wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I to jest napastnik, nie przewraca się przy walce bark w bark.
0
Lewy klasa!!
0
Widziałem na stronie Borussi komentarze, w których Lewy strzeli hattricka, uśmiechałem się, że to niemożliwe. Teraz praktycznie skaczę ze szczęścia!
0
miki messi
Czy jesteś taki głupi, czy tylko udajesz?
0
Mam nadzieję że to pomoże mu się całkowicie odblokować .
0
Ibracadabra jest bramkoszczelny ...
0
Boruca za niego w takim razie :)
0
Co ciekawe od startu Alby do strzelenia gola minęło 9s :)
0
Wszystko fajnie i pięknie, Ci co myślą że Villa będzie w pierwszym składzie, to się grubo mylą. Też chciałbym żeby tak było, bo gra Sancheza i Pedro przyprawia mnie o ból oczu, ale nie sądzę żeby cokolwiek się zmieniło. Bez złudzeń.
0
Do wszystkich tych którzy umieszczają Davida Ville w pierwszym składzie. Też chciałbym żeby tak było, bo gra Sancheza i Pedro przyprawia mnie o ból oczu, ale nie sądzę żeby cokolwiek się zmieniło. Bez złudzeń.
0
Powiem tak, jeżeli w LM gra się na takim poziomie, to można zapomnieć o jakimkolwiek awansie...
0
Nie karmcie trolla z tej stronki napinaczy rm.pl.
0
Ten madridista123 czy jak tam to ignorant, wciska wszystkim swoje anatyczne racje bez jakiegokolwiek rozumowania.
0
No to się zapowiada super w następnym sezonie :D oby tak grali i rozbijali wszystkich . Wierzę w Vilanovę.
0
Skoro mówimy o bramkarzach, przydałaby się zmiana oczywiście, może nie teraz ale za kilka lat. Osobiście nie obraziłbym się i byłbym za tym, żeby to właśnie Szczęsny dołączył do Barcy.
0
messiGO
znam Rooney
0
katalonczykjoe
Jak oglądałem mecz to tylko widziałem Teveza walczącego jak lew. I tu się Tobą zgadzam że z Maradony słaby trener. Wcześniej wpuszczał na boisko byle kogo i jakoś będzie. No na Niemców to nie wystarczyło, mam nadzieje że Hiszpania wygra.
0
Niestety Messi zawiódł:(
0
Ja tego nie rozumiem czemu wy tak na niego naskakujecie i go "opychacie" za 40 mln. To jest totalna głupota. Zlatan się jeszcze po prostu nie wgrał dobrze a teraz będzie jeszcze miał większą motywację bo Villa jest.
0
Laporta zapłacił za Ville 40 mln nie dlatego że nie miał osiągnięć tylko dlatego że to jest napastnik, a napastnicy są zawsze drożsi.
0
KanonierTH1411
Barca nigdy nie będzie Realem. Real umie tylko wydawać kasę, a nie myśleć .
0
jeszcze jest Camp Nou
0
pawelk94
Masz trochę racji , ale zmiany były konieczne.