0

Mowcie co chcecie mozecie mnie nawet zminusowac ald smiem twierdzic ze obecnie to Pinto powinien byc naszym bramkarzem nr. 1 musicie to docenic wczorajszy mecz mial bardzo dobry zwlaszcza ten strzal ronalda na poczatku uwazam ze valdes by tego nie wyciagnal tak jak popelnial ostatnio sporo bledow zwlaszcza w meczu z sociedad.

0

poszli won!

0

C. Ronaldo dostal zolta w ostatnim meczu z valencia i mial juz 1 zolta bo dostal w meczu z celta czy on tez czasem nie powinien pauzowac? Czy one sie anulowaly jakos? Czy sie czasem po 2 zoltych nie pauzuje? Jak cos to prosze mnie poprawic jak sie myle ale tak to wynika ze statystyk bo sprawdzalem i wiem ze tak dostal te obie kartki.

0

Jestem jak najbardziej za!!!

0

Akurat to że Valdes chce odejść to jest duży plus tego wszystkiego (zawalił 1 i 3 bramkę dla Realu) takie są fakty pierwszą do spółki z Alvesem a przy 3 to już całkowicie powinien wyjść i nie dopuścić do tego aby ta piłka doszła do Aguiretxe. Miejmy nadzieję że powetują sobie to na La Rosaleda we czwartek.

0

Za ten stan rzeczy trzeba obwiniać tylko i wyłącznie Pique - objawił się jego idiotyzm tak jak tydzień temu Kaki taka sama idiotyczna żółta kartka za coś co tak doświadczonemu piłkarzowi przydarzyć się nie powinno.

0

nie to nie sprzedać w lecie żeby choć coś zarobić i szczęsnego kupić :)

0

2:08 bezcenne ujęcie :)

0

Muszę przyznać że oglądałem ten mecz na żywo po polsku na sportklubie i naprawdę zagrali bardzo dobrze szczególnie po tych ostatnich wpadkach. A występ Króla Juana Carlosa Navarro po prostu palce lizać. Z resztą 33 pkt z 100% skutecznością rzutów za 3 pkt (5/5) - powinny mówić same za siebie. Tak dalej panowie Vamos!!!

0

Czyli Jacek Laskowski w akcji :)

0

JUŻ WYOBRAŻAM SOBIE JAK BĘDZIE GO VILANOVA WPUSZCZAŁ PIERWSZY RAZ NA CAMP NOU PO POWROCIE I REAKCJE PUBLICZNOŚCI TO BĘDZIE WSPANIAŁA CHWILA!! JUŻ NIE MOGĘ SIĘ JEJ DOCZEKAĆ!!!
AAAAAAAABBBBBBBBBBBIIIIIDDDDAAAAAAALLLLLLL!!!!

0

Z całym szacunkiem dla Guardioli ale uważam że pozbycie się Eto było jego największym błędem jego jako trenera Barcy. Sami doskonale wiemy że gwarantował on minimum 30 bramek w sezonie. Gdyby on nie odszedł nie byłoby transferu Ibry i całych tych polemik na temat klasycznej "9" w drużynie FCB.

0

Już pisałem że się pomyliłem miał być Tello w pierwszym a Ville wpisalem!

0

znaczy sie tello w pierwszym a villa na lawce sory za pomylke

0

(marca.com)
Valdes - Alves,Pique,Masch,Alba - Song,Xavi,Cesc, - MVP
Ławka: Villa,Iniesta,Montoya,Tello,Bartra,dos Santos,Pinto

0

Moim zdanie przegraliśmy przez kretyńską czerwoną kartkę Busquetsa w meczu z Benficą. Głupie zachowanie w końcówce owego meczu skazało nasz zespół na takie właśnie cierpienie w meczach z celtickiem. Jak ważny jest to piłkarz w drużynie Barcy pokazał choćby ostatni mecz z Celtą w pierwszej połowie - w drugiej wrócił na swoją nominalną pozycje i Barca grała o 2 klasy lepiej niż w I połowie. Nie chce go winić za takie zachowanie w meczu z Benficą ale taki piłkarz jeszcze na takim poziomie musi nad sobą panować szczególnie w końcówkach praktycznie wygranych meczów bo niestety później to odbija się na drużynie. Trudno się mówi awans wywalczymy w następnym meczu w Moskwie. VeB!!!

0

To bedzie ustawienie 3-4-3.

0

MAM PYTANKO CZY NIE BĘDZIE UMIESZCZANYCH MULTIMEDIÓW Z POSZCZEGÓLNYCH SPOTKAŃ BARCY??? BO OSTATNIE TO BYŁO CHYBA Z SEWILLĄ CO JEST A POZOSTAŁYCH NIE MA...

0

noż jego mać! kto następny??

0

NO TAK A PEDRO CHCIAŁ ZACHOWAĆ 5 PKT PRZEWAGI NAD REALEM DO GRAN DERBI. MOŻE BYĆ CIĘŻKO:)

0

Piękane:)

0

Xavi z wolnego, Messi z wolnego, Villa z karnego Pedro z akcji - ładnie i pięknie tak to też powinno wyglądać w Barcie.

0

FC Barcelona: Valdés - Dani Alves, Piqué, Mascherano, Adriano - Busquets, Xavi, Iniesta - Alexis, Messi, Pedro


Ławka rezerwowych: Pinto, Puyol, Alba, Sergi Roberto, Cesc, Tello, Villa



Poza kadrą: Montoya, Bartra, Fontàs, Dos Santos, Afellay, Song


Real Madryt: Casillas - Arbeloa, Ramos, Albiol, Coentrão - Xabi Alonso, Khedira - Özil, Callejón, Cristiano Ronaldo - Benzema

Komentuje - Jacek Laskowski!!!

0

Kapitalna wiadomość!

0

A oto jak szaleje Jonathan Soriano w lidze austriackiej -->

0

Villa powraca!!! Brawo David!!!

0

Ibi majstersztyk!!!

0

Coś wyjątkowego!!!

0

Jestem jak najbardziej za!!!

0

Mierzy 175 cm wzrostu, waży 73 kg. W sam raz dla nas pod tym względem:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?