0

DZIĘKI ZA WSZYSTKO I POWODZENIA NA DALSZE LATA KARIERY!!!

0

NO I KTO ZAPEWNIŁ HISZPANII FINAŁ Z KARNYCH?? - PIŁKARZE BARCY A MOU NIECH NAUCZY SWOICH STRZELAĆ JEDENASTKI (ALONSO) FAKT CASILLAS OBRONIŁ ALE RESZTA BYŁO WSZYSTKO OK.

0

100 lat i 2 razy tyle bramek w nastepnym sezonie!!!

0

Witaj na pokładzie Tito!!!!!!

0

TITO W GARNIAKU PRZYNAJMNIEJ NIE PRZYNOSI NAM WSTYDU UBIOREM JAK SMUDA W DRESIE.

0

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale na moje oko od kiedy Messi się dowiedział że zostanie ojcem (a musiało to być gdzieś pod koniec kwietnia) gra o wiele lepiej czy to w reprezentacji czy to końcówka sezonu z Barcą.

0

Niesamowicie smutne wieści napływają do nas od samego rana - Manuel Preciado Rebolledo nie żyje! Szkoleniowiec, który wczoraj podpisał kontrakt z Villarealem, według informacji Cadena SER, miał atak serca i zmarł. Swoje największe sukcesy odnosił ze Sportingiem Gijon, który prowadził przez 6 lat i udało mu się, między innymi, zakończyć serię meczów bez porażki na własnym stadionie drużyn prowadzonych przez Jose Mourinho. Poza drużyną z Asturii prowadził także Gimnastikę, Racing Santander, Levante, czy Murcię. Miał 55 lat.

Pokój jego duszy.

0

Piękna chwila ta z Abidalem.

0

0

ZMIEŃCIE W LIDZE TYPERÓW GODZINĘ MECZU BO SIĘ NIE DA TYPOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Anty futbol wygrał trudno. Za rok jest finał na Wembley - a każdy chyba wie co to oznacza.

0

Bardzo go ceniłem jak był prezydentem, ale teraz tracę do niego szacunek coraz bardziej przez te jego wypowiedzi. Coraz częściej wypowiada się jakby gadał od rzeczy jakby miał udar mózgu.

0

Thiago22
Barca go nie kupi. Po co nam piłkarz który drugi raz po zaledwie jednym czy dwóch treningach znów zerwał więzadła w prawym kolanie. --> Pieniądze wyrzucone w błoto.

0

Ale byłyby wtedy flanki na obronie Alves-Bale coś pięknego!!!

0

Oby to była prawda!!!!!!!!!

0

60 mln euro w przypadku wygrania LM to było by na Neymara i trochę jeszcze np. by się Bale spłacił jakby teraz przyszedł.

0

No nie tylko nie on !!!!!!!!!! Tak na niego liczyłem że zobaczę go na Euro2012!!!!!!!!!!!!!!! Zdrowia Carles i do zobaczenia w przyszłym sezonie!!!!!!!!!

0

Mam tylko takie pytanko czy nie wiecie może kiedy będą najbliższe wybory na prezydenta FCB?? Bo na jednej stronie znalazłem że pisało że mają być w lecie tego roku i że Laporta ma w nich startować. Ale czy na pewno w tym roku w lecie?? Bo coś mi to jednak nie pasuje.

0

No czyli po takiej wypowiedzi prezydenta Santosu to już jest wszystko jasne że jest on zaklepany dla Barcy.

0

0

Narobiło się pięknie niedoś żeśmy przegrali to jeszcze kontuzja Alexisa!!! Do dupy ogólnie!!!

0

Pedro za Cesca i jedziemy dalej!!!

0

dobrze moze ze nie ma pique jest mascherano i puyi na srodku wiec wysoki presing i jedziemy na nich w przypadku kontry ze strony chelsey mamy na srodku naszego szefa - masche wiec damy rade.
Visca el Barca!!!
Jednynie szkoda ze Tello nie ma nawet na lawce.

0

Ciekawe co tera Mou powie na konferencji? :D

0

JEDZIECIE PANOWIE NA 3-1!!!

0

w 5 meczach

0

no i co macie takie roszczenia do tych karnych?? zabrali w mediolanie to niech oddadza teraz wtedy sie 2 nalezaly jak nic i nie dostalismy a w lidze to tak samo nie gwizdza wiec trzeba sie cieszyc ze jest i tyle.

0

Gramy 3-4-3 nie ma watpliwosc mascherano jako lewy obrońca

0

Z takiego składu można wywnioskować że ta jedenastka która wystawił Pep musi dać z siebie maksimum w I połowie a w II połowie Pep wpuści świeży wiatr na skrzydła ( Tello & Alexis ) i oni muszą dokończyć robotę.

0


Barça: Valdes; Alves, Puyol, Piqué, Adriano; Keita, Thiago, Xavi; Cuenca, Alexis i Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?