0

cytując klasyka "danie główne Adriano"

0

ADUŚ!!!

0

A ancelotti gada od rzeczy

0

Na nsport to jest dopiero komentarz!!! Wlaczcie to zobaczycie jaka zywiolowosc.

0

To byloby cos.

0

Sami powiedzcie cóż mam więcej potrzeba??? Oby tak dalej!!!

0

i kto??? alexis!!!

0

jaki paragwajski szkoleniowiec??? chyba argentyński!!!

0

w sprawie neymara jest dobrze rozkręca się chłopak

0

gol!!!!! Fabregas!!!

0

To cos nowegoo srodkowy obronca mogacy grac jako defensywny pomocnik wczesniej to bylo zawsze na odwrot defensywny pomocnik mogacy grac jako srodkowy obronca.

0

Jak moga dac 20 milionow za aggera to lepiej noech zaoferuja te pieniadze za mangale i po sprawie.

0

Bartra az sie za glowe zlapal jak zobaczyl koncowy wynik i to ze skonczyli na 0 z tylu a on sam nie zawalil bramki.

0

8:0 nie jest źle jak w taki sposób będziemy wygrywali to jestem spokojny o sezon

0

Roura do barcy b.

0

Niewatpliwie znacznie przyczynil sie to tego Thiago swoja strata w srodku pola.

0

heh zmiany jak w piłce ręcznej

0

we wtorek tak w gdańsku będzie jeździł

0

nom Alexis pięknie zaczyna, oby tak nie tylko w presezonie ale w dalszej części też. Alexis:)

0

Doniesienia Mundo Deportivo o odczuciach w szatni Barcelony potwierdza kataloński Sport. W dzienniku możemy przeczytać, że pomimo faktu, iż na początku faworytem był Luis Enrique, teraz na pierwsze miejsce wysunął się właśnie 'Tata' Martino. Według Sportu, Lucho jest w tym momencie poświęcony pracy w Celcie Vigo, co potwierdził, prowadząc m.in. dzisiejszy trening. Opcja z Gerardo Martino rośnie w siłę. (MD).

0

12:33: Jak donosi kataloński dziennik ARA, Luis Enrique powiadomił swoich współpracowników i piłkarzy Celty, że zostaje w galicyjskim klubie i nie odchodzi do Barcelony!

0

Martino powinien sobie poradzić, dobrze mu z oczu patrzy, a jak jest miłośnikiem pięknej gry to co nam więcej potrzeba? I jeszcze jedno do wzięcia za darmo, a to plus i to duży.

0

Tylko nie Rijkaard i Villas-Boas.

0

Heynkens lub Bielsa nikogo wiecej.

0

I za co winicie rosella? Z niewolnika niie ma pracownika. laporta tez bu go nie zatrzymal nie ma co sie ludzic. 25 Mln i tak nie jest zle jak powszechnie wiadomo ze mial klauzule 18 mln. spokojnoe nadejda takie czasy ze sam bedzie chcial wrocic.

0

Thiago nie ma niestety tej cierpliwości jaką mieli Xavi i Iniesta ale to jego strata i to on niech żałuje w przyszłości tego.

0

Gündoğan to jest raczej pomocnik bardziej defensywny niż ofensywny, natomiast Thiago to w 100& pomocnik usposobiony ofensywnie.

0

A gdzie jest ALBA???

0

TO BYŁ NASZ NAJLEPSZY TRANSFER OD CZASÓW RONALDINHO. A MAM NADZIEJĘ I WIELE NA TO WSKAZUJE ŻE TERAZ NIM BĘDZIE NEYMAR.

0

O 00:05 chyba bedzie ten mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?