wwww1111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A juz podaja ze wenger chce nam munira zakosic. co za czlowiek normalnie to sie w pale nie miesci.
0
Nom na razie to z Fenerbache i Olympiacosem to Barca wygrała i to na wyjeździe więc może być tak Ci menedżerowie zaktualizowali te swoje ankiety.
0
I nawet bramke strzelil.
0
A jak w ogóle cr7 grał bo nie oglądałem meczu?? Strzelał jak zawsze z każdej pozycji praktycznie?:D
0
Tak a Lampe znów nic nie grał
0
Do widzenia i tyle sam wroci jak mu sie znudzi.
0
Gimbusy co wy na to???
0
Uwielbuolem tego pilkarza jednak nigdy tego nie zapomne Van Gaalowi - to on go tak naprawde pozbawil dalszej radosci z gry w pilke i pokazywania magii. Van Gaal to najgorszy trener i tyle w temacie.
0
Karne powinien strzelać Alexis mocno i pewnie
0
No to do dzieła!!!
0
Powołani na mecz przeciwko Elche: Valdés, Pinto, Montoya, Pique, Fàbregas, Puyol, Xavi, Pedro, Iniesta, Alexis, Neymar Jr, Mascherano, Bartra, A. Song, Jordi Alba, Tello, Sergi Roberto i Adriano.
0
Lahoz poprowadzi mecz z Atlético
0
Powiedzmy szczerze ze Bsrca zagrala fatalny mecz. fakt zdobyli dosc sporo bo 84 pkt ale te glupie straty pilki i niedokladne podania, duzo niecelnych rzutow, tomic to tragedia wczoraj, lampe lepiej nie mowic gdyby choc 1/3 tych bledow wykorzystali bylobt znacznie lepiej no ale jak sie nawet osobistych nie trafia to co sie dziwic jak darmowe pkt sie odpuszcza. Duzo pracy przed nimi jeszcze.
0
Gdzies czytalem ze on chyba szkole rzucil nawet zeby grac i grac.
0
Obecnie gra lepiej od Pique. gra powiedzialbym na srednim poziomie a pigue raz swietnie a raz fatalnie. osoviscie wole dwa srednie mecze niz jeden swietny i jeden fatalny.
0
Czy ktos choc raz czyta artykul przed publikacja??? Pelbo bledow jezykowych lub zle napisanych koncowego w niektorych slowach przez co artykul zle sie czyta gdyz trzeba sie domyslac co autor mial na mysli bo slowa stylistycznie nie pasuja w normalnym zdaniu.
0
czytalem o tym w tym tygodniu gdzies a nawet na meczu valencia - real mowili o tym
0
diego costa strzelił 2 bramki to ten z 7 w niebieskiej koszulce bedzie strzelal dzis z kazdej pozycji
0
kolejne tym razem singapurskie dolary szykuja sie w europejskiej pilce tym razem w walencii
0
Byc moze to przypadek ale grajac bez Messiego mamy wiecej katnych. Tyle co obecnie to chyba przez caly poprzedni sezon nie bylo.
0
jest pedro jest siła
0
pedro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
pedro show
0
Pedrito:)
0
spoko prawie najnizszy masche kryje przy roznym najwyzszego pilkarza getafe
0
roberto gra na razie fatanie
0
no to pozamiatane
0
obawiam sie ze lidera to chyba nie bedzie dzis bo na razie to graja fatanie
0
3-2 dla Bartry w pojedynku z Masche
4-1 dla Sergi Roberto w pojedynku z Tello
0
Sport: Pinto - Dani Alves, Piqué, BARTRA, Alba - Busquets, Iniesta, Cesc - Pedro, Alexis, TELLO
MundoDeportivo, COPE: Pinto - Dani Alves, Piqué, MASCHERANO, Alba - SERGI ROBERTO, Busquets, Iniesta - Alexis, Cesc, Pedro
AS, Marca: Pinto - Dani Alves, Piqué, BARTRA, Alba - SERGI ROBERTO, Busquets, Iniesta - Alexis, Cesc, Pedro