wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poratuje ktoś linkiem do pobrania wczorajszego meczu ?
0
W defensywie na pewno pokazuje większe umiejętności niż ten wasz Roberto
0
.
0
Dzięki, widziałem jeszcze jeden dłuższy chyba artykuł
1
Czy macie gdzieś link do artykułu który tutaj się pojawił nt. Messiego i jego stylu biegania, grania itp ?
4
Oglądam prawie każdy mecz, widać to od 3-4 miesięcy, zagra jeden trik na mecz i się potem spuszczają tydzień jaki to on nie jest zajebisty.
1
Ten Busqets? Ktos ma wątpliwości, że teraz nie jest nawet w top5 defensywnych pomocnikow na swiecie?
2
Kiedyś może i najlepszy, ale czy obecnie ? Jego forma jest daleko od świetnych czasów..
0
W defensywie i tak jest lepszy niż Roberto, wiekszość akcji ofensywnych gdzie pada bramka przeciwników jest własnie po stronie Roberto
0
Wszystko z delty lecisz i elo :P
0
Przecież Roberto to typowy pomocnik z ciągiem na bramkę, widać to na kazdym kroku, nie da się wyeliminować tych przyzwyczajeń w postaci błędów na prawej obronie, widać spóźnienie w większości akcji przeciwników, po prostu nie nadaje się na tę pozycję..
2
Franek Smuda pokazał, że Debmele w 85 min to dobry wybór
0
Jak miłosny rapik to Na audiencji Oskara :D
0
Z tym Bonsonem to dowaliłeś po bandzie :D
0
Zacznij pajacować to gimbusy się zlecą :D a co streamujesz?
0
na cda są wszystkie odcinki
0
Zgiął kolana, realnie to tak z 60-70 cm :)
0
można też pw ?
0
Ha ha, to jest porywający futbol :P
8
Nie musisz być chrześcijaninem, żeby czytać Nowy Testament :)
1
Dosyć śmiesznie to brzmi ale może Gomes odnajdzie się na pozycji PO i Roberto na stałe zawita w pomocy? :P
0
Dobra niech wchodzi Gomes za Rakietę, niech odpocznie chlop
0
Korkami go skrobnął na szczęście, nie trafil dobrze
0
Suarez jakiś chudszy sie zrobil :D
0
Wszystkie piwa od Komesa, piwerko wtórnej fermentacji, dojrzewające, wspaniale nasycone CO2 co mozna odczuć na języku podczas picia. Najmocniejsze wersje to Russian Imperial i Barley Wine, po 12% mocy.
0
Dotyczy też meczów towarzyskich ?
9
Cillessen to dobrze nafukany tam stoi :D
19
No to trzeba się wzrokiem zająć :)
0
Dembele może się rozegra z tymi ogórkami :D ładnie kręci
0
Torrenty i aplikacja bitx jeśli nie chcesz ściągać