1

Podlinkujecie coś ?

0

oo crack wchodzi przez duze c

0

To teraz wejdzie crack :D

0

Wielkie dzięki!

0

Wie ktoś może co się stało z aplikacją F-soccer? Nie moge jej znaleźć w sklepie play?

0

Polecam apkę fsoccer

1

Lexisz :D ale pewnie zablokuja zaraz

9

Z FFP nic, Barca osiagnela przychody na poziomie ponad 700 mln euro plus 222 mln za sprzedaż Neymara

0

Ile może kosztować oryginalna koszulka Ronaldinho z sezonu 2003/2004 w bardzo dobrym stanie ?

0

Tylko i wyłącznie że nie chcą wypłacać pieniędzy za rozliczenie i jeszcze tego nie zrobili, ot wielkie mi cudo, tyle zysku..

0

Skoro tak mówisz o tych rzeczach to proszę mi je przytocz, ponieważ jakoś sobie nie mogę ich przypomnieć :)

4

Jakby te 1000 € za nadbagaż robilo na nim wrażenie :p

4

Przecież ten Paulinho to jest kolejny wał Bartomeu, na 100%.

0

Owszem nie gra, ale dopiero teraz zdecydowal się na grę w reprezentacji

3

Dlatego że występuje karencja 2 letnia po zmianie repry

2

Wszystko pięknie tylko baryłka ropy to nie ON a ropy naftowej :)

0

Cpt Morgan to tylko rum, chcesz się dobrej napić to kup sobie Don Julio, kosztuje sporo co prawda. Za niższą cenę to Sierra

0

Gdzie można obstawiać ?

0

za 450-500 można dostać Redmi Note 4X ze snapem 625

0

Karnych lepiej nie wykonuje :P

0

To się nie nazywa kreowaniem gry :P

0

Usunąłeś słowo hipokryta z komentarza i teraz piszesz mi takie rzeczy, ogarnij się trochę lepiej :)

0

Suarez jest minimalnie lepszy ale nie można powiedzieć że Lewy jest słabiakiem, bo po Suarezie jest 2 napastnikiem

0

No kto tu jest hipokrytą... mówi mi to ktoś kto pisze, że Suarez jest lepszy od Lewego bo setkę zmarnował, po drugie mówi potem gdzie Lewy jest zależny od kolegów bo nie kreuje gry... Suarez to samo..

0

Gościu przestań się spinać kiedy sezon się nawet nie rozpoczął... Suarez też jakoś nie błyszczał..

1

Gdzie będzie transmisja superpucharu Niemiec ? Chciałbym obejrzeć nasz nowy nabytek w grze :)

0

Okaże się, że to tylko zagrywka taktyczna ze strony zarządu Barcy żeby trochę dać odpocząć Verattiemu od mediów :)

1

0

Gdzie można oglądać meczyk ?

0

HAHHA jaka patolka ten Rudy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?