wwww1111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I do tego nawiązuję zobaczcie co robił Martino w czasie meczu chodzi głowa spuszczona, ręce w kieszeni, praktycznie zero reakcji. A jak nie reaguje trener to sobie myślą że nie jest źle. Trening - to samo chodzi pogada to tu to tam i jest jak jest, kiedyś był artykuł, że gra się tak jak się trenuje i się z tym w 100% zgadza. A co do Lucho - to obecnie jest to najlepsza możliwość jeżeli chodzi o prawdziwego trenera z jajami.
0
być może to Ty mało pamiętasz. drugie miejsce i co z tego? taki klub jak FCB w tym sezonie to mistrza powinien zdobyć łatwiej niż w poprzednim - nie trzeba było mieć 100 pkt. Tu chodzi o styl i chęć wygrywania - czego obecna drużyna nie ma i w mojej ocenie za to winę ponosi trener. Obecnie nikomu się nie chce bo już większość wszystko wygrała i sytuacja jest jaka jest.
0
No gorzej byc juz nie moze.
0
No to ba. tylko ze dzis to jest polfinal kolego. :)
0
Lucho :)
0
Hiszpańskie media podają że Benatia jest na pole polstion odnośnie transferu do Barcy. Może się ktoś wypowiedzieć jak on w ogóle gra? Czy dobry w obronie, w pojedynkach powietrznych? Wiem że 5 bramek w sezonie strzelił ale ligi włoskiej nie oglądam. Będę wdzięczny za jakiekolwiek opinie.
0
Na kanale FOX
0
Jak zagrał Cuenca?
3
od przyszłego sezonu będzie tak:
1. Xavi
2. Iniesta
3. Messi
4. Busquets/Pique
0
No a w sobote posedziuje nam Lahoz. juz gorzej normalnie byc nie moglo.
0
No i co gul skoczyl? Fabs powinien zaczynac na lawce i wchodzic w drugiej polowie. Xavi ostatnio gra o niebo lepiej od niego.
2
Oficjalnie i nieodwołalnie MECZ Z ATLETICO W SOBOTĘ O 18:00!
0
Hehe ruskie nic od nas nie dostaly.
0
Atletico - Malaga (ndz, CANAL+ Sport, g. 18:55) Elche - Barcelona (ndz, CANAL+ Family2, g. 18:55) Celta - Real (ndz, n36, g. 18:55)
TAK TO WYGLADA I TYLE W TEMACIE.
0
Ale nasi jada real w kosza. oby za tydzien tez tak bylo. VeB!
7
Carles Puyol zadecydował, że kończy z piłką nożną po zakończeniu sezonu (@xavicampos - za @LaTdP). Oznacza to, że nie odejdzie do innego klubu, a być może zostanie asystentem Luisa Enrique, jak mówiono w ostatnim czasie.
3
Biegać walczyć i się starać tak już macie zapier***ać. :)
0
Carles Puyol zadecydował, że kończy z piłką nożną po zakończeniu sezonu (@xavicampos - za @LaTdP). Oznacza to, że nie odejdzie do innego klubu, a być może zostanie asystentem Luisa Enrique, jak mówiono w ostatnim czasie.
0
Ja uwazam ze powinnismy sprzedac Tello i zostawic w jego miejsce Bojana. Faktem jest ze gral nieporownywalnie wiecej w tym sezonie noz wspomniany Tello. Moze jak raz by sie odblokowal. Na lawke bylby w sam raz.
1
Zmiana planu transmisji - Najbliższy mecz Barcy na:
CANAL+ Family2 HD
18.55 Elche - Barcelona (Adam Marchliński, Wojciech Jagoda)
0
I zobaczcie ze ma 0 strzalow a strzelil bramke. Niemozliwe? A jednak.
0
Coz za piekne okladki hiszpanskich gazet! :)
0
Wydymal caly real z ligi. oby wieejc takich pilkarzy za taka cene kupowali. :)
0
Musi byc gotowy nie ma innej opcji!
0
Na jakiej to stronie znajdujesz te grafiki?
0
Za ile stawiales i gdzie?
5
Nie wierze ze Tito sie za nimi tam na gorze nie wstawil! To musi byc tez dzieki niemu wszystko! I dla niego rzecz jasna.
0
Musacchio? Po co że nam samobóje ładował?
Kto ogląda mecze Villarrealu to wie on może zagrać genialnie raz a później nie trzyma już tak poziomu. Na siłę go pompują żeby go na mundial Sabella zabrał.
0
@AgenciaNews: FC Barcelona osiągnęła porozumienie z agentem Davida Luiza! Brazylijczyk podpisze kontrakt do 2019 roku i będzie zarabiał 5,5 milionów euro na sezon. Kataloński klub ma nadzieję na osiągnięcie porozumienia z Chelsea Londyn przed Mistrzostwami Świata w Brazylii. Koszt 25 milionów euro.
0
MD: Zubizarreta, Valentín i Narcís Julià przebywają w domu Luisa Enrique w Gavà, gdzie prawdopodobnie dogadują szczegóły transferu trenera.