wwww1111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
cytując klasyka "danie główne Adriano"
0
ADUŚ!!!
0
A ancelotti gada od rzeczy
0
Na nsport to jest dopiero komentarz!!! Wlaczcie to zobaczycie jaka zywiolowosc.
0
To byloby cos.
0
Sami powiedzcie cóż mam więcej potrzeba??? Oby tak dalej!!!
0
i kto??? alexis!!!
0
jaki paragwajski szkoleniowiec??? chyba argentyński!!!
0
w sprawie neymara jest dobrze rozkręca się chłopak
0
gol!!!!! Fabregas!!!
0
To cos nowegoo srodkowy obronca mogacy grac jako defensywny pomocnik wczesniej to bylo zawsze na odwrot defensywny pomocnik mogacy grac jako srodkowy obronca.
0
Jak moga dac 20 milionow za aggera to lepiej noech zaoferuja te pieniadze za mangale i po sprawie.
0
Bartra az sie za glowe zlapal jak zobaczyl koncowy wynik i to ze skonczyli na 0 z tylu a on sam nie zawalil bramki.
0
8:0 nie jest źle jak w taki sposób będziemy wygrywali to jestem spokojny o sezon
0
Roura do barcy b.
0
Niewatpliwie znacznie przyczynil sie to tego Thiago swoja strata w srodku pola.
0
heh zmiany jak w piłce ręcznej
0
we wtorek tak w gdańsku będzie jeździł
0
nom Alexis pięknie zaczyna, oby tak nie tylko w presezonie ale w dalszej części też. Alexis:)
0
Doniesienia Mundo Deportivo o odczuciach w szatni Barcelony potwierdza kataloński Sport. W dzienniku możemy przeczytać, że pomimo faktu, iż na początku faworytem był Luis Enrique, teraz na pierwsze miejsce wysunął się właśnie 'Tata' Martino. Według Sportu, Lucho jest w tym momencie poświęcony pracy w Celcie Vigo, co potwierdził, prowadząc m.in. dzisiejszy trening. Opcja z Gerardo Martino rośnie w siłę. (MD).
0
12:33: Jak donosi kataloński dziennik ARA, Luis Enrique powiadomił swoich współpracowników i piłkarzy Celty, że zostaje w galicyjskim klubie i nie odchodzi do Barcelony!
0
Martino powinien sobie poradzić, dobrze mu z oczu patrzy, a jak jest miłośnikiem pięknej gry to co nam więcej potrzeba? I jeszcze jedno do wzięcia za darmo, a to plus i to duży.
0
Tylko nie Rijkaard i Villas-Boas.
0
Heynkens lub Bielsa nikogo wiecej.
0
I za co winicie rosella? Z niewolnika niie ma pracownika. laporta tez bu go nie zatrzymal nie ma co sie ludzic. 25 Mln i tak nie jest zle jak powszechnie wiadomo ze mial klauzule 18 mln. spokojnoe nadejda takie czasy ze sam bedzie chcial wrocic.
0
Thiago nie ma niestety tej cierpliwości jaką mieli Xavi i Iniesta ale to jego strata i to on niech żałuje w przyszłości tego.
0
Gündoğan to jest raczej pomocnik bardziej defensywny niż ofensywny, natomiast Thiago to w 100& pomocnik usposobiony ofensywnie.
0
A gdzie jest ALBA???
0
TO BYŁ NASZ NAJLEPSZY TRANSFER OD CZASÓW RONALDINHO. A MAM NADZIEJĘ I WIELE NA TO WSKAZUJE ŻE TERAZ NIM BĘDZIE NEYMAR.
0
O 00:05 chyba bedzie ten mecz.