wwww1111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie pokazali nic wiec pewnie nie bylo
0
A i przede wszystkim gra o niebo lepiej nogami niż Pinto!
1
Jestem jak najbardziej za!!! Ostatnio gra naprawdę genialnie. Broni co ma wybronić i nie tylko! To głównie dzięki niemu rezerwy FCB zajmują miejsce 4 tabeli!
0
działa Wam mecz barcelony b?
0
Bardzo dobrze zrobił popieram go! Zawsze gra Cesc choć ostatnio jest bez formy. Niech się w końcu Martino ogarnie choć i tak już jest za późno.
0
On chce grać dla Barcy dalej jak wygra Mundial.
0
Jeżeli to prawda o Sanchezie to bardzo dobrze zrobił. Obecnie jest w lepszej formie niż Cesc a Martino i tak zawsze daje grać Fabregasowi a nie Alexisowi.
0
Wiem ze zagra gry lige wygra real ale real jek nie wygra. atleti za dlugo czekalo na taka sytuacje by teraz wypuscic cos takie z ich rak. nie wierze w to po prostu.
0
Ta wczorajsza przegrana to przegrali od razu 2 trofea - puchar hiszpanii oraz super puchar z nastepnego sezonu bo wiadomo ze w tych meczach nie zagraja bo w nich graja zdobywaca pucharu hiszpanii i mistrz hiszpanii.
1
Rozumiem ze w takim meczu Busquets powinien grac na jako dpm ale czy adriano jest konieczny na srodku? Przeciez on razem z masche na stoperach to jest po prostu samobojstwo. mozecie mnie zminusowac ale w takim skaldzie czyli z adriano i masche na srodku obrony oraz z ceskiem na srodku ataku my tego dzis nie wygramy. kazde dosrodkowanie to bedzie juz pol bramki dla realu niestety ale to tak bedzie wygladac.
0
Ja mowie ten burdel moze sprzatnac tylko Klopp lub Scolari. Nikt wiecej bo najgorzej jak pilkarze maja wszystko w dupie a tak niestety obecnie jest bo mysla ze wszystko wygra sie samo.
0
Munir i 1-0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Słyszeliście to?
Jak informuje Onda Cero, Jurgen Klopp ma wstępną umowę z FC Barceloną. Wraz z nim w pakiecie na Camp Nou miałby przybyć także Marco Reus.
0
Powiedzieć że Wenger robi tak samo a on kary nie dostał więc w najgorszym wypadku niech ją rozdzielą na pół (z nim do spółki). :)
0
Wie ktoś może za ile mniej więcej można się spodziewać odpowiedzi od FIFA na to nasze odwołanie?
1
Wlasnie wiem ale mecz z bvb pokazal ze nie zawsze.
0
2 Tygodnie przerwy krysi. naderwany moesien dwuglowy informuje AS.
wiec wychodzi na to ze nie zagra w finale copa dey rey i w pierwszym meczurealu w 1/2 lm.
0
Heinekena kup i kod bedziesz miec i bedzie git
0
Fabregas
0
Na prwno jest duzo lepszy od Brycha. jak bedzie mial kogos wyrzucic z boiska to go po prostu wyjebie. tyle w temacie.
1
2 Wygrane na wyjezdzie podczas sedziowania tego pana. pora na TRZECIA - NAJWAZNIEJSZA!
VeB!
3
UEFA poinformowała, że 42-letni Howard Webb poprowadzi środowe rewanżowe starcie Atlético Madryt z FC Barceloną w ramach 1/4 finału Ligi Mistrzów.
0
Otoz to jak mecz lm lecial na tvp to Barca nigdy ostatnio nie wygrywala.
1
To nie polska.
0
Swietny po prostu genialny artykul.! Tym ktorzy stoja za tym kij w oko!
VeB!
0
znalazł się najlepiej poinformowany
0
Pinto, Montoya, Bartra, Mascherano, Adriano, Song, Cesc, Roberto, Pedro, Messi, Tello.
0
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
Ludzie bardzo Was prosze glosujcie TYLKO na mecz BAYERN - MAN. UTD. poniewaz wtedy MECZ BARCY Z ATLETICO bedzie na NSPORT.(wiecej ludzi ma ten kanal).
BARDZO DZIEKUJE!!!
0
Na bayern man utd glosujmy to wtedy mecz Barcy bedzie na nsport a wiecej ludzi ma ten kanal niz caly nc+
0
Popieram glosujcie na mecz bayernu to wtedy mecz Barcy bedzie na nsport!!