0

Słyszeliście, że Bartomeu przywraca radykalne grupy kibicowskie na Camp Nou? W końcu może będzie porządny doping na CN.

0

Tyle tylko dobrze ze te sankcje walneli juz a nie np. 30 czerwca. wtedy byloby juz pozamiatane a tak to jest troszke czasu jeszcze. choc watpie czy cos sie uda w tym temacie osiagnac na plus dla nas.

0

Wiem ze jest jeszcze bojan. ale jak wracaja z wypozyczenia to klub musi chyba ich znow zarejestrowac. a zakaz transferowy obejmuje rowniez zakaz rejestracji zawodnikow ( nie dotyczy zawodnikow z cantery) tak to gdzies slyszalem.

0

Bardzo prosze zeby redakcja wytlumaczyla co z zawodnikami wyporzyczonymi czyli rafinha i deulofeu np.
chodzi mi o to czy oni beda mogli wrocic czy nie.? a jak nie to co sie z nimi stanie.? Wypozyczenie bedzie przedluzone czy jak?
Bardzo dziekuje za jakakolwiek odpowiedz.

0

To co? W taki sposob mamy niby stracic 2 najlepsze i najbardziej rokujace talenty? Patologia!!

0

Zubi teraz wyjdzie i powie nie martwvie sie w przyszlym sezonie bedziemy miec nowego napastnika. Bojan wroci i bedzie jego wielkim wzmocnieniem. Super po prostu. Zygac sie chce.

0

Nom 4 godziny i lecimy z meczem.

0

Tak na pewno Koke za 15 juz to widze. Jak w tamtym roku Isco za ponad 20 poszedl i fakt ze gral w dobrej wowczas Maladze a co dopiero teraz Koke z Atletico walczacego o mistrza. Nawet za 30 on moze byc nie do ruszenia.

0

Nie wiem co jest grane ale gdzieś dziś mi tak przez myśl przeszło że coś się może Coscie stać. Ale nie przesądzajmy sprawy jeszcze. Może jakaś zasłona dymna. Choć nie sądzę.

0

Słyszeliście?
Diego Costa nie dokończył jedynego dzisiejszego treningu swej drużyny na murawie Camp Nou. Brazylijczyk w niedzielę trenował normalnie, dziś jednak poczuł dyskomfort i opuścił plac gry w asyście fizjoterapeuty zespołu. Niedługo ma przejść pierwsze testy, które pokażą jak poważny jest uraz. Jego występ w jutrzejszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów z Barceloną stanął pod znakiem zapytania.


19:12 Jak informuje oficjalna strona Rojiblancos, Costa po 15 minutach ćwiczeń poczuł ukłucie i prawdopodobnie opuścił zajęcia "na wszelki wypadek".

0

O losowaniu dobrze gada. Polac mu!

0

UEFA poinformowała, że wtorkowy mecz Barcelony z Atlético Madryt poprowadzi trzydziestoośmioletni Felix Brych. Niemiec prowadził jak dotychczas dwa mecze Barçy - porażkę 0:1 z Chelsea w półfinale w sezonie 2011/2012 i remis 1:1 z Milanem w tegorocznej fazie grupowej. Monachijczyk jest jednym z 24. sędziów wznaczonych przez FIFA na mistrzostwa świata.

0

Rafinha lepszy - zna styl ma dużo szybsze ruchu i dynamikę, lepszy przegląd pola. Generalnie dużo bardziej jestem za Rafinhą a Gundogan nic nie grał prawie w tym sezonie. Tyle w temacie.

0

Rafinha to wg mnie powinien być cel nr 2 (oczywiście jako cel nr 1 uważam środkowego obrońcę lub dwóch), bramkarza pomijam bo już pewny jest.
VeB!

0

Cuenca to odejdzie ale za darmo

0

Mecz FCB - At. Madryt za tydzień będzie na żywo na nsport transmitowane.

0

W 100% sie z tym zgadzam nawet mialem tez kiedys o tym pisac. Masche to pomocnik a nie obrona ma kapitalne dlugie podania wiec na zmiane z Busim bylby idealny. Songa sprzedac dorzucic do tego co sie zarobi na nim kilka mln i kupic 2 porzadnych WYSOKICH broncow zeby nie powtarzalo sie to co wczoraj z Masche. Pique jest tylko jeden i sam wszystkich glowek w meczu w obronie nie wygra.

0

1 i 9 kwietnia grają

0

Nom to już oficjalnie wiadomo, że meczu Atletico - FC Barcelona w środę 9 kwietnia na TVP1 NIE Będzie.
Bo będzie co następuje:
Ćwierćfinały Ligi Mistrzów w TVP1 i SPORT.TVP.PL:
Real Madryt – Borussia Dortmund (środa, 2 kwietnia)
Bayern Monachium – Manchester United (środa, 9 kwietnia)

0

Para realu to bez komentarza drugi raz z rzedu najslabsza druzyna ja po prostu nie wierze az w takie szczecie

0

Ostatnio wylsowal nam City wiec teraz pewnie walnie Bayern lub Real. Ale dupa z Figo. przeszlismy City to i przejdziemy nastepnego rywala.

0

Znow Figo bedzie losowal to juz wiadomo kogo dostaniemy

0

Bedzie Bayern.

0

Powie że zostaje. :)

0

Zloty but jest przeciez przyznawany za bramki ligowe a nie za wszystkie jakie sie strzeli.

0

Za 24 mln € na co skladaly sie 3 raty po 8 mln € jakos tak to bylo.

0

Transferem numer 1 przed nastepnym sezonem to powinien byc w pierwszej kolejnosci transfer dyrektora sportowego FCB.

0

o 12:00 dokładnie

0

Jaki zmiennik pedro z man city? Przeciez on ani minuty nie zagral w dwumeczu!!!!

0

O tym dos santosie ze jest sybem Rivalfo to pieprzyl ktorys z komentatorow w tvp podczas meczow o puchar kobfederacji chyba. o ile sie nie myle byl to tomasz wołek podczas meczu meksyk - wlochy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?