wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem Hiszpana ją nauczy, tyle starczy xd
0
Co to za Chris w studio?
2
I niby z łuninem nie było bramki dla nas? Xd
4
Bodo z Glimt zajebistą ekipę zmontowali
0
Jakie typy na dzisiejsze spotkania?
1
No i co w związku z tym? Punkty stracone xd
7
@Ramon dokładnie tak, każdy zapomniał, że przeciąganie kontraktu przez Leo spowodowało, że nie można było go ująć w limicie płac
4
Komentarz usunięty
0
@Batys a tyle spotkań wyjaśniających było xdd
1
Jeszcze tylko karny u Benfici i kupon wygrany xd @AmigoBlancos
0
@Ignareks poszło po kursie 2.6
0
@tomek8756 PDW xD
0
@RosjaninBut kolejnym problemem jest to, że świta polityczna chce go roztrwonić na dotacje dla ukrów
2
Po wywiadach nie widać żeby robili cokolwiek źle xd
0
@barteq agent Putina przecież
3
Z takimi wypowiedziami już sobie wygrali LM xd ego chyba wywaliło w kosmos, a wygrali raptem 4 puchary i nie ma w nich najważniejszego
0
@pluszek a co jeśli automat mnie oszukał i nie zaliczył butelki z kaucją mimo że ją pobrał?
0
@sebo939 no co psychiatryk w końcu xd
0
I co z tego że twierdzą, że powinien być użyty VAR. Nic to nie zmienia, stracone punkty nie zostaną odzyskane xD
0
@LeszekFCB żeby spuścić z krzyża z torbą na głowie to spojrzy XD
1
@AmigoBlancos gdzie takie kursy?
0
@Salchent naoopowiadalby dookoła i na tym by się skończyło
0
@pt9 mam dejavu czytając Twój komentarz xd
1
@Roobo zrobi trening i jak zobaczy że był bardzo dobry to powie ze jest git
0
@Salchent robiliby dalej bo dlaczego nie skoro CTA i RFEF bronią ich decyzji?
1
@Don Lucas dokładnie tak, a tu sranie że przekręcił. Jeszcze się nie nauczyli że jak wynik na styku to w 9/10 sytuacji będzie niekorzystny werdykt
0
A już myślałem że dołek za nami, a to się dopiero rozkręca. W sam raz 3-4 tygodnie aby się wypisać z walki z każdego pucharu xd
0
A oni sobie leżą xdddddd jakie to są patałachy
0
Arałcho na utrzymanie wyniku!!
7
Garcia ratuje dupe, ale oczywiście obrona z gówna i patyków