0

I to jest napastnik, nie przewraca się przy walce bark w bark.

0

Lewy klasa!!

0

Widziałem na stronie Borussi komentarze, w których Lewy strzeli hattricka, uśmiechałem się, że to niemożliwe. Teraz praktycznie skaczę ze szczęścia!

0

miki messi
Czy jesteś taki głupi, czy tylko udajesz?

0

Mam nadzieję że to pomoże mu się całkowicie odblokować .

0

Ibracadabra jest bramkoszczelny ...

0

Boruca za niego w takim razie :)

0

Co ciekawe od startu Alby do strzelenia gola minęło 9s :)

0

Wszystko fajnie i pięknie, Ci co myślą że Villa będzie w pierwszym składzie, to się grubo mylą. Też chciałbym żeby tak było, bo gra Sancheza i Pedro przyprawia mnie o ból oczu, ale nie sądzę żeby cokolwiek się zmieniło. Bez złudzeń.

0

Do wszystkich tych którzy umieszczają Davida Ville w pierwszym składzie. Też chciałbym żeby tak było, bo gra Sancheza i Pedro przyprawia mnie o ból oczu, ale nie sądzę żeby cokolwiek się zmieniło. Bez złudzeń.

0

Powiem tak, jeżeli w LM gra się na takim poziomie, to można zapomnieć o jakimkolwiek awansie...

0

Nie karmcie trolla z tej stronki napinaczy rm.pl.

0

Ten madridista123 czy jak tam to ignorant, wciska wszystkim swoje anatyczne racje bez jakiegokolwiek rozumowania.

0

No to się zapowiada super w następnym sezonie :D oby tak grali i rozbijali wszystkich . Wierzę w Vilanovę.

0

Skoro mówimy o bramkarzach, przydałaby się zmiana oczywiście, może nie teraz ale za kilka lat. Osobiście nie obraziłbym się i byłbym za tym, żeby to właśnie Szczęsny dołączył do Barcy.

0

messiGO

znam Rooney

0

katalonczykjoe

Jak oglądałem mecz to tylko widziałem Teveza walczącego jak lew. I tu się Tobą zgadzam że z Maradony słaby trener. Wcześniej wpuszczał na boisko byle kogo i jakoś będzie. No na Niemców to nie wystarczyło, mam nadzieje że Hiszpania wygra.

0

Niestety Messi zawiódł:(

0

Ja tego nie rozumiem czemu wy tak na niego naskakujecie i go "opychacie" za 40 mln. To jest totalna głupota. Zlatan się jeszcze po prostu nie wgrał dobrze a teraz będzie jeszcze miał większą motywację bo Villa jest.

0

Laporta zapłacił za Ville 40 mln nie dlatego że nie miał osiągnięć tylko dlatego że to jest napastnik, a napastnicy są zawsze drożsi.

0

KanonierTH1411

Barca nigdy nie będzie Realem. Real umie tylko wydawać kasę, a nie myśleć .

0

jeszcze jest Camp Nou

0

pawelk94

Masz trochę racji , ale zmiany były konieczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?