wwww1111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mundo Deportivo: Zubizarreta, Valentín i Narcís Julià przebywają w domu Luisa Enrique w Gavà, gdzie prawdopodobnie dogadują szczegóły transferu trenera.
0
nie zapominaj o Celcie Luis Enrique (naszego przyszłego trenera) chyba miło byłoby dla niego gdyby mógł nam jakoś pomóc?
0
Nadzieja w Enrique! Wyobrażacie sobie co by to było jakby Celta wygrała z Realem i odebrała im mistrza (zakładają oczywiście że Barca wygra 2 mecze do końca), a za rok Lucho trenerem Bracy? Zbyt piękne żeby było prawdziwe? Zobaczymy! :)
2
Dokladnie, krotko zwiezle i na temat.
0
Dlaczego tak sadzisz? Obroncy ze dwoch pimocnik i napastnik plus enrique na trenera i bedzie bardzo dobrze zobaczysz. a moje slowa znajda odzwierciedlenie jesli tak sie stanie.
6
Jakby przyszedł Courtois to w przyszłym sezonie bierzemy wszystko
0
Bardzo proszę - wypełnijcie tą ankietę, ponieważ bardzo potrzebuję danych. To zajmie max 3 minuty, a mi bardzo pomoże. Z góry wielkie dzięki!
http://www.interankiety.pl/interankieta/29dec6b899838ebfcaf756a232045288.xml
0
Mam wielką prośbę - wypełnijcie tą ankietę, ponieważ bardzo potrzebuję danych. To zajmie max 3 minuty, a mi bardzo pomoże. Z góry wielkie dzięki!
http://www.interankiety.pl/interankieta/29dec6b899838ebfcaf756a232045288.xml
1
TV3: Luis Enrique nowym trenerem Barcy!
0
jak nie kupili nikogo rok temu to wszyscy mieliście pretensje. Jak teraz chcą kogoś wziąć to znów że za dużo. A weźcie pod uwagę to że z Bilbao to się praktycznie nie da negocjować (podobnie jak np z FC Porto). A druga sprawa jest taka że Hiszpanie tak mają że w pierwszej kolejności przeglądają swój rynek - swoją ligę a dopiero później zagraniczne. Trzecia kwestia to taka że on jest na prawdę spoko, gra na prawdę dobrze - kto ogląda ligę hiszpańska to wie, że też głównie dzięki niemu Bilbao jest tu gdzie jest, a Valverde byle kogo by w składzie swojej drużyny nie wystawiał o czym niech świadczy fakt, że on rozegrał już 32 mecze w tym sezonie La Liga strzelając w nich 2 bramki i otrzymując 3 żółte kartki + 1 czerwoną za 2 żółte.
0
Moze spacja sie gdzies robi w linku. zobacz zeby w nim przerwy nie bylo
7
No to teraz Suarez i Coutinho się dołączają do bananowej akcji --> https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/10255010_802546199770450_3911407958550623703_n.jpg
0
co do Guardioli to chyba mi sie mignal tak kolo filaru jednego taka osoba do niego podobna wiec mozliwe ze jest ale 100% pewności nie mam
0
to pewnie wszyscy sa tylko ja nie dopatrzylem a co do Guardioli to chyba mi sie mignal tak kolo filaru jednego taka osoba do niego podobna wiec mozliwe ze jest
0
Z piłkarzy Barcy to tylko nie widziałem Montoyi, J. dos Santosa, Songa i Cuenci. Chyba ze cos przeoczylem to niech ktos mnie poprawi.
1
nie wiecie czy jest Guardiola?
9
Rosell siedzi kolo Laporty nie wierze normalnie
0
link do transmisji z pogrzebu
0
link do transmisji z pogrzebu -->
3
2 mecz był jebisty :)
0
ni ma i nie bedzie
0
właśnie z Rhein Neckar Löwen przed meczami z Barcą
0
Lucho :)
3
Beda jaja jakich w lm wylosujemy w grupie w nastepnym sezonie.
0
Tu jest film z tego wydarzenia - kto chce niech sobie zobaczy
http://www.esport3.cat/video/5045131/Ladeu-dels-jugadors-a-Tito
0
o tym samym pomyślałem właśnie przed chwilą
0
no właśnie ponoć Marca podaje że Martino ma zostać i zbudować "nową Barcę"
0
Dziennik AS donosi, że Barcelona jest już dogadana w sprawie transferu jednego stopera i wszystko wskazuje na to, że jest nim Mats Hummels.
1
juz kiedys pisalo ze sie wacha miedzy realem a barca ale widac wybrał znakomicie !
0
nie pokazali nic wiec pewnie nie bylo tego