2 tygodnie w izolatce może zmądrzeje.

0

Jezeli choodzi o decudujacych graczy w linii ataku to od poczatku sezonu widac ze najbardziej sie chce Neymarowi i Alexisowi a co do Messiego to poczatek mial dobry a teraz ostatnio cos przygassl ale on nas nie zawiedzie jeszcze pokaze co znaczy Messi.

0

Brazylia nie grala z Chinami tylko z Zambia!!! - Poprawic to.

0

Kiedy zwolnią Eusebio????????

0

wystarczy ten sezon mecz e elche karny z dupy a mecz z malaga to samo trzeba było gwizdnąć karnego żeby był spokój przez ten czas co pozostał do końca z villarrealem i atletico sędzą nie pomógł i sie nie udało

0

Neymar mial przynajmniej 2 strzaly na bramke a nie 0.

0

No i za co Masche jest w pierwszej jedenastce a nie Bartra??

0

Jestem za moze im tak Pedro zaproponowac i ewentualnie cos doplacic?.

0

o pierwszą drużynę mi chodziło tylko :)

0

Jeszcze tylko Alba i Affelay i wszyscy chlopaki neda dostepni!!! VeB!!!

0

Taka cena to jak za darmo. Brac i nie przygladac sie!!!!

0

Chyba przeciwko zambii a nie zimbabwe.:)

0

Oglądam te bramki jeszcze raz na spokojnie (rozumiem, że rywal nie z najwyższej półki) i nie może to jakoś do mnie dotrzeć, że dało się poprowadzić takie piękne akcje i strzelić cudnej urody gole BEZ OBECNOŚCI MESSIEGO. Jesteśmy na dobrej drodze, jeszcze kilka takich meczy i uwierzę, że na prawdę da się grać i co najważniejsze wygrać bez Messiego.

0

A napisz tak szczerze ile meczu widziales w jego wykonanou??? Forstera przynajmniej mozna widziec w lidze mistrzow i to nie w byle jakich meczach.

0

Z druzynami wyspiarskimi nie mozna inaczej grac jak oni postawia autobis to nawwet trzech Messich by nie dali rady ich objechac i to sie tyczy zarowno celticu jak i np. chelsey.

0

Bartra praktycznie znowu zawodnik meczu!!! Pique glupi blad w drugiej polowie popelnil a Bartra trzymal poziom przez caly mecz.

0

Nie wiem czy Messi nie ma kontuzji bo tak z lewej strony się tylko trzyma i któryś z naszych się rozgrzewa.

0

Ludziki spokojnie. Z taka gra w sobote to Real zostanie rozniesiony przez Atletico, rozumiem moze sie fuksnąć raz czy dwa ale nie stale. Atletico gra dobrze nie da sie ukryc, robia postepy z kazdym miesiacem, a druzyny Ancelottiego zawsze tak graja wysttarczy przypomniec PSG czy chocby Chelsee z jego czasow. Uwazam ze GD wygra Barca - zauwazcie graja chlopaki coraz lepiej kto ogladal mecze od poczatku ten powinien zauwazyc ze ostatni mecz byl zdecydowanie najlepszy ze wszystkich dotad rozegranych, a forma dopiero rosnie. Caly czas nie bedzie sie farcilo Realowi to tylko kwestia czasu jak zjedza śledzia.

0

Z celtic to juz Puyol zagra:)

0

A skad masz te statystyki??? bo wszedzie jest praktycznie na odwrot.

0

Jest nie ma Pedro!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

tak z innej paki Wenger załatwił sobie już syna Beckhama do szkółki Arsenalu to tylko patrzeć jak zgłosi się po syna Messiego.

0

Kobiecy zespol z polski w lm juz mamy moze w koncu czas na mezczyzn??? Za rok??! moze za dwa??? I tak znajac zycie skonczy sie jak zwykle.

0

Poprawcie ten superpuchar hiszpanii bo jest dwa razy a powinien byc superpuchar europy

0

cięzko może być tylko z celtickiem - jak będą się murować, bo z ajaxem to jakoś pójdzie - eriksena sprzedali to już nie będzie ten sam ajax a z milanem to też jakoś pójdzie bo boateng odchodzi do schalke, a on to był obecnie najlepszy ze wszystkich z milanu

0

nie moga byc 2 kluby z tego samego panstwa w jednej grupie:) tak wiec nic z tego

0

Teraz będzie Pique - Song

0

Mascherano grał dlatego że jest 10 razy lepszy niż pokraka Bartra.

0

ja jakos nie widzialem zeby neymar plakal chyba inny mecz ogladalem

0

valdes to nam w koncowce ten mecz wygrał, za rok zebysmy czasem za nim nie tesknili, neymar super zmiana dobrze sie ruszal i mial kilka dryblingow udanych - najwieksza jego zaleta yo szybkosc wiec dobrze sobie radzil, jednak z messi w skladzie graja duzo bardziej spokojniej i pewniej,
teraz czas na atletico
veb!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?