wwww1111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby tylko Pep dał dziś szansę na dłuższy występ Tello!!!
0
1:0 Patrick Kluivert 2:1 Luis Enrique 38
0
A jak się pytam gdzie jest Tello???
0
No miejmy nadzieję że najgorsze czasy już za nami. Ostatnio widać zwyżkę formy po wysokich zwycięstwach z Leverkusen i Valencią. Oby ten cały wolny tydzień sprawił że nasza ukochana drużyna złapie jeszcze mocniejszy wiatr w żagle i nadal będzie tak grać i wygrywać!!!
0
Montoya jest zajeb***y !!! Tak po prostu on zagrał dużo lepiej niż Dani Alves !! Miał zdecydowanie więcej celnych podań i mniej głupich strat niż zazwyczaj ma to Brazylijczyk. Można go winić za tą utraconą bramkę ale jego występ zasługuje na mega pozytyw, a w dodatku te jego celne dośrodkowania nie to co Alves który zawsze musi z 5 piłek zepsuć żeby w końcu raz dobrze dośrodkować. Brawo Martin!!! Oby tak dalej!!!
0
Łapy precz od Pepa!!!
0
mpower,
tak a zebys wiedzial skoncz z ta swoja ironia bo ja pisze tylko to co uwazam a jak ci cos ie pasuje to nie musisz tego glupio wyrazac
0
Za 30 mln to mamy RvP i jeszcze dużo zostaje.
0
Polska normalność
0
0
Nie zgadzam się na taki układ!!! Nigdy w życiu!!!
0
A występ Tello był wczoraj bardzo dobry!!! Oby tak dalej!!!
0
Messi ostatnio strasznie sie samolubi i mnie to bardzo denerwuje, a nade wszystko te niewykorzystane 100% okazje wczoraj miał 3 takie powinien mieć wczoraj ze 4 czy 5 bramek a on tak marnował te okazje aż żałuje że nie dostał tej 5 żółtej kartki to by w następnym meczu ligowym nie zagrał bo jak on sam se nie odpocznie to nie ma się co łudzić że pep go sam ściągnie i da mu odpocząć on jest już po prostu zmęczony i musi odpocząć.
0
TELLO!!!!!!!!!!!!!!!! W KOŃCU OD PIERWSZYCH MINUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
Puyol czuje się na boisku jak ryba w wodzie, a ta ruleta no palce lizać.
0
Jak na wzniesienie pucharu króla dla Barcelony to miejsce jest optymalne. W takim przypadku lepsze nawet niż Camp Nou gdyż ewentualne świętowanie na SB byłoby bezcenne.
0
No niestety to nie był za bardzo udany mecz dla nas biorąc pod uwagę całą grę. Mogliśmy wygrać jednak kolejny raz zostaliśmy skarceni tym że Messi strzela karne, tak było wczoraj i tak też było kilkanaście tygodni wcześniej podczas starcia z Sevilla gdy Messi również strzelał karnego w końcówce meczu. Dotąd dokąd Messi nie nauczy się strzelać karnych albo dotąd dopóki on będzie je strzelał nadal (bo nie czarujmy się on je strzela jak dzieciom z piaskownicy) to będziemy karceni w ten sposób że będziemy remisować wygrane mecze i głupio tracić punkty w meczach ligowych jak w potyczkach z Sevillą np. Powracając do sprawy karnych powinien je wykonywać piłkarz strzelający mocno przede wszystkim. np. Xavi, Thiago, Fabregas. Mocno i precyzyjnie a nie jak dziecku!!! ( tak to robi Messi). Messi dostaje nauczkę podczas kolejnych meczów jak nie strzela karnych i jak tego nie należy robić a on nadal nie potrafi wyciągnąć z tego wniosków. Kolejne jego złe skłonności które jeszcze bardziej nasiliły się ostatnio to te jego akcje indywidualne a w szczególności w kontratakach gdzie wychodzą nasi 3 na 2 tak jak to miało miejsce wczoraj bodaj dwukrotnie i Messi był przy piłce i zamiast zagrać ją do Alexisa na skrzydło zaczyna się głupio kiwać i tracić piłkę powodując że z tej dobrze zapowiadającej się akcji nic nie ma. Podsumowując wszystko można tylko ubolewać że Tello wszedł na samą końcówkę meczu i zagrał tak krótko biorąc pod uwagę jego dobre 15 minut w meczu z Vilarreal gdzie on sam pokazał więcej przez 15 minut niż Messi przez cały mecz i jeszcze zmarnował nam 2 sytuację meczowe 1 na 1 z Lopezem w 1 i 2 połowie!!!
0
Finał tylko i wyłącznie na bernateu powinien być i te miny kibiców realu byłyby bezcenne. no w ostateczności Camp Nou może zostać.
0
Good job!!!!!!!!! Wielkie brawa dla zarządu!!!
0
Dawać go ma chłopak talent.
0
I za to tym bardziej go wielbię.
0
Bilbao!!!!!!!!!!!!!!
0
Víctor Valdés (1)
Dani Alves (2)
Puyol (5)
Piqué (3)
Abidal (22)
Xavi (6)
Busquets (16)
Iniesta (8)
Alexis (9)
Messi (10)
Fábregas (4)
Ławka
Thiago (11)
Pinto (13)
Mascherano (14)
Pedro (17)
Adriano (21)
Jonathan dos Santos (28)
Sergi Roberto (30)
Cuenca (39)
0
do buszu z nim a nie na boisko!!!
0
Jeżeli to się potwierdzi i będzie to decyzja klubu no to będę pod wielkim wrażeniem że coś takiego wyjdzie ze strony realu.
0
oszust!!!!!!!!!!!! takich trzeba tępić!!!!
0
No cóż z wypowiedzi Carvalho można wywnioskować tylko jedna że mówiąc takie rzeczy on ma po prostu klapki na oczach.
0
kaloryfer Puyola no no
0
1000 lat Pep.
0
piękne