0

@Filipem Hiszpana ją nauczy, tyle starczy xd

0

Co to za Chris w studio?

2

I niby z łuninem nie było bramki dla nas? Xd

4

Bodo z Glimt zajebistą ekipę zmontowali

0

Jakie typy na dzisiejsze spotkania?

1

No i co w związku z tym? Punkty stracone xd

7

@Ramon dokładnie tak, każdy zapomniał, że przeciąganie kontraktu przez Leo spowodowało, że nie można było go ująć w limicie płac

4

Komentarz usunięty

0

@Batys a tyle spotkań wyjaśniających było xdd

1

Jeszcze tylko karny u Benfici i kupon wygrany xd @AmigoBlancos

0

@Ignareks poszło po kursie 2.6

0

@tomek8756 PDW xD

0

@RosjaninBut kolejnym problemem jest to, że świta polityczna chce go roztrwonić na dotacje dla ukrów

2

Po wywiadach nie widać żeby robili cokolwiek źle xd

0

@barteq agent Putina przecież

3

Z takimi wypowiedziami już sobie wygrali LM xd ego chyba wywaliło w kosmos, a wygrali raptem 4 puchary i nie ma w nich najważniejszego

0

@pluszek a co jeśli automat mnie oszukał i nie zaliczył butelki z kaucją mimo że ją pobrał?

0

@sebo939 no co psychiatryk w końcu xd

0

I co z tego że twierdzą, że powinien być użyty VAR. Nic to nie zmienia, stracone punkty nie zostaną odzyskane xD

0

@LeszekFCB żeby spuścić z krzyża z torbą na głowie to spojrzy XD

1

@AmigoBlancos gdzie takie kursy?

0

@Salchent naoopowiadalby dookoła i na tym by się skończyło

0

@pt9 mam dejavu czytając Twój komentarz xd

1

@Roobo zrobi trening i jak zobaczy że był bardzo dobry to powie ze jest git

0

@Salchent robiliby dalej bo dlaczego nie skoro CTA i RFEF bronią ich decyzji?

1

@Don Lucas dokładnie tak, a tu sranie że przekręcił. Jeszcze się nie nauczyli że jak wynik na styku to w 9/10 sytuacji będzie niekorzystny werdykt

0

A już myślałem że dołek za nami, a to się dopiero rozkręca. W sam raz 3-4 tygodnie aby się wypisać z walki z każdego pucharu xd

0

A oni sobie leżą xdddddd jakie to są patałachy

0

Arałcho na utrzymanie wyniku!!

7

Garcia ratuje dupe, ale oczywiście obrona z gówna i patyków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?