wwww1111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pilkarze reczni daja przyklad jak sie robi remontade VeB!!!
0
Bayernie drżyj Leo Messi nadchodzi!!!
0
na razie to alexis song xavi i abidal daj z siebie maxa alves tak nie za bardzo pique to juz konpletnie nie ogarnia alba thiago pedro to tak srednio raz za czas cos i tyle
0
pique gra jakby był wczorajszy
0
pewnie sie poda do dymisji
0
wczoraj alba z ta kartka zachowal sie jak swinia rzucajac pilka w twarz robbena (no chyba ze ten mu powiedzial cos chamskiego to go rozumiem ale jak nie to nie moge tego zachowania zaakceptowac).
0
Arsenal wzorem dla nas. VeB!
0
Bartra tak jak i tello sa dobrzy na druzyny pokroju saragossa. Na rewanz alves pique i alba (to wiadomo) na lawe a oa nich adriano abidal i song wole ich a nie tych co w wczoraj.
0
Bayern Monachium: Neuer - Lahm, Dante, Boateng, Alaba - Schweinsteiger, Martínez - Robben, Ribéry, Müller - Gómez
FC Barcelona: Valdés - Dani Alves, Bartra, Piqué, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Pedro, Messi, Alexis
Ławka rezerwowych: Pinto, Montoya, Abidal, Song, Thiago, Cesc, Villa
Poza kadrą: Oier, Dos Santos, Tello
0
A czy można by było poprosić przy okazji pana Jacka aby to on komentował mecz Barca - Bayern (rewanżowy) 1 maja w TVP 1 zamiast Dariusza Szpakowskiego???
0
Lepiej że gramy z Bayernem dwumecz niż jeden mecz. Drugi pozytyw to to że rewanż jest na Camp Nou. Ale jest jeden warunek który trzeba spełnić w 1 meczu żeby w ogóle myśleć o awansie - strzelić bramkę minimum jedną - marzeniem byłyby dwie, ale będzie bardzo ciężko.
Vamos!!!
0
Tylko nie bayern i bedzie dobrze.
0
Thiago bomb :)
0
Ancelotti oszczędza najlepszych na mecz z Barca
0
skład MD jest optymalny na dziś
0
To bedzie jeden z najlepszych transferow Barcy w ostatnich latach.!
0
Tylko zeby rewanzu barcy nie bylo w tvp bo znow nie wygraja tak jak do tej pory w tym sezonie w lm ktory mecz barcy byl na tvp to zadnego nie wygrali.
0
Oby tylko Cesca nie bylo bo ostatnio jest kompletnie bez formy.
0
I dobrze taki ktoś też jest potrzebny mógł mu jeszcze bombę w pysk sprzedać za to wszystko. Brawo VV o swoje trzeba walczyć!!!
0
Dobrze ze narazie nie bedzie wiecej meczy barcy w tvp transmitowanych bo to jest jakies fatum w tym sezonie bylo transmitowane 7 spotkan i wygrali tylko 1 (z malaga) to juz szkoda slow, dobrze ze z milanem rewanz graja we wtorek.
0
TO JEST KURDE ŚRODKOWY NAPADZIOR!!! BRAWO VILLA!!!
0
No tak już Ibrę wynegocjował za pół darmo to teraz zrobi to samo z Bojanem.
0
To znow zrobi co bedzie do niego nalezec na Wembley. Historia lubi się powtarzać.
0
Mecz w pucharze krola przeciwko granadzie? Czy ja o czyms nie wiem? Moze pora juz wytrzezwiec i wziac sie porzadnie do roboty?
0
"W 61. minucie Roura zdecydował się na drugą zmianę i w miejsce Alexisa desygnował do gry Alexisa."
"Na ostatnią zmianę Roura zdecydował się w 72. minucie, ściągając z boiska Pedro, a wpuszczając na nie Pedro."
Czy ten tekst ktoś pisał po trzeźwemu???
0
Campiones!!!
0
W końcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
co pięknego a Navarro w IV kwarcie - po prostu mistrzostwo świata. VeB!!! Powodzonka w finale!!!
0
No wlasnie
0
w końcu Tomić znacznie zapunktował :) brawo panowie tak dalej